Tintinova dobrodružství (TV seriál)

• francouzský

Les aventures de Tintin

The Adventures of Tintin

Animovaný / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

Francie / Kanada, 1990, 39x25 min

Předloha:

Hergé (kniha)

Robert Réa

Kde jsou ty časy kdy jsem Tintina,psa Špunta a kapitána Tresku hltal o sto šest.Kdy jsem z Květy vystřihovával komiks a kdy pro mně byl Hergé v komiksech totéž co je pro další Kubrick.Tento kreslený seriál je sice o trochu horší než animované filmy ale někdy byly zápletky(atentát na vévodu,pašeráci lidí a drog)dosti zamotané a akční.(17.7.2003)

Jeden z animovaných seriálů, který stál opravdu za to, měl úroveň. Rád jsem ho sledoval.(22.8.2008)

Tento dětský seriál jsem sledoval pravidelně a vždy jsem se nejvíce těšil na hlavolam (uprostřed každého dílu), ve kterém se musel hledat Tintina v barevně zahuštěném obrázku.(18.12.2008)

Jeden z tých kreslených seriálov čo sa dokázal vyrovnať svojou úrovňou a výborným príbehom produkcii od Walt Disney, dobrodružstvá Tin-Tina a jeho verného psíka, boli vždy výbornou jazdou.(22.1.2008)

Skvělý, vtipný seriál pln emocí, napětí, detektivních zápletek a mnoha humoru. Nezbývá než tomuto grandiosnímu seriálu fandit a doufat také jeho zfilmované podoby.(19.12.2010)