Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

Imouse

Musím uznat, že jsem se u filmu nenudil, ale to je asi jeho jedine plus. Stallone je uchazející, scenář je nezajímavý, hudbu jsem pomalu nezaregistroval. Mrzi mě, že jsem film neviděl v turečtině, protože za Stallonovy hlášky jsem se pomalu styděl. ()

Henk

Nechtěl bych tento film rozebírat po režisérské, či scénáristické stránce(asi bych to neuměl), to už za mne udělali jiní, ale celková psychologie postav se mi zdála rozpracovaná vcelku na úrovni. Možná budu za debila, ale fakt jsem skoro do konce nevěděl, kterej z nich je ten zmetek. Ačkoli byl v některých scénách trochu chaos, což myslím nebyla chyba herců, nikdy to netrvalo moc dlouho. Možná to chtělo trochu víc napětí a tolik to netrhat, ale jinak se mi to docela líbilo a to jsem byl připraven na nejhorší(dle některých recenzí v tisku). ()

StorWik

Je to zvláštní, ale i mě dokáže podceňovaný film uspokojit. Vykouzlit se z toho dalo, ale mnohem víc. Toho kdo psal ten diravej scénář bych přetáhl tyčí po hlavě, ať se příště víc snaží, bo samotný film občas postrádal logiku. ()

Rychleji

Docela dobrý film. Nepočítáme-li irelevantní motiv záporáka a o něco irelevantnější chování všech ostatních. Jen to prosím přestaňte už cpát do televize :'(. Btw. Film nezanechá větší dojem a proto má jen krátký komentář ); ()

Jekyl

Mně to nepřišlo vůbec špatný a jsem docela překvapenej až takle nízkým hodnocením zde. Sylvester trošku vážnější roli zvládl a i atmosféra filmu má svou úroveň. Takže i když to není extra šlágr a hlavního záporáka člověk dle xichtu musí odhalit prakticky okamžitě, tak 3 hvězdy jsou zcela zasloužený. ()

kolotroch

Priemerny film s nie velmi vhodnou Stalloneho rolou. Zahral fajn, urcite mi v tom filme nevadil, ale predsa len jeho pozicia a typ filmoveho hrdinu je o niecom inom, ako uloha v tomto filme. Ale inak pohoda, film na jedno pozretie... dost pochybujem, ze sa k nemu este niekedy vratim... ()

breznec

Vidím tady spoustu negativních názorů,ale myslím si,že tenhle film není úplně nejhorší ve Stallonově kariéře(Formule byla stokrát horší). No ale musím podotknout,že natočil i spoustu lepších filmů...to je pravda. Je to klasicky klišé. Hlavnímu hrdinovi někdo oddělá manželku,on je z toho chvilku na prášky a pak se pomstí,typické akční béčko. Každopádně tři hvězdy si tenhle film podle mě určitě zaslouží. ()

Puchyr

Když jsem četl příběh filmu těšil jsem se a dost jsem očekával. Není to snad úpně špatný, hlavně to zachraňuje Sylvester,ale podle mě to podělali střihači. ()

sOlaR

Sly dobrej, ale film měl moc jednoduchý a prostořeký scénář. Povraždě jeho ženyuž jsem veděl jak ilm dopadne, přesně tak že ho Sly zmrzačí. Jediné co bylo docela dobré, bylo prostředí-blázinec zcela odříznutej, samozřejmě nic nového ale co nějáký plus tomu dát musím když tam hraje Sly. Velku nic moc, takže kroutím hlavou.... ()

PeterLBerger

Je to film, ke kterému od začátku všichni zjevně přistupovali tak, že to bude mizerný film, a tudíž nemá cenu se moc namáhat. Tudíž je všechno odfkláknuté. Scénář, režie, kulisy.. .Výsledkem tak není film nic moc, ale film extrémně špatný. Divák si neustále snižuje očekávání, ale přesto jej tvůrci dokážou v průběhu filmu několikrát překvapit - pokaždé je to ještě horší, než čekal. Nejdřív vše směřuje k honičce v chodbách a zajímavým lekačkám. Ale to se nekoná. Postavy se chovají tak jednoduše sebevražedně, že není co řešit. Pak čekáme, že Silvestrův kámoš (Charles Dutton) bude mít problémy, protože nám režie ukáže mrtvolu jeho předchůdce. Ale máme smůlu. Vrah se mezitím přesunul jinam. Potom čekáme různá zajímavá odhalení, co mají za sebou týpci (všechno bývalí vojáci nebo policisté), kteří se sešli v protialkoholní léčebně. Ale jejich karty se ztratí, šéf kliniky je mrtvý a o jejich minulosti se už nic nedozvíme. Přestala být důležitá. Potom čekáme setkání s brutálním a neuvěřitelně důmyslným vrahem, který roky děsil policii. Ukáže se, že je to takový bezvýznamný a docela neschopný strejda, který dělá neuvěřitelné chyby. Dokonce i jeho pověstné smrtící nástroje se mezitím ztratily. Nakonec nás režisér zavede do místa závěrečného střetnutí - skladiště nářadí, které vypadá jako různé druhy mačet. Čekáme tedy dlouhou a nápaditou rvačku. Jenže Silvestr toho neschopného strejdu rozmlátí za pár vteřin. Většinu zařízení vůbec nepoužijí. ()