Americký erotický thriller o tom, že vševidoucí nemusí být v případě obyvatel jednoho přepychového manhattanského mrakodrapu jen bůh, ale také někdo mnohem konkrétnější a možná nebezpečnější. Někdo v tom domě totiž sedí před řadou monitorů a dívá se. Pozoruje nájemníky kamerami instalovanými po celém domě. A někdo v tom domě vraždí. Nic z toho však netuší nová nájemnice, krásná a osamělá Carly Norrisová, a přestože je nápadně často upozorňována, na to jak moc se podobá své mrtvé předchůdkyni v apartmá, nevěnuje tomu mnoho pozornosti. Mnohem méně než pohlednému sousedovi Zeke Hawkinsovi, s nímž naváže milostný vztah. Dostává se tak přímo do středu nebezpečných událostí. (oficiální text distributora)

hans500

Velmi dobrý thriller, nadprůměrně dobří herci, film má docela dobré tempo. Myslím, že je tento film o trochu lepší než Noyceho "Ryanovky" s Harrisonem Fordem. ()

Právnička

Jak poznám, že mě film téměř vůbec nezaujal a že nebyl víc než průměrný? Když se rozhodnu, že ho ohodnotím (asi po dvou měsících po shlédnutí) a už si bez přečtení stručného obsahu nemůžu pořádně vzpomenout o čem byl !!! Takže, někdo se dívá, ale já už se na tenhle thriller opravdu podruhé nepodívám. ()

Koryntos

Pro mě nostalgický snímek, na který jsem se dívala tajně, když jsem byla v pubertě a naši nebyli doma, uznejte, že v té době, jsem z něho musela být značně ,,vypleskaná". Z dnešního pohledu úsměvně působí, nejen sledovací vybavení, přes celou místnost, ale hlavně změna Williama Baldwina, z vysportovaného sexy zajíčka, v pána v letech s velkým pupkem. Sheron Stone, můžu v jakémkoliv filmu. Mimochodem dobře zvolený hudební podklad. ()

Autogram

Thriller som vo filme nespozoroval, ale zábavy je celkom dosť. Sharon ešte v najlepších rokoch sa úplne odhalí, akurát na to treba vo filme dosť dlhú dobu čakať. ()

herr_carter

Sharon Sharon....bez ní by to de facto nebylo nic víc, než-li šedý lehce zapomenutelný erotický thriller, takhle se to z hlediska atraktivity a sexuálního náboje dostává téměř do průměru. Samozřejmě se mi daleko více líbila knižní předloha Iry Levina..............moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

Han22

Jo tenhle film mám docela rád, je to taková klasika. Celou dobu přemýšlíte kdo z té dvojice je ten špatný (a vzhledem k tomu že už si to nepamatuju, bych se na to mohl zas někdy podívat) ()

wosho

Kdyby Základní instinkt neměl koule v podobě svého režiséra, tak by topadl takto. Někdo se dívá slibuje mnohé-např. mladou S. Stone. Bohužel všechny sliby a naděje film pohřbí do nenávratna. Bez napětí, bez erotického dusna, bez šťávy, bez pořádného rozuzlení. Prostě vykastrovaný film-takové právě většinou dokonale točí Phillipe Noyce. ()

Paity

První polovina 90. let byla pro Sharon Stone obdobím svlékání před kamerou. Kde to po ní chtěli, tam šla a udělala to. Díky bohu za to. Ale na nějaké jiné role asi příliš nemá. Včera jsem telknul, když jsem jí viděl v roli státní zástupkyně v jednom seriálu. ()

Lefty86

Parazitování na Základním instinktu a nahotě Sharon Stone. Jinak je to utahaný a nudný "thriller" ! nic co by stálo za řeč. 35% ()

mira007

Taková objevná amerika o špízlování nájemníků. Sharon docela žhavá ale ta předělávka od UB40 je žhavější. ()

crozet

Vyskytne-li se někde Sharon tohoto věku, myslím, že není důležité, jestli jde o film nebo samoobsluhu. Málokterá žena září tak podmanivou vášní a sex-appealem. Ona nemusí ani příliš hrát. Stačí když se usměje nebo vykonává ty nejobyčejnější každodenní aktivity a je jí přitom vidět do tváře. ()

Emzet

Silně podprůměrný thriller, který není ani moc napínavý, ani vzrušující a který jakž takž zachraňuje Stoneová... ()