Strážci vesmíru (TV seriál)

Mighty Morphin' Power Rangers

Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Francie / Japonsko, 1993, 30 min

Ale doprdele co, dyť je to sci-fi pro děcka, tak to má byt! Navíc mně bylo asi tak 10....(9.7.2013)

• Phobia

Vrchol demence, hnusu a nevkusu, nehorázný zblitek. Je mi líto děcek, které to sledují - tohle snad musí malého diváka poznamenat na zbytek života. A že je některá TV to ochotná vysílat (třeba i zadarmo), tak za to by se mělo střílet, to je zločin proti lidstvu, mentální pedofilie. 100% pod úrovní nejsmradlavějších filmových fekálií. Ale co, vidět to v pěti letech, asi by to pro mě byl kult :-/.(19.2.2009)

• HAL

Neskutečná kultovka, kdo nezažil, nepochopí.(29.10.2008)

• Nin

Morfujeme ! Tyranosaurus ! Šavlozubý tygr ! (o 5minut později) ... A teď se všichni spojíme v něco, co bude vypadat jako Godzila a jedině TAK zničíme to velký monstrum ! ... jo, zlatý časy. (1/10)(1.6.2006)

• hellstruck

Morfujeme!(28.10.2011)

• - Akční scény a souboje zordů jsou použity z japonského originálu Kyoryu Sentai Zyuranger (1992). (cinemag)

• - Seriál byl v některých zemích zakázán kvůli přílišné brutalitě akčních scén. (cinemag)

• - Herečka, jež ztvárnila Trini (Thuy Thrang) již nežije. Zahynula při autonehodě. (cinemag)