Dobrácký Longfellow Deeds je majitelem malé pizzerie a nečekaně zdědí miliardový majetek po svém strýci. Po přistání v New Yorku ho sleduje asistent moderátora bulvárního televizního pořadu, který chce o dědici natočit skandální pořad. Novopečený milionář před budovou firmy zachrání mladou ženu, kterou chtěli okrást. Netuší, že dívka, která se ve skutečnosti jmenuje Babe, je protřelou produkční bulvárního pořadu, a že přepadení bylo fingované. Deeds se do ní na první pohled zamiluje a pozve ji na večeři do luxusní restaurace. Tam přijme pozvání ke stolu newyorské smetánky. Když pochopí, že si z něj snobská společnost dělá legraci, zmlátí je a pak vyrazí na tah se slavným tenistou. Moderátor McGrath to zveřejní druhý den ve svém pořadu. Následující den je Deeds náhodným svědkem požáru, kdy z hořícího domu zachrání několik koček i jejich majitelku. McGrath jeho zásah sestříhá tak, že v reportáži vypadá jako sexuální deviant. Babe, které se dobrácký mladík začíná líbit, se proto se šéfem pohádá. Vinou zrádného ředitele, který chce od Deedse v tajnosti odkoupit akcie společnosti, zjistí pravdu o Babe. Přestože se mu dívka omluví, on ji odmítne. Ráno podepíše prodej akcií a odjede zpátky domů. Když chce ředitel firmu prodat i za cenu propuštění padesáti tisíc lidí, vrátí se Deeds do New Yorku a jako majitel jediné akcie se na valné hromadě pokusí prodej překazit. (TV Nova)

Amgis

Tento film byl chvílemi obyčejný průměrný takový kterých už tu bylo plno, ale chvílemi byly scény, které byly naprosto skvělé u kterých se člověk opravdu zasměje. Takže 3 hvězdičky romantika, 4 hvězdičky komedie, celkově 4 hvězdičky ()

Jeand´Boa

Nutno přiznat, že se jedná o velice milé překvapení... Sandler přinesl něco, co jsem od něj rozhodně nečekal... rozhodně nelze říci, že by to byla dokonalost sama, chybám se to nevyhne, to rozhodně ne, ale jak říkám - milé překvapení... ()

salamandrr

Až na ten závěrečný proslov, kde deeds přesvědčí spoustu akcionářů, že nemají vydělat peníze,a le být hodní....tak to byl docela fajn odechový film s jednou hnusnou nohou 8) ()

Biopler

Adama Sandlera mám rád a nesklamal v tejto komédii. Poteší príjemný soundtrack. Nebyť určitých lacných vtipov a z toho prameniacich dialógov, bol by to slušný priemer. Ak vás to nerozosmeje gagmi, tak postava Kukadla určite. ()

the_bitch

Celkom fajn posedenie pri telke, povedal by som. Avšak až nechutné dobrý, dôverčivý a sladko pôsobiaci Adam Sandler dokáže divákov odradiť. Inak celkom priemer. ()

Kingjiri

Adam Sandler hraje hodnýho vidláka. A protože se tentokrát se svym, jinak spíš trapnym, komediálnim hereckym projevem krotil, dopadlo to docela dobře. Sandler teda nijak nezáří, ale aspoň neotravuje a nestojí v cestě slušnýmu scénáři. Ten je sice jasně nalinkovanej už od začátku, takže znalej divák ví, jak se bude vztah mezi hlavníma postavama vyvíjet nebo jak to celý skončí, jenomže je tu dost povedenejch vtípků a vcelku normální humor. No, co si budem povidat, hlavně je tu ale Winona Ryder, na kterou se dá příjemně koukat, když se zrovna nic zábavnýho neděje a občas se postará o divákovu bdělost strašidelně se zjevující sluha, čtyři slabší hvězdy. ()

Kadas97 odpad!

Mám iba ja ten pocit, že "sandlerovky" sú čím ďalej tým väčšie sračky? Začínam mať na jeho ksicht averziu. 0 z 10 ()

tranquill

Solidní romantická komedie s Adamem Sandlerem a krásnou Winonou Ryder bez nějakých trapných vtípků, které často obsahují Sandlerovy filmy. ()

Zombo

Jak se ze skromného burana stal boháč - to tu skutečně ještě nebylo. A i kdybych měl opomenout námět, tak mě praští do očí všechna ta trapnost, pochybné herecké výkony (až na pány Buscemi a Turturro) a celkový "humor" bych označil slušně řečeno za jednoduchý a slabý. Nejsem suchar a snažím se být tolerantní, dokonce jsem se i jednou pořádně zasmál (evakuace koček), ale mnohdy to přesahovalo do tradiční negramotné americké směšnosti. A nechutně naivní a komediálně vyčerpaný konec tomu jen nasadil korunu. ()

Lord Fuck odpad!

Jsou filmy u kterých si musíte položit otázku "proč se ten film vlastně točil" a tahle "rádoby komedie" je tomu zdárným příkladem. Stupidní pokusy o vtipnou situaci střídá druhou a já nevěřim vlastním očím. Ze slibnýho námětu se rázem stane brak všech braků. Nechápu jak movie mohl dát 4 hvězdy. Tos u toho filmu musel bejt totálně zhulenej. Fakt hnus!! ()

Menja

Ach jaj, nemožem tento film hodnotiť inak ako hovadina. Adam Sandler mi vyslovene liezol na nervy, hoci vo Wedding Singer mi bol fakt sympatický. Winona Ryder hádam ani nehrala, čo našťastie vyvážil John Turturro vo vtipnej roli fetišistického sluhu a Steve Buscemi, ktorý svojimi škuľavými očami nerozoznal vysokú zver od veveričky :-) Jednu hviezdičku si určite zaslúži scénka záchrany mačiek z horiaceho domu, ale inak slabota. ()

Odpadlik

Remake původního filmu z třicátých let to nezapře, ale už sem dost proniká současný humor. A tak kromě klasické limonády "jak trouba velkou firmu dokázal vést a ke štěstí přišel", zde najdeme i pár typických "Sandlerovských" gagů, ale i dobrých fórků. Sám Sandler hraje celkem civilně, Winona je pro mě naprostým zklamáním, tuctová panenka bez šťávy, Peter Gallagher si svou roli asi vychutnával. Perličkou jsou "štěky" Steva Buscemiho a Roba Schneidera, ovšem výborný je John Torturro coby úlisný komorník Emilio. Po "Tajemném oknu" mě tento herec začíná zajímat. ()

AbelXavier

Jak jde doba, dospivaji i Sandlerovy komedie, takhle je jeste hodne naivni, nektere seky jsou ale k posrani (John McEnroe preskakujici taxik nebo magicke okamziky rodinneho sluhy v podani pozdejsiho Zohanova soka-teroristy). ()

Colour

Typický sandlerovský humor, ktorý sa mi oblúkom vyhýba. Niet tu nič, na čom by som sa mohla zasmiať. Sandler nie je žiadny úžasný herec, nehovoriac o ostatných. Postavy sú tak idiotsky napísané, až sa divím, že takíto scenáristi majú prácu. Príbeh a myšlienky majú určitý potenciál, no scenár a "humor" ho kvalitne zadupávajú. 45% ()

milaneg

Přestože sandlerovský humor můžu, tento film si podruhé asi nepustím. Až na pár světlých chvilek to nestojí za opakování. ()