Strážci vesmíru (TV seriál)

Mighty Morphin' Power Rangers

Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Francie / Japonsko, 1993, 30 min

• Tom_Lachtan

" MORFUJEME!!! " (7.5.2014)

• FrodoF

Jedna hvězdička, protože sem to v sedmi letech žral.(22.6.2009)

• Spinosaurus

BULK A SKULL RULEZ !!!(3.12.2007)

• Dragoni

Jedna hvězdička, .. asi jen za tu nostalgii z dětství. Když jsem se na Strážce koukal po 15 letech, tak jsem si myslel, že mám půjčeno něco uplně jinýho. Každopádně, jak tvůrce scénáře (to sem asi dost přehnal, přisuzovat tomu scénář), tak asi i rejža ujížděli na Speedu, LSD, Rohypnolu a Trip se dostavil, jak při psaní scénáře, tak i natáčení. Takže, .. každý díl je téměř identický, bezduchý se spoustou akce, blbejch keců a neuvěřitelných příšer, který by někdo při normálních smyslech nevymyslel. Ale když jsem na to koukal s 3 letým bratránkem musel jsem si ZAMORFOVAT. Něco na tom asi bude.(9.9.2009)

• woody

Morfujeme!Aneb jak jeden producent -Shuki Levy se myslím jmenoval-odkoupil námět na japonský seriál.Přenesl ho do USA a způsobil hotovou hrůzu!Parta pěti studentů(neherců) chrání v motorkářkých helmách a v barevných latexech svět před zlou královnou, která chce z Měsíce ovládnout svet pomocí plastelínových paňáců a když se jí to nepovede dělá srandovní pohyby a každého zmlátí tyčí z umělým okem na konci.A vesmírné rangers vede obrovská elektronická hlava z jiné dimenze, která má úkryt kdesi v poušti a vlastní červeného robota, který neustále poskakuje pípá a křičí:Co budeme dělat, jéjé co budeme dělat jéjé...Když jde opravdu do tuhého(tedy v každém díle) povolají Rangeři nějaké mechanické obludy, které vylétávají ze sopek, moří, pouští a dalších přírodních útvarů.Složí se jedna na druhou a vznikne jakýsi 100 metrový perpetuum mobile, které odežene padoucha ale zničí polovinu města(inspirace Gojirami je zjevná)."Herce" jste viděli lepší i ve sebehorším porno filmu kategorie "Z" které vylovíte jen z toho nejspodnějšího spodu videopůjčovny.Triky v Gappě jsou oproti tomuhle ultrabraku hotové ILM.Ale kdo neviděl neuvěří protože na tomhle ???? vyčnívá jeden klenot nad všechny: choreografie bitek!To je hotový Matrix alá Yuen Woo-Ping :).A teď vážně:mám na tohle tenhle jednoduchý příklad-- Poslední filmy Stevena Segala+bojové filmy typu Saolin se vrací nový a lepší než kdy předtím x několik bojových "zetek" z internetu + ten nejhorší SNUFF film(něco z 8 mm)= nedostanete ani jeden díl dílu Power Rengers.No fakt já nekecám!Totiž když natočíte 155 "akčních" epizod za 3 roky(!) musí z toho zákonitě vzniknout paskvil...(2.12.2003)

• - V japonské verzi ztvárnil žlutého strážce chlapec. V americké verzi dívka. (cinemag)

• - Akční scény a souboje zordů jsou použity z japonského originálu Kyoryu Sentai Zyuranger (1992). (cinemag)

• - Seriál se dočkal své remasterované verze (2010), která zahrnovala nové vizuální efekty, a celkového ladění do komiksového stylu. (cinemag)