Freddyho smrt - Poslední noční můra

• USA Freddy's Dead: The Final Nightmare (více)

Zkoušeli ho pohřbít! Zkoušeli ho spálit! Zkoušeli ho zahnat svěcenou vodou! Ale takové hlouposti na Freddyho neplatí. Dál si libuje ve svých krvavých orgiích. Ale je tu jeden problém - ve svém městečku už nemá koho zabíjet... Že by pověsil svůj klobouk a rukavici na hřebik? Kdepak! (Falcon Home Video)

nikhaj

Prvych 5 minut je to qalitna filmarčina ! Este sa objavi vo filme popri slabych FX co sa bez problemu da odpustit kedze sa pise r.´91. napriek slabym hodnoteniam a tomu ze nemusim horory tak mam respekt pred tymto oldschoolom a 4* ()

Jansuper

Tohle možná byla už spíše parodie ,na noční můru v elm street, vždyť už to vlastně ani není horor, nemá to atmosféru, napětí, nepůsobí to vůbec děsivě, a žádné zajímavé brutální mordy,  na to že se říká že Freddy je jeden z nejděsivějších hororových zabijáků, mnozí se ho tehdy báli v těch 80 letech,  tak mě přišel nějak děsivý jen v prvním díle, v ostatních dílech už mi přišel někdy Freddy spíše vtipný a srandovní, v prvním díle byly aspoň pořádné pěkné mordy, za což v následujících pokračováních , se nějaký ten šílený pěkný mord objevil skutečně už jen zřídka, na to že se říká jak měla noční můra v elm street na svou dobu suprový drsný pěkně udělané mordy, no první díl ano, ale následující díly už jen občas nebo skoro vůbec , ba naopak ty mordy stáli už skoro za hovno, jak říkám tento díl, už je spíše jen praštěná komedie, děj a příběh je docela k hovnu eště ke všemu,  chválím nanejvýš trochu toho humoru, pár Fredyho vtipů, a chválím eště další odhalování příběhu z Fredyho života, které sahá až do jeho dětství, kdy ty vzpomínky na Fredyho život byly přímo zfilmované, ale mohli jako určitě, z toho Fredyho života toho ukazovat mnohem více, jinak sem se o tento díl skutečně docela nudil, jinak noční můra v elm street, a hlavně Fredy Krueger, měli určitě mnohem větší potenciál z toho něco více udělat, určitě to nevyužily tak moc , jak mohli, z Fredyho mohli vytvořit opravdu mnohem více než je, jinak sem zvědav eště na novou noční můru a remake, i když teda na novou noční můru, nemám žádné očekávání, a na remake sem zvědav, třeba mě překvapí ()

jericho001

Tak to je docela průser.Postavy neslany,nemastny,efekty nic moc,a děj taky za moc nestojí.Taky by mě zajímalo co se stalo s Alicí,hrdinkou čtverky a pětky.Jedna hvězda za Freddyho a druhá za cameo Alice Coopera. ()

Dexies

Mno toto je skutečně mimo ... zbytečných 96 minut, hororové prvky nejsou, děj není, nelogické prvky jsem nestihl počítat ... přirovnal bych to k lehčí parodii celé série Nočních můr v Elm Street ... do této série nezapadá a jen kazí celkový dojem ... viděno jen jednou a naprosto to stačilo ... ()

Dalajlada

Děsivé. Až moc. Nebýt toho, jak Freddy blbnul s hluchoněm, byl by to odpad jak vyšitý. Tohle jsou následky dojení již dávno podojeného. Jde to na krev a bolí to. Moc to bolí. ()

Rathe

Jo, je to něco jiného, šílenějšího a pro mě i o kousek zábavnějšího. Ale na druhou stranu je to zase více stupidnější. Rozhodně jsem se bavil smrtí jak chlapce s naslouchátkem, tak jsem si užíval i počítačovou hru. A další + je za ukázání lidské podoby Freddyho. ()

Wiceman

To snad nemyslíte vážně?! Freddy lítající na koštěti jako čarodějnice, Freddy jako pařan s herní rukavicí a další srágory, co tenhle film nabízí. Strach už se absolutně vytratil a místo toho se hodinu a půl díváte na Roberta Englunda, kterej zřejmě pochopil, že Freddymu už definitivně zvoní hrana. Film je tak neskutečně blbej, že ho snad nelze počítat do universa Nočních můr. Noční můra to je, ale moje! Už jsme viděli všechen možnej i nemožnej Freddyho původ a k tomu všemu se přidává i fakt, že měl někdy někde dceru. Ukažte mi jedinou ženskou, která by šla s takovym splozencem Satanovo vědomě do postele a nevšimla si podivně sadistickýho chování. No prostě debilita na entou. Takovejhle konec si Freddy opravdu nezasloužil. Jedna hvězda jen jako nostalgická tečka za Freddyho řáděním. ()

70s80s90s

Skok z 80. do 90. rokov je mierne citelny, ale Freddy bol vzdy zabavny a tento diel to len potvrdzuje. Robert Englund sa tu odtrhol z retaze a z Elm street spravil hotovy cirkus. Velmi vela vtipnych hlasok. Herci neboli otravni, ako to byva pri dnesnych teenage hororoch. Davam lepsie 4* ()

Korra

Asi půjdu proti proudu, ale mě se to dost líbilo. Ujeté, přes čáru, občas neskutečná prdel, občas i strašidelné - prostě noční můra, jak ji máme rádi. ()

tXtX odpad!

Absolútne nedokážem pochopiť ako takáto katastrofa mohla uzrieť svetlo sveta. Toto bolo tak strašne zlé, že ani neviem, čo k tomu napísať. Freddyho smrť nie je horor, nie je to ani komédia, ani triler, ani dráma, dokonca už ani sprostá paródia.. tento film ma svoj vlastný “unikátny” žáner, ktorý nikde inde nenájdete. Bezpodmienečne jeden z najhorších filmov aké som v živote videl a dokonalá ukážka toho, ako sa z kedysi kultovej, rešpektovanej a skutočne hororovej postavy stalo obyčajné, prahsprosté hovno pohodené na ulici, o ktoré už nikto nezakopne. Krueger tu hrá s obeťami videohry, lieta na metle ako kreten a plodí deti prosím pekne.. ach jaj. Toto je skutočne Freddyho smrť.. doslova a do písmena. Tento film pochoval celú sériu tak hlboko pod zem, že po tomto už žiadne pokračovanie ani vzniknúť nemohlo, pretože by si ho už aj tak nikto nepozrel. Rovnako ako Jason goes to hell pochoval ságu Piatok trinásteho.. Zúfalé, tragikomické a smutné. 0% ()

Maslo133

Nechápu to nízké hodnocení. Tohle je za mě po jedničce a trojce nelepší díl série. Jsou zde nezapomenutelné scény a smích autobusáka Freddyho si budu pamatovat do konce života :D Ať jdou laskavě odpadáři do hajzlu...79% ()

Indy_

Tohle je nesmírně těžké ohodnotit, poněvadž kdbybych to neměl brát vážně, byla by to skvělá komedie, parodie na Kruegera která má ale zároveň cosi společného s původní sérií.Ovšem jako seriózní film, který má navazovat na předešlé filmy, kór když si vzpomenu na skvostnou jedničku, tak je to smutné.Místy nesmyslné, směšné a vlastně smutné....K tomu to ,,dokonalé" přejití na 3D s odpornými efekty. Horší oslí můstek sem asi v živitě neviděl.Nuže, jakožto hororu tak 2/10, ale kdybych to měl brát jako komedii tak je to geniální a solidních 8/10 by si to odneslo... ()

Zemřel herec Yaphet Kotto

Zemřel herec Yaphet Kotto