• slovenský

Beetle Juice

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 1988, 92 min

• Dudek

Strašné zklamání, Burtona miluji a stejně to samé mohu říct o jeho humoru, ale ten mi tentokrát připadal dost laciný. Michael Keaton jako Beetlejuice byl sice úžasný, ale nepřipadal mi nějak moc vtipný, lepší mi připadali scénky, kdy se o strašení starali Adam s Barbarou, zejména pak ta, kdy na se oblékli do prostěradel a pokoušeli se nahnat hrůzu novému obyvatelstvu, což se jim ale nedařilo podle plánu, stejně rozkošná pak byla i večeře. Samozřejmě že těch kladů tam je více, ale jinak na mě tenhle Burtonův snímek zatím moc nezapůsobil, což je rozhodně škoda. 40%(20.8.2006)

Film sa zo zaciatku javi ako klasicka komedia s ducharskou tematikou,a aj ked Burtonov rukopis je jasny, nieje to to prave na co sme od neho zvyknuty. Obrat nastane po vstupeni mrtvych manzelov do "uradu" pre mrtvych no ale to prave orechove nas caka az vo chvili ked na scenu pride Beetlejujce. Keby bol cely film ako poslednych 20 minut, bolo by to za desat. Takto je to len poctivych 8/10, ale treba povedat ze Burtonovi fandovia sklamany ani nahodou nebudu.Zaver filmu je naozaj vypecenou zmesov cierneho humoru ala Tim Burton.Skoda toho slabsieho rozbehu. 8/10(28.11.2006)

Tenhle film jsem měl na kazetě od malička, a také jsem ho od malička pravidelně sledoval. Neustále jsem na něm objevoval něco nového, až se mi líbil tak moc, že musím dát pět hvězdiček. Vizuálně dokonalé, skvělé masky a maximum humoru. Není co dodat.(11.11.2007)

beetlejuice beetlejuice beetlejucie, stalo se něco?(12.7.2004)

Podle meho nazoru dalsi "blbost" od Tima Burtona, ale vykon Michaela Keatona je treba ocenit.(1.8.2002)