Jen počkej...!

• Československo Jen počkej, zajíci! (více)

Epizody(20)

Snad ani není třeba představovat tyto nejpopulárnější postavičky z ruských animovaných filmů. Podívejte se na jejich spanilé příběhy plné honiček a překvapení. (oficiální text distributora)

čmelda5

Tohle je jeden z nejlepších kreslených seriálů pro děti. Líbil se mi, když jsem byla malá, a líbí se mi i dnes. Ano, pár dílů jsem si pustila, protože mě zajímalo, jestli mě i po tolika letech bude bavit. A ANO. Navíc tam je pecková hudba... PS: tým volk!! ()

Besyn

Hergot,tak na tohle už jsem skoro zapoměl.A na takovéto klasiky,které jsme žrali vostošest by se v žádném případě zapomínat nemělo,byť je to made in Matička Rus. ()

Redbee

Rodiče mi neustále připomínají, že když jsem byl malý, fandil jsem vlkovi... Ale když ten zajíc je vážně někdy zákeřnej!!! ()

pravo

Veľa dobrého v nás po Sovietskom zväze neostalo, ale No počkaj prežil okupáciu, revolúciu i glasnosť a perestrojku a darí sa mu i v demokracii. Dielo až moc pripomínajúce amerických Toma a Jerryho, ale i to neupiera vysokú kvalitu zábavy a smiechu, ktoré som si počas detstva a niekedy aj dnes užijem s prechytralým zajacom a chudákom vlkom (teda nakoniec je chudák hoci na začiatku prevažne veľký frajo). Mne osobne sa pri spomienke na tento seriál vybaví vlk s cigeretou v papuli. Asi pretože v iných rozprávkach asi fajčenie nebolo také prirodzené. ()

papaguy

CCCP napodobenina amerických kreslených grotesek. A zatraceně dobrá napodobenina. Jen počkej, Zajíci! (P.S. zdejším znalcům: Tom a Jerry není od W.D., ale od W.B.) ()

NightPorter

Lepší než americký animáky, v těch si Tom před honem na Jerryho nikdy nezapálil cígo a nenakop sousedovic kočku doprdele! Supr hlavně s českym dabingem, kde vlk je správně drsňáckej a zajíc naopak božsky připosranej. ()

chrispe

Miluju vlka! Pěkně zvonáče, tílko, zvohlý cigárko a kroutící se prdelka. :-) Když na to dnes koukám, tak si to ještě vybavuju na VHS. Klasika. ()

Ozzy2

Jediná dobrá věc, která k nám ze země zla přišla.I Mrazík byl sračka, ze kterého se stal kult jen díky skvělému dabingu. ()