Strážci vesmíru (TV seriál)

Mighty Morphin' Power Rangers

Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Francie / Japonsko, 1993, 30 min

• FrodoF

Jedna hvězdička, protože sem to v sedmi letech žral.(22.6.2009)

• Tom Riddle

Sakra. Chtěl jsem napsat "Morfujeme", ale koukám, že nejsem sám, komu se tahle hláška v souvislosti se Strážci vybaví. Nebudu zapírat. Jako osmileté dítko jsem to hltal. Dneska je to příšerný, ale nostalgie a vysoký guilty pleasure faktor to dostane na silnou jednu hvězdičku.(8.1.2009)

• movie

Tohle je kurva to nejhorší, co mohlo TV popkulturu kdy potkat. Člověk co to vymyslel asi snídal toluen, jinak nechápu, kdo natolik inteligentní, že dokáže psát na stroji by tohle dal dokupy !!??!!(20.5.2005)

• maseer2

nostalgie jako prase.. všechny díly úplně stejné až na to, že tam pokaždé byla jiná obluda.. ale v dobách, kdy jsem tomuto seriálu holdoval, mě to vážně netrápilo :)(24.12.2008)

• Stegr

30%(31.5.2007)

• - Seriál byl v některých zemích zakázán kvůli přílišné brutalitě akčních scén. (cinemag)

• - Akční scény a souboje zordů jsou použity z japonského originálu Kyoryu Sentai Zyuranger (1992). (cinemag)

• - V japonské verzi ztvárnil žlutého strážce chlapec. V americké verzi dívka. (cinemag)