Strážci vesmíru (TV seriál)

Mighty Morphin' Power Rangers

Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Francie / Japonsko, 1993, 30 min

• woody

Morfujeme!Aneb jak jeden producent -Shuki Levy se myslím jmenoval-odkoupil námět na japonský seriál.Přenesl ho do USA a způsobil hotovou hrůzu!Parta pěti studentů(neherců) chrání v motorkářkých helmách a v barevných latexech svět před zlou královnou, která chce z Měsíce ovládnout svet pomocí plastelínových paňáců a když se jí to nepovede dělá srandovní pohyby a každého zmlátí tyčí z umělým okem na konci.A vesmírné rangers vede obrovská elektronická hlava z jiné dimenze, která má úkryt kdesi v poušti a vlastní červeného robota, který neustále poskakuje pípá a křičí:Co budeme dělat, jéjé co budeme dělat jéjé...Když jde opravdu do tuhého(tedy v každém díle) povolají Rangeři nějaké mechanické obludy, které vylétávají ze sopek, moří, pouští a dalších přírodních útvarů.Složí se jedna na druhou a vznikne jakýsi 100 metrový perpetuum mobile, které odežene padoucha ale zničí polovinu města(inspirace Gojirami je zjevná)."Herce" jste viděli lepší i ve sebehorším porno filmu kategorie "Z" které vylovíte jen z toho nejspodnějšího spodu videopůjčovny.Triky v Gappě jsou oproti tomuhle ultrabraku hotové ILM.Ale kdo neviděl neuvěří protože na tomhle ???? vyčnívá jeden klenot nad všechny: choreografie bitek!To je hotový Matrix alá Yuen Woo-Ping :).A teď vážně:mám na tohle tenhle jednoduchý příklad-- Poslední filmy Stevena Segala+bojové filmy typu Saolin se vrací nový a lepší než kdy předtím x několik bojových "zetek" z internetu + ten nejhorší SNUFF film(něco z 8 mm)= nedostanete ani jeden díl dílu Power Rengers.No fakt já nekecám!Totiž když natočíte 155 "akčních" epizod za 3 roky(!) musí z toho zákonitě vzniknout paskvil...(2.12.2003)

• codeas

Byl jsem mladý a byl jsem rád za tento seriál plný akce a napětí. Přišli mi strašně cool, a v televizi mezi 7:00-7:30 nic lepšího neběželo, takže paradní koukatelná jízda před odchodem do školy ;)(31.12.2006)

Neuvěřitelné, jak jednou za čas perfektně zafunguje kolektivní vědomí a přiměje i zarputilého fanouška špatných filmů, guilty pleasures, pivních nesmyslů a japonských úchyláren zahodit nadhled a smysl pro humor a okázale se jako nejpokrytečtější kýčař pohoršovat nad něčím, co je jen neškodně blbé a směšné. Styďte se, plantážníci.(30.4.2011)

• H34D

Nehorázná sračka, herci jsou příšerní, efekty bohužel ani ne nechtěně vtipné, nýbrž rovnou trapné a ten děj + vše kolem něj. škoda slov to vůbec analyzovat, každý díl je jen slepenec náhodných dialogů, základních dětských problémů a nějaké jakože bitky (samozřejmě absolutně amatérské) pro jejich "vyřešení". Přesto je zajímavé, že seriál zažil svůj, byť menší, úspěch. Je evidentně dělán pro děti, pro malé kluky, kteří nechtějí nic komplikovaného, hlavně že jsou tam roboti, že to svití, bliká a občas se tam mydlí... No jo, i já jsem jako malý viděl pár dílů, ale dnes za střízliva dávám odpádek. 0/10(8.6.2009)

Nemůžu tomu dát odpad, když jsem se na to se ségrou vždycky dívala a pak jsme v žlutém a růžovém pyžamu kopali do papírového formeláka přilepeného na skříň(11.2.2012)