Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům

(série)
  • USA Heroes vs. Villains

Hrdinové versus zloduši - přesně takový název nese 20. řada americké reality show Survivor, která se natáčela na samojském ostrově Upolu. Setkáme se zde s dvacítkou soutěžících, které jsme mohli vidět už v předešlých sériích. A jak napovídá titulek, nebudou to jen tak ledajací hráči. O jeden milión dolarů se totiž utkají oblíbení, sympatičtí "trosečníci" proti těm, jejichž pověst není zrovna nejlepší. Kdo zvolí nejlepší strategii, vydrží všech 39 dní a odnese si výhru? (Deco.20)

Eraisuithiel

Russel opět zazářil, nebral si servítky a rozhodl se hrát tu hru dravě. Krásné využití hlouposti J.T., vyřazení Roba a Russelovo věnování imunity Parvatti, to všechno byly moc zajímavé tahy. Teď k finále: Russel hrál dravou agresivní hru, kde nebyl jen o tah napřed, ale o desítky tahů před ostatními, Parvatti vydržela jen kvůli tomu, že držela s Russelem a vítězka Sandra... Jediné, čím se ta holka vyznamenala bylo spálení Russelova klobouku. Její hra se dá těžce označit za... dlouhodobě plánovanou. Parvatti měla alespoň plán a to držet s Russelem dokud nebude cítit podfuk. Stejně jako v Samoa, Russel udělal chybu při výběru lidí, který si vezme do finále. Sandra jen dokázala této Russelovy nejzásadnější chyby využít a vyhrála. Každopádně to byla moc hezká podívaná a už podle složení padouchů bylo jasné, že tam bude vnitrokmenovej boj. Naopak mě zklamali Hrdinové, z nichž za řeč stál snad jen Tom s Colbym. Ti dva hráli týmovou hru, hráli spolu, bohužel Tom zavčasu nezapracoval na sociálních interakcích a tak měl smůlu. To, spolu s hloupostí J.T. a nepřemýšlením Ruperta, kterej měl víc než dost příležitostí stáhnout na svou stranu Sandru a hru otočit ve svůj prospěch. Hodnocení: 90% Nejoblíbenější hráči: Russel, Tom, Colby ()

unclejack

To bude ale dlhý komentár... Začnime od začiatku. Heroes vs Villains, to je proste ťahák ako hrom, čestní a sympatickí Rupert, Amanda alebo Colby sa postavia proti klamárom a podvodníkom Parvati, Robovi alebo Russellovi. Squadra Villains mi však už od začiatku prišla zaujímavejšia a Hrdinovia sa ešte k tomu začali hlúpo hádať. Takže k nim. James neuniesol ten tlak a najviac si to schytala Stephannie. Práve ona a Tom - obaja z Palau - boli mojimi heroes obľúbencami a ich vyradenie bolo stupídne. Fyzicky silná Steph sa pakovala z hry ako druhá!!! a okolnosti jej odchodu sa mi rozoberať nechcú. Poviem len, že odvtedy som čakal na vyradenie Jamesa. Toma vyradili ešte stupídnejšie, uprednostnili totiž zraneného Jamesa, ktorého vypálkovali na následujúcej kmenovej rade. Proste chaos. J.T. pendluje v rámci svojho kmeňa a ponúka imunitu, Candice prebehla, Rupert si robí nepriateľov - vážne je dobrý nápad štiepiť drevo uprostred noci ak ste dvaja heroes a zvyšok kmeňa už tvoria zloduchovia? Villainom som fandil pre sympatického Roba a Russella, kráľa Samoy, čoskoro sa však aj ich kmeň rozdelil práve medzi týchto dvoch. Vyradenie Tysona geniálne, vyradenie Boston Roba určite nie. Snaha Coucha dodržať slovo a byť za každú cenu neutrálny sa vypomstila a Rob šiel von. Odkedy Russell vládol zloduchom tak začal byť megaparanoidný a skôr som držal zábavnej dvojici Parvati-Danielle ktoré mali viackrát v hre navrch. Nakoniec sa to však Russellovi vypomstilo a vyhrala Sandra, ktorá si získala rešpekt hrdinov. Tak to je. Z Villainov som držal Tocantins dvojici Tyson-Coach, potom Danielle s Parvati - samozrejme geniálny ťah, Courtney, ktorá si to užívala a Sandre. Zaslúžené víťazstvo! FAVOURITES Steph, Tom, Danielle, Parvati, Tyson, Coach, Courtney, Sandra ()

Kop1x

SPOILER Dobrý no, až na tu vypatlanou píču, co to vyhrála, dokonce 2x.. Nepochopím. Vždyt ta kráva tam nic nepředvedla, jen čuměla s otevřenou držkou, v soutěžích nedokázala snad ani jednou vyhrát, co si vzpomínám. Prostě patetická kráva. 5 hvězd za Russela a Boston Roba..Ta Sandra at už táhne do hajzlu a do survivora už neleze, nebo se pozvracím :D ()

Monika22

Každý to tu chválí, ale prostě pro mě to byla průměrná řada s divným vítězem. Parvati je ale fakt třída, sice jsem ji nikdy nemusela, ale uznávám, že je dobrá hráčka. ()

oli9

Ano píšete tu že Russell měl vyhrát, že hrál tvrdě a takticky, ovládal hru , ale nezvládnul to zapomněl na to nejdulezitejsi o tom ze o vitezi rozhodne porota v které neměl ani jednoho pritele možná Jerry a ta mu hals stejně nedala, Sandra nedělala podrazy, snažila se vyštípat Russela a nedařilo se jí to, kdyby ji tenkrát hrdinové poslechli kdoví jak to bylo, tam se lámal chleba, byla Xkrát napokraji vyřazení a vždy to ustála, nedělala si nepřátele, Russel si sebou byl moc jistý, Parvaty byla skvělá při výzvách ale vaz jí zlomilo to že se vezla s Russelem ale určitě parádní série ()

rEooo

Už druhý krát sklamanie pre nevýhru podľa mňa najlepšieho účastníka Survivora Russella, geniálna hra, podľa niektorých plná klamstiev a podrazov ale o tom tato hra je. Jeho hra je priamočiara, žiadne blbe rečičky len totálna kontrola nad hrou. A to že vyhral znova outsider ktorý celý čas nedokázal vyhrať jednu hru je podľa mňa úbohé a alibistické zo strany poroty, ktorý evidentne rozhoduje podľa zdrvenia a sklamania. Z toho že sú slabý a len potrebujú  v poslednom hlasovaní dokázať že vyhrali nad Russelom ale to je úbohé. Rozhodujú nespravodlivo zahorknuto. Pre mňa je víťaz Russell môže hovoriť kto chce, čo chce. ()

Lilith03

Komu jsem to přála a oblíbenci: Russell, případně Parvati, Rob, Coach, Amanda neboTom Přišli mi fajn: Tyson, Candice, Stephanie, Rupert, Cirie Vyloženě mě srali: Sandra = promiňte za vulgarismy, ale tohle je největší píča, která v té soutěži kdy byla... Dále mi pili krev: James a JT Vítěz: absolutně nezasloužená a směšná výhra, rozhodně ne! Názor na epizodu: Až na vítěze je tahle série fantastická, za mě druhá nejlepší ze všech, zajímavá příroda, akce v boji o symboly a prostě fantastické! ()

AlohaAnty

Malé zklamání.. Jak ja jsem chtěl aby ten "Hobit na creshi" (Podle Roba) vypadl, Škoda že se james choval jak idiot, a škoda že Rob šel tak brzo, Po vypadnutí Roba to šlo ze serií z kopce ()

Martysek31

SPOILERY: Kdyby vyhrál intrikář Russel za pět..musím dát čtyři za to,že to vyhrála neschopná Sandra rádoby manipulátorka ()

Kinderr

Vadí mi, že se do hry vrátili i ty co už milion vyhráli, přijde mi to nefér.....Každopádně Parvati mi tam už vadí a i někteří ostatní hráči, všichni se drží své staré taktiky. Je to škoda. ALe i tak série co stojí za podívání. ()

pepinouno

No, Kdo přežije nějak nevyhledávám, ovšem pár sérií jsem zčásti viděl. Tato série mi přišla nej. Zkrátka dokonalí soutěžící, dokonalý nápad ani soutěže o imunitu nebylo špatné. Zkrátka mě tato série příjemně překvapila. DOPORUČUJI! ()

OLAFtrueLOVE

SPOILERY Dal bych 5, ale nemůžu. Konec je dokonalou ukázkou toho, že nakonec je vám k hovnu vyhrávat a intrikovat. Nakonec vyhraje ten, kdo má štěstí, nic nedělá a jen se ve správnou chvíli usměje a řekne co chtějí ostatní slyšet. Russell byl možná zmrd hráč, ale jako člověk byl upřímný a místo kajícných keců narovinu řekl, že hrál jak hrál, což cením. To je člověk opravdu takovej nesnesitelnej hajzl jen proto, že hraje drsnou hru, tak jak se má hrát? Přál bych vyhrát spoustě poraženým, ale v této hře hold vyhraje kdo by měl jen zřídka. Neříkám, že by se to mělo hrát jen nejhůř jak to jde, ale neříkejte mi, že podstatou hry je, s úsměvem se proplížit (prosrat) do konce a tam jen udělat EZclap.... ()

Dusty56

Nejlepší série Survivoru, která má ale absolutně nezaslouženého vítěze. Nejlepší hra to je z jednoho důvodu z nejlepšího castingu napříč všemi sériemi, takový počet silných hráčů jinde není (Russel, Rob, Parvati, Jerri, JT, ...). Proto jsem věřil, že lidé v porotě dokážou sportovně uznat porážku a budou volit toho, kdo je v Survivoru nejlepší hráč a ne toho, kdo se jako tichá myška problížil do finále. Bohužel to nevyhrál Russel, který si to zasloužil asi nejvíc, minimálně díky němu se jedná o nejzajímavější sérii všech dob a dokonce to nevyhrála ani Parvati, chytrá hračka, která dokázala, že Russla spíše využívala, nejčastěji vyhrála imunitu a strategicky taky něco zahrála (viz ty dvě skryté imunity). Vyhrála to Sandra a to jen protože z finále naštvala nejméně lidí, když za celou hru nedostala odvahu provést jediný tah (čekal jsem a těšil se až se pustí proti Russellovi, ale bohužel nikdy nic). Je škoda, že volba vítěze nepatrně zkazila celou sérii, ale i tak se díky castingu a Russellovi jedná o suverénně nejlepší. ()

roborrrjf

Veľmi kvalitná séria, plná zaujímavých kmeňových rád, no zároveň priznávam, že som očakával viac. Hlavne čo sa týka výberu niektorých súťažiacich, napr. čo robili Candice či Cirie u Heroes? Tiež Colby a James ma dosť sklamali, celkovo hrdinovia neboli dostatočne "hrdinskí". Na druhú stranu som bol s Villains nadmieru spokojný (až na pár výnimiek), víťaz obstojný, ale vedel by som si na jeho mieste predstaviť aj lepších. Aj napriek negatívam, má táto séria obrovské množstvo pozitív, vďaka ktorím jej v mojom rebríčku patrí miesto v TOP 3. Hodnotenie 90% ()

Vitasex

Povedená serie, jedna z nejlepších co survivor nabízí a aby ne když se zde sejdou ti nejlepší (skoro) hráči z historie. Bohužel zas je tu Parvati, a zase se jen s někým veze. Co je ovšem na týhle řadě špatně, a nejen na týhle, postupně to přichází od dob dominance Terryho a Ozzyho, je to, že si produkce až moc dobře uvědomuje šance "křehkých dívek" v soutěžích, a tak se nám najednou soutěže transformují. Podle mě bohužel k horšímu, chybějí zajímavé soutěže, kde by jedinecc mohl ukázat fyzickou nebo psychickou výhodu, ale je zde spoustu soutěží na výdrž. Bohužel to silným hráčům bere šanco hrát survivora více na sebe a na vítězství v soutěžích. Po delší době nemůžu dát 5*, prostě to neni ono. ()

TeRry.Doo

Pár spoilerů! Z počátku jsem byla trošku otrávená z toho, jak málo "problémů života na ostrově" bylo divákovi umožněno vidět. Vždy jsem měla tuto báječnou podívanou zafixovanou jako boj o přežití, hladovění a překvapení soutěžících, že to není taková sranda. Tento díl byl ale o něčem jiném. Je to samozřejmě soutěžícími, kteří se v této 20. sérii sešli. Někteří soutěžící velmi zajímaví, žádná béčka; někteří mě vyloženě štvali (např. Candice, Russel - protože taková já prostě nejsem, Sugar i Parvati). Nicméně Russel - skvělý hráč, Parvati také - té to však bohužel pouze vyšlo. Vytvořili ryze strategickou hru. Ona celá řada je o aliancích, strategii a to, co už jsme mohli vidět v předchozích řadách bylo trošku vypuštěno (již to známe). Převraty, kmenové rady, nové aliance, jak lidé dokáží hrát hru - tuto show udělaly velmi špičkovou. Můj prvotní vcelku znuděný názor byl asi v polovině pořadu nahrazen hotovým úžasem. Bavilo mě sledovat ona přeskupení, zvraty, zrady. Zprvu jsem soucítila s Hrdiny, podporovala jsem je, a pak jsem zjistila, že Zloduši mají taky něco do sebe. Nakonec jsem stejně truchlila nad hotovou prohrou Hrdinů. Je ale fakt, že si to zasloužili. Zloduši prostě hráli. Nevěřím, že jsou Zloduchy i v normálním životě, i když Russel mě fakt štval. Ještě, že to nevyhrál! Sandra - na počátku hry mě nijak nezajímala, spíše jsem na ni měla negativní názor. Moc se neprojevila, pak se ukázala jako dobračisko a hned si mě získala. Chytrá to holka! Takže už jen stručně - výborná řada, vítěz také jde (z té trojky bych určitě nevolila jinak), ale spíše bych vítězství přála Rupertovi. Parvati "hrála" sice dobře, v soutěžích určitě bodovala, ale jako člověka? Takovým lidem zkrátka říkám NE. Pět hvězdiček!!! ()