Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele Kinderr k tomuto seriálu (6)

Kdo přežije (2000)

Jedna z nejlepších soutěží, které se objevily na televizních obrazovkách. Spousta serií a každá z nich jiná a zajímavá. ()

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

Další z mých oblíbených řad. Konečně i vyhrál někdo komu jsem to docela přála. Líbilo se mi to přátelství a že se nepodrazili je to hezké v takovéhlé hře, dalo by se říci, že i unikátní.Za mě plný počet. Ozzy té hře prostě umí dodat šťávu a bojuje do posledních sil. ()

Mikronésie (2008) (S16)

Tahle řada byla fantastická fanoušci vs oblíbení hráči. Zajímavé a napínavé zvraty. Fandila jsem Ozzymu jako v Cookovych ostrovech. Moderování Jeffa jako vždy super. Tahle řada je jedna z mých nejoblíbenější:-) Bohužel vítezem jsem byla silně zklamaná:-( ()

Samoa (2009) (S19)

Tak tahle série patří k těm lepším.Hodně dobré, hlavně kvůli arogantnímu Russelovi, který najde několik symbolů skoro bez nápovědy. Bohužel opět nevyhrál někdo komu bych to přála ale super zvraty a nečekané spojenectví.Velké napětí napětí na radách.Akorád mě mrzí, že ač Russel té hře dodává ten správný šmrnc tak je milionář, který peníze opravdu nepotřebuje a přesto byl vybrát produkcí.....shlédnutí, ale DOPORUČUJI!! ()

Hrdinové proti padouchům (2010) (S20)

Vadí mi, že se do hry vrátili i ty co už milion vyhráli, přijde mi to nefér.....Každopádně Parvati mi tam už vadí a i někteří ostatní hráči, všichni se drží své staré taktiky. Je to škoda. ALe i tak série co stojí za podívání. ()

Ostrov vykoupení (2011) (S22)

Další parádní série. Nový prvek ve hře ostrov vykoupení dává hře novou šťávu a napínavost. Určitě se mrkněte stojí to za to. ()