Tintinova dobrodružství (TV seriál)

• francouzský

Les aventures de Tintin

The Adventures of Tintin

Animovaný / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

Francie / Kanada, 1990, 39x25 min

Předloha:

Hergé (kniha)

Martin Brossollet

Tohle mě bavilo. Jeden z nejlepších seriálů, co u nás okolo roku 94 chodil v TV. Dokonce si pamatuji, že jsem měl nějaké album, do kterého se ze žvýkaček sbírali samolemky a nalepovali se. Možná ho ještě někde mám, i když jsem si ho omylem polil čajem. Každopádně tohle bych si klidně zopáknul. Alespoň jeden dva díly kdyby to šlo.(15.1.2011)

Zmocňuje se mě ohromná nostalgie, když na tento seriál vzpomínám s jehož sledováním jsem začal tuším od první nebo druhé třídy. Nicméně čas mu na kráse neubral, když na to koukám znova. Výbroný mix akce, dobrodružství, humoru. Belgie nemůže mít lepšího vyslance, než je Tintin. No a jeho autor Hergé je génius!(26.1.2009)

Tenhle seriál zná snad každý, a kdo ne, tak díky strýčkům Jacksonovi a Spielbergovi již brzo pozná. Dobroudružné příběhy neohroženého novináře a jeho věrného psa dokázaly vždy překvapit nádechem tajemna.(18.3.2009)

80%(23.2.2008)

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 65% (3*) |(20.7.2013)