Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

Master19 odpad!

Zbytečný počin bez jakéhokoliv smyslu, tohle nemá co nabídnout žádné věkové skupině - snad jen těm, kteří jsou zatíženi na umělé pseudosexy ženštiny... ()

prasacimor

Nebudem sa tváriť, že som sa pri tom zopár krát celkom obstojne nepobavil, ale malo to tak ďaleko od akejkoľvek myslitelnej reality, že až to bolo nepekné. ()

Tjaden

Slabá teen komedie, kterou jsem stěží dokoukal do konce. Kdo chce vidět zábavnou komedii o natáčení pornofilmu, ať radši sáhne po novince Kevina Smitha Zack and Miri make a porno. ()

joshula

Myslím, že průměrné hodnocení tohoto filmu vypovídá za vše. U tohdle filmu se nesmí nic čekat, tento film totiž zklamal snad všude. Jestli se na něj chcete kouknout, tak snad jen při odreagování. ale nečekejte zábavu. ()

Rssa

Hodně nepovedená teen komedie, která má všechny neduhy jemu podobných a přitom humor absentuje. 25 % ()

F.W.Colqhoun

Tony Montana would be pissed. Někdy stačí k zabití devadesáti minut být jen trochu zvědavý. Potřeboval jsem si zodpovědět dvě otázky: 1)O kolik je to horší, než Zack a Miri točí porno? 2)O kolik je to horší než Prcičky? Odpověď na obě otázky je překvapivá a překvapivě shodná: Nikoliv o hodně. Nikdo v AFTERSCHOOL SPECIALIST nedisponuje kontroverzním osobním kouzlem Setha Rogena či Jasona Mewese. Mít one-linery a režii Kevina Smitha také neuškodí. Vše včetně výpravy a obsazení tedy vypadá jako u chudších příbuzných a kulisy Clevelandu jsou přesně tak fádní, jak komentují samotní hrdinové (navzdory umístění Rock & Roll Hall of Fame ve městě). Na druhou stranu Z&M nelichotí, že ten rozdíl není tak velký, jak by na základě kvalifikovaného odhadu měl být. Některé vtipy/gagy nejsou špatné, opakované odkazy na Scareface cílí vlastně na trochu vzdělanější publikum a Amy Smart je dokonce Elizabeth Banks v o trochu snesitelnějším balení. Nepřehlédnutelná stopa ochotnictví produkce teenagerovský vypočítavý škvár dokonce trochu omlouvá. Jednoznačným bonusem pro všechny post-panice i obyčejné voyery je skutečnost, že se oproti filmům s tahem na nižší rating nešetří opravdovými kozami. V roce 2023 ale může film u jistého segmentu publika příjemně rezonovat milými pamětnickými momenty, jako jsou historické grafické nástroje na tisk falešných IDs, kopírováním videokazet, opravdovými cédéčky, Netscapem či skutečností, že film učebnicově začíná a končí generickou pop-punkovou vypalovačkou (Anything But Joey: One). ()

melkor323 odpad!

Strašný strašný strašný dríst, čerpajúci z úspechu už dosť zlých American pie. Ešte pridajte k americkej produkcii nemeckú, a máte recept na dokonalý odpad. ()

unagi odpad!

Toto je presne to čo neznášam. Mega primitívny humor, dementné ksichty, okolo pobehujúce kurvy, postihnutý dej a celá dejová línia, nelogické správanie (možno v amerike a nemecku vysoký inteligenti) len aby to bolo celé o SEXE.... to by som mohol menovať do rána ! Ja len dúfam, že moje oči sa nemusia už nikdy trápiť nad takýmto dristom! ()

Prochy38

Ono asi točení tady těch pubertálních asi komedií o věčném tématu sex nikdy neomrzí, že? Trojice absolutně nesympatických "hrdinů" fakt zabolí. Řekl bych, že právě onen hlavní hrdina má v reálu koček, kolik by jen chtěl mít a o to hůř se dá tento film brát vážně. Nereálnost reakcí mladých paniců při natáčení je nechutná.... Nepochopím. "Pustil jsem. Viděl jsem. Nechápu. Vypínám." ()

Phorbo

Otázkou je jetli je todle kopie Chci to! nebo je to naopak... ostatně todle je proti Chci to! dost solidní nuda na jeden sobotní večer... hodně pozdní, páč bude lepší si to pustit ve chvíli kdy se chystáte spát a usnout u toho... o moc nepříjdete ()

Adm.Nelson odpad!

Odpozerané s veľkým sebazaprením až do konca, keďže sme to sledovali viacerí a nechcel som kaziť zábavu. Prcičkári budú krochkať blahom, ostatní to vypnú už po pár minútach. Teraz budem zlý, ale ľudí, ktorí tomuto dávajú 3 a viac, by som vyhadzoval z csfd za znižovanie úrovne tejto stránky. Ale veď vy raz dospejete :) 0/10 ()

merigieren

myslím, že tento film vytváří standard pro céčkovou kategorii. Je to strašná nuda, kam se podíváte nic vtipnýho. Asi v polovině sem to vzdal a nedokoukal, to se prostě nedalo. Nejhorší na tom je to, že když odmázneme z žánru komedii tak tam nic nezůstane, je to prostě film o ničem. * dávám za jednu hezkou dívku... ()

alambert

Ve zkratce: Ano, je to trochu blbost, ale občas to bylo opravdu vtipné, Amy Smart a Sarah-Jane Potts to slušelo a já obecně mám docela rád teen movies. Ještě jsem z nich nějak nevyrost nebo co. V podstatě je to taková skříženina Prciček a Chci to!, takže pokud tyhle filmy nemusíte, asi to ani nepouštějte. ()

BOURQUE

Po všetkých stránkach je to veľmi slabé. Americký teenagerovský film bez väčšej fantázii. Na druhej strane A. Smart bola hot! Osobné hodnotenie: 55% (*) ()