Strážci vesmíru (TV seriál)

Mighty Morphin' Power Rangers

Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Francie / Japonsko, 1993, 30 min

• LiVentura

Nostalgie..(9.7.2011)

• Hakha

Už za mlada jsem tento seriál považoval za strašnou hloupost, a to mě v té době skoro vše bavilo, ale přesto to v sobě něco mělo, jelikož jsem sledoval každý díl, který byl skoro úplně stejný jak předchozí… Intro: http://www.youtube.com/watch?v=usTsQUkJPuY(6.1.2008)

• codeas

Byl jsem mladý a byl jsem rád za tento seriál plný akce a napětí. Přišli mi strašně cool, a v televizi mezi 7:00-7:30 nic lepšího neběželo, takže paradní koukatelná jízda před odchodem do školy ;)(31.12.2006)

• Dragoni

Jedna hvězdička, .. asi jen za tu nostalgii z dětství. Když jsem se na Strážce koukal po 15 letech, tak jsem si myslel, že mám půjčeno něco uplně jinýho. Každopádně, jak tvůrce scénáře (to sem asi dost přehnal, přisuzovat tomu scénář), tak asi i rejža ujížděli na Speedu, LSD, Rohypnolu a Trip se dostavil, jak při psaní scénáře, tak i natáčení. Takže, .. každý díl je téměř identický, bezduchý se spoustou akce, blbejch keců a neuvěřitelných příšer, který by někdo při normálních smyslech nevymyslel. Ale když jsem na to koukal s 3 letým bratránkem musel jsem si ZAMORFOVAT. Něco na tom asi bude.(9.9.2009)

• Zíza

Ach, to byly časy, když jsme na sebe řvali: "Morfuju..." XD(25.11.2008)