Tintinova dobrodružství (TV seriál)

• francouzský

Les aventures de Tintin

The Adventures of Tintin

Animovaný / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

Francie / Kanada, 1990, 39x25 min

Předloha:

Hergé (kniha)

Robert Réa

Kde jsou ty časy kdy jsem Tintina,psa Špunta a kapitána Tresku hltal o sto šest.Kdy jsem z Květy vystřihovával komiks a kdy pro mně byl Hergé v komiksech totéž co je pro další Kubrick.Tento kreslený seriál je sice o trochu horší než animované filmy ale někdy byly zápletky(atentát na vévodu,pašeráci lidí a drog)dosti zamotané a akční.(17.7.2003)

Tohle mě bavilo. Jeden z nejlepších seriálů, co u nás okolo roku 94 chodil v TV. Dokonce si pamatuji, že jsem měl nějaké album, do kterého se ze žvýkaček sbírali samolemky a nalepovali se. Možná ho ještě někde mám, i když jsem si ho omylem polil čajem. Každopádně tohle bych si klidně zopáknul. Alespoň jeden dva díly kdyby to šlo.(15.1.2011)

80%(23.2.2008)

Jeden z tých kreslených seriálov čo sa dokázal vyrovnať svojou úrovňou a výborným príbehom produkcii od Walt Disney, dobrodružstvá Tin-Tina a jeho verného psíka, boli vždy výbornou jazdou.(22.1.2008)

Jeden z animovaných seriálů, který stál opravdu za to, měl úroveň. Rád jsem ho sledoval.(22.8.2008)