Willy Fog na cestě kolem světa

• Španělsko La vuelta al mundo de Willy Fog (více)

Španělský animovaný seriál na motivy románu Julese Verna. (oficiální text distributora)

Oxymoron

Jsou čtyři hodiny odpoledne, úkoly mám už napsané, sednu si k televizi, pustím Standu Hložka a jeho Vegu a za chvíli už slyším známé a nakažlivé: "Jsem Willy Fog všem známý, mám dobrodružné plány, dlouhou cestu chystám!" Do teď si to zpívám :) A pro děti je to prostě skvěle udělaný kreslený seriál. ()

Heero

Na motivy románu Julese Verna, Cesta kolem světa za 80 dní. Co víc si přát, jako malý jsem miloval vše, spojené s Julesem Vernem. "Dem ať tmou noční či dnem, cíl máme pouze ten, projít zem za 80 dnů, ať vyplní se sen, v němž zpátky domů chcem přes Syngapur." ()

Herman

Skvělý dětský seriál. Jako malý jsem ho hrozně žral a netrpělivě čekal na další díl. Škoda, že už se takové věci netočí. Navíc úvodní melodii si pamatuji do dneška :-) ()

RadimFišer

Výborné, napínavé, úžasné. Vždycky jsem se těšil ze školy, až se podívám na Williho Froga. Více nemám co dodat. Tenhle napínavý dětský příběh mě přitahuje ještě dnes. ()

#47

Tak přesně takto si představuji inteligentní kreslený serál pro (nejen) děti, když jsem to tenkrát na začátku devadesátých let sledoval, nevynechal jsem ani jeden díl, byla to prostě maximální pecka...a klidně se na to teď podívám znovu i proto že mi to připomíná moje dětská léta. ()

gumbo

90% - Před tímto seriálem jsem si myslel, že kvalitní dětské pořady, pohádky a seriály umíme jen my. Ale tenhle seriál, Byl jednou jeden život(člověk...) a další mi to vyvrátili. ()

Eluin

Tohle je podstatná část mého dětství, bez které bych byl...jistě chudší.., ovšem...má to chyby, svého knižního předchůdce byste v seriálu jistě nepoznali, ale je to celkem humorné, hezky a hezky nakreslené i dosti napínavé. Co chtít od kresleného seriálu víc? ()

inutihar

Seriál jsem jako dítě děsně žral, ale už tehdy mě naprosto vytáčela ta titulní píseň. A hlavně jsem nedovedl pochopit, proč to není podle té knížky. ()

hábič

Jeden z nejlepších dětských animovaných seriálu který je neodmyslitelně spjatý i s mojím dětstvím. Musím taky vyzdvihnout skvělý český dabing a písničky! I po letech a stých reprízách se na něj s chutí rád podívám. ()

gombarix

V dětství mě to bavilo velmi. Naivita děje je ale místy opravdu strašlivá, s čímž kontrastuje až nepatřičně vytříbený a květnatý jazyk dialogů. A skláním se před českou textařkou, co za sentence zvládla nacpat do melodie k titulkům. :) ()

Rathalos

Ach jaj,tak tento animovany serial som v detstve miloval,tesil som sa kazdy den na chvilu,az sa to bude vysielat v telke,nostalgia...:-) ()