Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

zelda82

Prakticky totozne s Lovci myslenek, jen s tim rozdilem, ze tam se mi ta vyvrazdovacka v uzavrenem prostoru libila vic. Coz ovsem neznamena, ze by byl D-tox uplne spatny, ale pokud ho neuvidite, tak o nic neprijdete. ()

Mbeast

+ Sly, + nápad, + plakát, + Sly, - herecký výkony, - nápad, - střih...ani nevím proč jsem tomu dal 3* nejspíš za Slye a né zas tak debilní nápad. ()

Puol

Najlepšia časť filmu je tá, mimo kovového cvokhausu. Teda prvá 20-minutovka má slušnú atmosféru. Táká zbierka nesympatických a hlavne nezaujímavých postáv aká sa tam potom zišla nemá obdobu. K záporému hrdinovi nemám slov. Sylvester Stallone je tu a prekvapivo dobrý a toho ochlastu som mu chvíľami aj uveril. ()

mala_kea

Prostě klasická Stallonovka, odehrávající se někde na Antarktidě..Není to nic záživného, dívat se na to nechá ()

kkarx

Tohle jsem viděl před x lety a pořád si na to dobře vzpomínám. Je to vcelku slušný krimi/thriller s dobře navozenou atmosférou. ()

xavierr13

Nepovedená béčkova detektívka, jednoduchý dej, úplne slabota po všetkých stránkách - to všetko nám prináša D-Tox. Ani Stallone podla mna moc dobre nezahrál. Ide o nudný film, ktorý diváka moc neupútá. ()

helloween93

Docela jsem se ztrácel v těch postavách, protože je scénář divákovi nepředstavil a film působí hrozně béčkovitě. Děj skáče z A do B bez logiky, scénáristé by měli jít taky na detox. Přitom obsazení to má skvělé. 2* ()

MickeyStuma

Snímek nepochopitelně kombinující krimi, horor a vězeňské drama. Ani v nejmenším to celkově nedává žádný hlubší smysl. Že policista začne upíjet svůj žal nad tragickou ztrátou své ženy lze ještě pochopit. I to, že jede na protialkoholní léčbu, ale proč je proboha léčebna v bývalém vojenském středisku, tedy přesněji v betonové pevnosti, kde se léčení policisté chovají jak vězni s nejpřísnějším střežením a proč jsou vlastně někde v zasněžených horách nebo kde? Dějově je sice snaha pro diváka hádat kdo že je vrah, když se pátrá kdo je postupně vraždí, ale vlivem nepochopitelného chování všech to doslova postrádá smysl. Jake Malloy (Sylvester Stallone) a trochu i doktor Malloye (Kris Kristofferson) jsou jediní, kteří se chovají zcela normálně. Slasher atmosféra, detektivní pátrání a šílenství postav v tomto případě vůbec dohromady nefunguje. Tady se mistr tesař pořádně utnul. ()

yossarian-

Další z velmi nepovedených filmů od Sylvestra. Film měl(ale myslím že nemá) mít děsivou atmosféru, dokreslenou klinikou zřízenou z nějakého krytu (na který si vysloužilí policajt co to tam vede vydělal pravděpodobně ze své penze) a sněhovou bouří. No dál je to celé nesouvislé( asi jako můj komentář). Ale na konec to vše dobře dopadne a Sylvestr odchází s přáteli po té co odložil prstínek(poslední to vzpomínku na mrtvou milou) na větvičku u lesní cesty. Nedoporučuji nikomu. ()

cure

Ide o jeden z najslabších filmov Sylvestra Stalloneho. Ešte stále má na tie dve hviezdy už len kôli samotnej, veľmi zaujmavej myšlienke a úvodu filmu, ale to celkové spracovanie je bieda. Celkom by ma zaujmalo koľko z toho 55.000.0000 milionového rozpočtu (šialená suma v porovnaní s úrovňou filmu) zabral Slyho honorár. Tipujem tak 15.000.000 milionov. Nemôžem si inak pomôcť, ale tu nemeckú koprodukciu respektívne to, že nejde o čisto americký film v tom bolo značne poznať. Dávam 40%. ()

hribisko

Mno, možná, že pro alkáče je ten film o moc zábavnější, ale asi ani kvůli Staniolovi nikdo nezačně s chlastem. Rozjezd slibný, Sly hraje stejně jako všude jinde, Berenger s Patrickem jsou vážně dobří, bunkr dostatečně skličující, ale zbytek, zbytek je prostě jedna velká D-Mence a D-Fekace. ()

mi-ib

"V mrazáku už začíná být těsno." Velmi pomalu plynoucí děj. Když se konečně film dostane do místa, kde by mělo být napětí na stovce, tak je to nuda. Paranoidní stav, kdy každý podezříval každého, mi připomínal Věc. Avšak atmosféra nikde žádná a je vám skoro jedno jak to skončí. Naštěstí se to dá vydržet, stopáž není nijak závratně dlouhá. ()

Skleni

Mne už lezie hore krkom zamrznuté prostredie a v ňom vraždy. To je tiež jeden z tých opakujúcich sa námetov. Dajú do toho dajakú tu chorobu, možno mimozemšťana a myslia si, že to bude stačiť. Neviem prečo, ale dokonca aj Slye mi pripadal chabý. 38% ()