Přímočarý bankovní ředitel se chystá oženit se svou životní láskou. Když jeho banku během svatebního týdne přepadnou nechvalně proslulí bandité duchů, domnívá se, že jeho budoucí tchán a tchýně, kteří právě přijeli do města, jsou nechvalně proslulí Out-Laws. (FunDinDung)

C0r0ner

Čekal jsem jednoduchou jednorázovou zábavu a jednoduché to bylo extrémně a zábavné skoro vůbec. Nějak si vlastně moc nedovedu představit, pro koho se točí podobné filmy. Být mi dvanáct, líbilo by se mi to, nicméně dvanáctiletí na něco podobného nekoukají a pro dospělé to není... 30% ()

Juto

Toto je jedna z tých komédií, kde ju sledujete len preto, že ste na ňu narazili na Netflixe. Ani sa na to netešíte, ale máte 90 minút na zabitie. Pozeráte to, a príjemne sa po pritom zabávate, ale po dokončený na tento film zabudnete. Ako bolo povedané, nebolo to vôbec zlé. Zdá sa, že hlavný aktér má iba jednu polohu herectva. Mám ho rád, ale hrá rovnakú rolu v každom filme alebo televíznej relácii, v ktorej hrá. Ostatní herci boli celkom zábavní, najmä Pierce Brosnan. Bolo osviežujúce vidieť ho v bláznivej komédii. 6/10 ()

Khumbac

Adam Devine je takový kokotek už od pohledu, tudíž to celé degraduje. Na uspání a posměšné odfrknuti a předčasné vypnutí ideální. ()

ondraondra

Dlouho jsem neviděl film, ve kterém by mě sraly snad všechny hlavní postavy. Není to sice úplné komediální dno, ale z takového neokoukaného námětu by se dalo vymáčknout víc. Nemůžu si ale stěžovat, jelikož jsem věděl do čeho jdu, a svobodně jsem se rozhodl poškodit si mozek. Alespoň to rychle uteklo. ()

Johnny.ARN odpad!

Kvôli Brosnanovi a Nine som tomuto zvratku venoval pozornosť. Veľmi skoro som však pochopil, že zbytočne. 5korunový casting, ktorý vôbec nesedel, príbeh taký, že skok z prvého poschodia je lepší nápad na samovraždu a proste typický Shitflix, ktorý vymyslel Sandler s tým polobuzerantom Devinom. No proste, katastrofa. Myslel som, že dám jednu za ten vtípek s Bondom, ale nie. ODPAD! ()

viperDavid

Z Niny Dobrev se stala podrprůměrná herečka. Béčko je její nové písmeno. Tím pádem ale i z Pierce Brasnanem, ale Adam byl vždycky špatný takže ok. Ale tohle nebyl ani film to bylo čisté utrpení. Ani nevím proč dávám jednu hvězdu ()

Jizni Tlapa

Vypadáš jako James Bond! A Kterej? Ten pátej. Jó ten byl dobrej....hláškama napěchovaná sranda s rozumnou stopáží, nevýrazným hlavním hrdinou, úžasně drsným Brosnanem a super nasnímanou akcí! Tohle je Netflixní podhodnocená odreagovačka jako prase.... ()

VanTom

Neříkám, že sdostatek vtípků a narážek adekvátní zápletky nepobavilo, jenže hlavní trouba z ní ještě častěji (tzn. příliš často) vycházel jako nepříjemný, uječený idiot. Překvapilo pár nekompromisních headshotů a efektních bouraček (zato zadní projekce připomínala první bondovky), nicméně ve výsledku tato řadová produkce Adama Sandlera šlapala horko těžko na půl plynu – tak akorát na momentálních 47 %. ()

fabecc1222

Netflix má do letní sezony splněno a vysypal další generickou, snadno z hlavy vyprchající, za pár dní natočenou komedii, po které za pár měsíců neštěkně ani pes, ale tvůrci si pěkně zaplní kapsy na důchod. Téma tisíckrát viděné, celkový námět či provedení nepřináší nic nového. Charaktery či zvraty absolutně nezajímavé a rutinní. Klasik Pierce s mega knírem a narážkami na Bonda asi jediným osvěžením. Ale ve výsledku...Naběhnou titulky, a už nebudete vědět, o čem to bylo. ()

Darth_AK

Bože můj, no to byla ptákovina. Netflix asi najal 15 lidí, což byl celý casting filmu, posadili za kormidlo eso v podobě Tylera Špindela a párty mohla začít! Vtipy o ptácích a sexu na denním pořádku, jak jeden není každou minutu, jako by film nebyl. Jediné za co dávám jednu hvězdu je legenda Pierce a jeho vtip o Bondovi, a to že je to pořád švihák bondovský. Jinak nechápu, jak může opravdu existovat něco, co vypadá jako film z pásové výroby. 1* ()

sedm.1

Ačkoliv upřímně nejsem příznivcem podobných taškařic, tak v případě The Out-Laws musím uznat, že jsme se kupodivu vážně dost dobře pobavil, a to i přes naivitu celé té podívané, ale prostě mi to tentokrát nějak sedlo a kdybych měl něco vyloženě zkritizovat, tak by to bylo snad jen obsazení vážně odpudivé a silně nesympatické Niny Dobrev a snad jen pár scén, které se již pohybovaly na hraně únosnosti, jinak ale opakuji, The Out-Laws je vážně zábavná jízda, nabízející sice ne zcela nejoriginálnější, ve většině ostatních ohledů ale funkční zápletku, mající svižný spád, několik fakt nápaditých momentů, spousta opravdu humorných situací, nebojící se několikrát jít i za hranu a hlavně jen opravdu málokdy sklouzávající k trapnosti, což se v podobných typech filmů děje bohužel zcela běžně a alespoň pro mě bylo i důležité, že se zde tvůrci pokud možno snažili vyhýbat i nějakým přehnaným infantilnostem, které též bývají pravidelnou a hlavně znehodnocující součástí těchto komedií. Chybou by jinak bylo nezmínit i obsazení filmu, na čele s mým oblíbencem Adamem Devinem, který u mě osobně představuje takovou zvláštní výjimku, jelikož jemu podobné pitvořící se komiky skutečně doslova nesnáším, ale u něj mi to prostě nějakým zvláštním způsobem nevadí a naopak mě tím baví, každopádně fajn tu jsou ale i ostatní herci, čítající spoustu známých jmen a ksichtů a ti všichni tu zkrátka baví a filmu též zásadním způsobem napomáhají k jeho zábavnosti. Překvapí zde ale i přítomnost několika vážně krvavých scén, kde se s tím tedy tvůrci fakt v tomto ohledu nepárali, takže sice ano, uznávám, že se jedná o prostoduchou a naivní taškařici, na druhou stranu říkám a co jako?, není to trapné, je to svižné, vtipné, dobře obsazené, tudíž za mě jasný palec nahoru a hotovo :-). ()

Ledkodlaq

Potenciál nebyl využit, hlavně pro hereckou neschopnost Adama Devine. Jistě, podobné příběhy už tu byly, nicméně další, dobře podaný by se jistě ještě vešel, ale to není tento případ. ()

Prochy38

Námět možná ne úplně originální, ale napsané to bylo dobře. Do toho velmi sympatické duo P. Brosnan + E. Barkin a jako bonus nádherná N. Dobrev. Tím končí klady. I když to mělo tempo, jak to celé bude se tušilo od začátku a akce byla svižná a vtipná, u mě vše zabil naprosto nesympatický hlavní hrdina v podání A. Devine. Tolik přehrávání, pitvoření a magoření na jednom místě už bylo moc. Nevím, jestli měli tak volný scénář a scény stály na improvizaci, ale tento "komik" není můj šálek kávy. Bohužel... ()

Milky. odpad!

95 minut kydání hnoje na obličej. Šílená kokotina bez jakékoliv hodnoty. A když už by to člověk chtěl nějak pustit bokem tak nechutně otravný Devine svým pitvořením, hnusnýma xichtama a neherectvím zničí i ten zbytek pohody. To si člověk má chuť vydloubat oči vidličkou. Proč to má Brosnan zapotřebí? Asi 3krát jsem se zasmál. ()

Flopik

Ja šialené, akčné komédie, kde hlavný hrdina je nahláškovaný "trtko" milujem. Omylom som podľa postera usúdil, že tuto to bude podobné a do toho ako bonus Nina s Piercom. Adam Devine je fajn, nie však v tomto filme. Tak otravnú, nevtipnú postavu som dlho nezažil. A s tým vtipom to tak bolo celý film. Na 10 trápnych, na silu scén, prišla 1 kde som sa pousmial. Akcia je prekvapivo celkom krvavá, ale je jej málinko. No a keď sa pri bezpríbehovej, prízemnej komédii nesmejete, je niečo zle. Škoda, tešil som sa hlavne na Ninu. Slabé 2*. ()

BOURQUE

Veľmi jednoduchá koncepcia pre lacnú komédiu s ešte lacnejšími „zábavnými“ scénami a dialógmi. Adam Devine to so svojimi scénami preháňa, a preto v niektorých prípadoch jeho scény sú spíš frustrujúce ako priemerne dobré. Bohužiaľ, podúrovňová tuctová komédia, v produkcii Adama Sandlera, kde ani Pierce Brosnan so svojou prítomnosťou nevie nič vylepšiť. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

Olík

Nenáročná akční komedie? Mohla být, ale akce má zařazenou pouze jedničku a humor se nedostavil vůbec. A největší utrpení vůbec jsou herecké výkony. Stydět by se měli téměř všichni, ale co předvádí Adam Devine, to je na roztrhání herecké licence….teda jestli něco takového vůbec existuje :D ()

sadlokan

Romantická komedie s hodně postřílenejma a luxusní autohonitbou ne mezi,ale vostře přes hroby.A pátej Bond je furt dobrej!Who the fuck is Nina Dobrev? ()