Viktor věří, že jeho propuštění je dočasné; snaží se znovu navázat kontakt s rodinou. (SkyShowtime)

fabecc1222

Podobně jako u Pozadí událostí, tak i tady je hned na první dobrou viditelný značně tendenční efekt ladění postav. Hřebejk se zřejmě sám jmenoval do nějaké role spasitele a učitele našich národů, kterým musí vštěpit veškeré nejsprávnější morální a společenské zásady moderní doby a prezentovat je ve svých dílech. Bohužel, tady se ale snaha naprosto míjí s účinkem, protože všechny tyhle aspekty jsou tady zatím až příliš okaté a prvoplánové. ()

marhoul

Čerstvý oslavenec Adynko Hajdu v nejlepší formě! Výborně napsané, pěkná kamera i realizace. Vtipné, nikoli trapné, svěží, ironické, líbilo a těším se na pokračování. Ivana Chýlková a holky taky moc fajn. Příjemné překvapení. ()

mira007

Na jednu stranu je vidět kvalita, v které to Hřebejk točil pro HBO, ale první díl o strastech bývalého slovenského premiéra ukázal možnou cestu, ale zatím žádná hitparáda vtipů se nekonala. A taky mám obavu, že točit byť jen satiru ze středoevropské politiky, je při popularitě totoho oboru mezi diváky dost risk. ()