• slovenský

Beetle Juice

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 1988, 92 min

• sepp

Nechutna a primo otravna podivana. Alec Baldwin hraje v samych "lepsich " kusech...(6.9.2003)

Burtonova rozverná duchařina, která kvůli představiteli titulní role patří k tomu horšímu z jeho tvorby. Nemůžu si totiž pomoct, ale Keaton je průměrný herec, který přemalovaným zjevem a tunou přehrávání atmosféru nevytvoří. Skvostem jsou naštěstí scény v miniatuře města, tradičně Elfmanova hudba a dokonalá goticky-depresivní Winona Ryder. Dojmy z dětství byly ale o několik tříd výš.(26.2.2006)

Jedna z nejlepsich ducharskejch komedii vsech dob. Alec Baldwin a Geena Davis hrajou dobre, ale naprosto brutalni vykon predved Michael Keaton, kterej je nezapomenutelnej. Film obsahuje spoustu vynikajicich hlasek, skvelych dialogu a krasne morbidniho humoru. Triky jsou na svou dobu docela dobry a kdyz se hlavni dvojka snazi strasit tak to nema chybu. Nebejt postavy Beetlejuice tak by to byl asi jen nadprumernej originalni film, ale takle to je vynikajici podivana. Burton opet nezklamal.(7.5.2005)

Pořádně ujetá, černočerná a povedená komedie. Alec Baldwin v jedné ze svých nejlepších rolích, Geena Davisová je krásná a umí i hrát a Michel Keaton je taktéž skvělý. Atmosféra, ve které se střídá strach a legrace, mi sedla mnohem více než u "Střihorukého Edwarda".(12.7.2006)

beetlejuice beetlejuice beetlejucie, stalo se něco?(12.7.2004)