Nathan Conrad je pozorný manžel krásné Aggie a milující otec osmileté Jessie. Jako psychiatr se specializuje na dospívající mládež a ve svém oboru je uznávanou kapacitou. Jeho život se však otřese v základech, když na žádost kolegy Sachse vyšetří katatonickou osmnáctiletou Elizabeth Burrowsovou, která má za sebou řadu mylných diagnóz a neúspěšných léčebných procedur. Nathanovo vyšetření má definitivně rozhodnout, zda stráví zbytek života v ústavu. Uvědomí si ale, že dívka svůj stav zřejmě jen předstírá. Krátce poté je unesena Jessie. Psychiatrovi zavolá bezohledný únosce a sdělí mu své požadavky. Zabijí jeho dcerku, pokud do dalšího dne nevytáhne z Elizabeth šest čísel, které zná jen ona. Jsou klíčem k tajemství, pro které jsou únosci schopni všeho. Dají mu také jasně najevo, že ví o každém jeho kroku a dozvědí se o všem, co řekne nebo podnikne… (TV Nova)

starbrejkr

Nadprůměrný žánrový snímek sázející na rychlý děj a hrátky s lidskou psychikou. Sám o sobě není ničím příliš novým, jen šikovně splétá osvědčené nitky - nevyjasněné účty minulosti, únos a nějaký ten choromyslný do toho. Nicméně vše je provázáno tak, že vás drží v napětí takřka po celou dobu. Douglas je takřka jako vždy výborný a Sean Bean se pro role charizmatických záporáků narodil. Lehkým minusem je poněkud natahovaný a samozřejmě předvídatelný (jak jinak to taky u snímku takového typu může být) konec, který je aspoň okořeněný stylovou smrtí hlavního záporáka. Rozhodně jsem se bavil dobře a fandům kvalitních, i když pravda trochu konvenčních, thrillerů nelze než doporučit. ()

mirkaaa

Výborný thriller s dobrým hereckým obsazením. Michael Douglas je typický klaďas jako vždy a jako vždy také výborný, Sean Bean je typický záporák jako vždy a je též dobrý a Brittany Murphy naopak zcela netypicky podává nejlepší výkon, tento film zvedá z průměru. Je to napínavý, má to svižný děj a zajímavou zápletku, až na ten přeslazený konec a tu scénu s policistkou se mi to líbilo. ()

RHK

Psychiatr Michaela Douglase má za úkol zjistit tajemné číslo od své pacientky, aby mu zločinci vrátili jeho unesenou dceru. Odhlédneme-li od faktu, že film obsahuje až příliš mnoho béčkových rekvizit (drahokam, hřbitov, honička v metru), jde o velmi napínavou podívanou. Bohužel nejspíše jen na jedno použití, neboť nedosahuje zcela kvalit např. Hry, Osudové přitažlivosti, nebo Základního instinktu. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=FV-eFMgSOAw ()

nash.

Sice poněkud šílená zápletka a příběh poskládaný scénáristou ze všeho co v posledních letech viděl (a ve zbytku si vypomohl ověřenými žánrovými prefabrikáty), přesto kupodivu koukatelná podívaná, která, zejména v první polovině, šlape dost rychle na to, aby si divák nestačil všímat lapsů rozesetých na trati. Navíc slušně fungující atmosféra, slušný Douglas i Bean, hodně dobrá Murphy. Nejspíš se to sice z paměti rychle vypaří, ale teď jsem spokojen a nemám pocit ztráty času. ()

Tomco

Keď som v prváku došiel na intrák, môj spolubývajúci mal na dverách práve plagát k tomuto filmu. Aj keď to bola prakticky len dva roky stará vec, dovtedy som o nej nevedel. Musím však uznať, že som bol neskôr nadmieru uspokojený. Douglas je hra na istotu, Bean má tiež niečo do seba a baby Murphyová - Janssenová boli neodolateľné. Moc dobrý thriller. ()

Statham a Franco ve Slyově akčním thrilleru

Statham a Franco ve Slyově akčním thrilleru

03.08.2012

Jason Statham versus James Franco? To je podivuhodná kombinace, přesto s ní počítejte. Už v září začne v New Orleansu natáčení drsné akční střílečky Homefront. Film vzniká podle románu vietnamského… (více)