Willy Fog na cestě kolem světa

• Španělsko La vuelta al mundo de Willy Fog (více)

Španělský animovaný seriál na motivy románu Julese Verna. (oficiální text distributora)

Lachtaan

Vždycky jsem Willymu Fogovi ohromně záviděl onu svobodu v cestování a okamžitě si přál vydat se na cestu s ním. Upřímně mám ale v srdci více zarytou komediální adaptaci s Jackiem Chanem. ()

elle

Překvapivě milé, vtipné a miluju dabing Viktora Preisse. Nemohu ani říct v kolika letech jsem se na to ještě dívala. ()

anli

Jasna animovana klasika 80-tych let.Ktere dite tohle tedy nesledovalo?Cekali jsme kam pan Fog dorazi a hltali kazdy dil.Proste roman Julese Verna se dockal skveleho prepisu a zejmena detsti divaci byli nadseni.U me jasnych 85%. ()

Kmotr76

Londýn, Paříž, Bari, Suez, Bombaj...Ještě teď tu trasu dokážu vyjmenovat. Jako malý jsem to miloval. Podle mě nejlepší zpracování Verneovy předlohy včetně hraných filmů s dobrým českým dabingem (Viktor Preiss!) a milými hlavními hrdiny. Ta znělka! http://www.youtube.com/watch?v=yu_5T4t2XoM Když to někdy dávají v televizi, s chutí se podívám i dnes! ()

sskrblik

Neskutečný animovaný elegán a sympaťák na cestě po celém světě, to se mi nemůže nelíbít! Jako malý kluk jsem měl tenhle seriál opravdu velice rád a vždy jsem ho s chutí sledoval. Byl pro mě i něčím přínosný a toho si u filmů nebo seriálů cením nejvíc! ()

Ichabod

Ze vsech detskych animovanych serialu mam tenhle vryty v srdci nejvice. William Fog byl muj velky hrdina a proto jsem jako maly kluk i knihu od Julese Verna precetl nejmene 5x. ()

Elleannie

Willy Fog byl jediným důvodem, kvůli kterému jsem jako malá v sobotu vstávala o půl 7 ráno. Tenhle seriál jsem milovala, a nejlepší na tom je, že i dnes v dospělosti se na to můžu dívat. Milé, napínavé a zároveň poučné pro děti. ()

pfa

Krásné milé pohádkové dobrodružství, ke kterému jistě nezasedne jen "malé" osazenstvo. Kromě seriálu samotného dodává tu báječnou pohodu (alespoň podle mě) i velmi povedený a úžasný dabing. [9/1O] ()

giovanni3

Nezapomenutelná znělka a lev s kloboukem na to nejde zapomenout.... Bohužel si nevybavím ani jeden celý díl, ale pouze pár útržků z různých dějů a to je prostě málo, na to kolikrát jsme tento seriál viděl, = průměrné 3z5 ()

Opsha

Jako malý jsem to žral... Ale s postupem věku jsem si přečetl knížku a když jsem to viděl po letech, zjistil jsem že dabing byl sice výborný, ale animace podprůměrná a dhytlavé písničky slaboduše otextované. ()