Dobrácký Longfellow Deeds je majitelem malé pizzerie a nečekaně zdědí miliardový majetek po svém strýci. Po přistání v New Yorku ho sleduje asistent moderátora bulvárního televizního pořadu, který chce o dědici natočit skandální pořad. Novopečený milionář před budovou firmy zachrání mladou ženu, kterou chtěli okrást. Netuší, že dívka, která se ve skutečnosti jmenuje Babe, je protřelou produkční bulvárního pořadu, a že přepadení bylo fingované. Deeds se do ní na první pohled zamiluje a pozve ji na večeři do luxusní restaurace. Tam přijme pozvání ke stolu newyorské smetánky. Když pochopí, že si z něj snobská společnost dělá legraci, zmlátí je a pak vyrazí na tah se slavným tenistou. Moderátor McGrath to zveřejní druhý den ve svém pořadu. Následující den je Deeds náhodným svědkem požáru, kdy z hořícího domu zachrání několik koček i jejich majitelku. McGrath jeho zásah sestříhá tak, že v reportáži vypadá jako sexuální deviant. Babe, které se dobrácký mladík začíná líbit, se proto se šéfem pohádá. Vinou zrádného ředitele, který chce od Deedse v tajnosti odkoupit akcie společnosti, zjistí pravdu o Babe. Přestože se mu dívka omluví, on ji odmítne. Ráno podepíše prodej akcií a odjede zpátky domů. Když chce ředitel firmu prodat i za cenu propuštění padesáti tisíc lidí, vrátí se Deeds do New Yorku a jako majitel jediné akcie se na valné hromadě pokusí prodej překazit. (TV Nova)

cross

Co si budeme povídat. Tahle komedie je stejně předvídatelná, neoriginální, tupá a výpočítavá jako většina Sandlerových filmů, ale...Několikrát jsem se opravdu od srdce zasmál a když film končil, neměl jsem pocit absolutně promarněných devadesáti minut.A navíc, John Turturro a Steve Buscemi se mi ve svých rolích opravdu líbili! ()

Blackberry

Prekvapivo nie príliš trápne, ba až na hranici vážnosti, pričom pôvabná Winona Ryder s jej krásnymi guľatými a vždy doširoka otvorenými očami, dodala filmu šmrnc a aj dôvod prečo si ho pozrieť. Adam Sendler bol tentoraz "normálny" a zahral to veľmi dobre. Na Vianoce ako stvorené, len škoda, že ho TV dávala až po troch vianočných sviatkoch. Silné tri hviezdičky. ()

smolicek04

Dobrý film s dobrým hercom ale nie až tak dobrý dej. Keď si to tak zhrniem 2x Dobrý a 1x nie až tak dobrý tak musím zostať na 3* a to je myslím že Dobrý. ()

P1tr

Sandler a jeho nechutná černá noha se nebojí prát do nás jeden vtip za druhým a po většinou se trefují do černého...a nemám tím na mysli tu nohu...:) ()

Borat

Prostě se mi ten film líbil. Možná jednoduchostí, možná Sandlerem , ale určitě jsem se nenudil. O gagy není nouze, celkem zajímavě vybrané postavy a prostředí. Příběh se dal už od začátku vytušit, to je možná slabina, ale i doména filmu. Je totiž opravdu jednoduchý a ničím vás nezatěžuje. "Rvačka" o 20 miliard dolarů mezi prostým maloměštákema vlastníky firmy. Prostě pan Deeds mě pobavil a to je u tohohle filmu víc než podstatné, takže |70%| ()

sedm.1

Jediné co mě na Náhodném milionáři napadá hodnotit kladně je Adam Sandler,který hraje jediný docela přirozeně a má jediný vtipný repliky a scény co film obsahují.Winona Ryder je opět šedošedou myškou,Peter Gallagher je dost nevýrazný záporák,ale hlavně jindy naprosto ojedinělý,strhující a výjmečný herecký talent a projev Johna Turtura je zde neuvěřitelným paskvilem.Dějově je celý film nalinkovaný od prvních minut,je to snad nejotřepanější filmová linie vůbec(kterak naivní dobrák k lásce a bohatství přišel a všechny zhýralé zbohatlíky napravil),prostě neoriginalita a šablonovitost kouká na hony dopředu z každé scény.To mi u některých filmů ani tak nevadí,když ovšem mají v tom otřepaném ději alespoň nějaké osvěžující prvky,ovšem ani ty se zde vůbec nevyskytují.Převaha trapných situací převládá nad těmi vtipnými o několik tříd,některé jsou dokonce tak zoufalé,až je to pobuřující,viz záchrana koček při požáru,či závěrečný "srdceryvný" projev,to je fakt už pravá filmová ubohost(ovšem né že by ojedinělá).Mr.Deeds je neoriginální,chvilkami urážející svou trapností,romantická komedie,kde je jak kvalitního vtipu,tak romantiky jak šafránu.Velmi slabé 2*! ()

PALINO

Ak sa na film pozriem ako na jeden zo sandleroviek, musím vysloviť skôr pozitívne hodnotenie. V žiadnom prípade sa nejedná o vynikajúcu komédiu, no občas dokáže vyvolať aj viac ako len mierny úsmev. Adam Sandler, nech sa na mňa nehnevá, je miestami trápny a podáva rovnaký výkon i stvárňuje podobný typ postavy na aký sme zvyknutí z jeho predošlých filmov. Vcelku príjemným spestrením filmu je škuľatý Buscemi a John McEnroe. A samozrejme nesmie chýbať ani Rob Schneider v cameo úlohe. ()

darwin

Jednoduchý klasický příběh s Adamem Sandlerem a obžaloba honby za penězi a života v prudkém tempu. Vtipných scén je dostatek. Nemohu si pomoct, ale Winona Ryder se mi tu neskutečně líbila, i když místy působila nedůvěryhodně, ba až uměle. A jako bonus John McEnroe a Rev. Al Sharpton. ()

WDY

To je hrozný. Proč tam je tolik pouček o životě, když jsou tak marný? A Winona hraje taky strašně. Měli by někdy udělat prostě jenom komedii. ()

BlackTom

Joh Turturro ma v sandlerovkách zabíja, tie jeho šialené role mu náramne seknú. Inak nič moc, moralizovanie tentoraz nevyšlo, Winona ma nikdy zvlášť nebavila a niektoré vtípky (hlavne s nohou!) by pripadali smiešne asi len lobotomickým jedincom. Ale Buscemi ma pobavil a Gallagher ako záporák bol prekvapivo dobrý. Stačilo vidieť raz. ()

Paity

Adam Sandler v jeho strnulé póze překvapeného joudy, kterému se stávají různé maléry a dostává se do nejrůznějších prekérních situací. Ještě chybí umělý smích a bude to zcela hotová televizní show. ()

jasiska

Nie je to vrchol kinematografie, ale zábava je to uchádzajúca. Človek sa pri sledovaní filmu nenudí a aj keď sa tu vyskytujú nejaké tie dejové nepravdepodobnosti či naivnosti, dá sa to už vopred očakávať, a preto ani tak veľmi nevadia. Celkom príjemná oddychovka. ()

Fauxx

takova lepsi komedie, vcelku vtipna a mela i dobry pribeh, musim dat lepsi hodnoceni, protoze to jak zahrala Winona Ryder scenku s tim jak je v zamrzlym rybniku, me dostalo :-) ()