Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

Guzo

Je těžké hodnotit filmy, které vznikly z podoby seriálu, protože ať chcete nebo ne, srovnání se nevyhnete. Pak jde jen o to, je-li výsledné dilo dost "seriálové" - zda se drží duchu jednotlivých dílů a není o mnoho horší než celkový dojem ze všech dohromady. Rád se na filmový South Park podívám, ale seriál je seriál.. ()

Ravi

Jo, jo, jo sranda k popukání. Pro mě South Park nefunguje a nikdy fungovat nebude. Nepřipadá mi ani vtipný, ani zajímavý, tak proč to sledovat pravidelně? Ale na film jsem se kouknul. Je to samoúčelná a nevzhledná hovadina, ale sem tam jsem se i zasmál, takže 40% = 2/5 ()

Autogram

Dostal som presne to, čo som čakal, takže nech si myslí každý, čo chce, pod päť hviezd ísť nemôžem. Obával som sa muzikálovej formy, ale nebol v tom ani najmenší problém. Non-stop dávka sprostého humoru obsahuje viac životnej pravdy, ako by sa dalo čakať. A tiež prepojenia na skutočné osobnosti Ameriky a filmový priemysel nie sú na zahodenie. Myslel som si, že Barbra sa vo filme neobjaví, ale prišlo to na nečakanom mieste. –––– To je hnus! – Cos čekala, jsou to Kanaďani. –––– Vy, Kanaďané, jste všichni stejní. Máte prasečí očka a odklápěcí hlavy. – To odmítám, to je rasistické! –––– Krucinál, zabili Kennyho. Parchanti! –––– Tady jde o víc, než o sprostý vtipy. Tady jde o svobodu slova, o cenzuru! ()

P1tr

Tak tohle bylo hustý! To se nedá řící jinak. Komu přijde seriál jakkoliv nekorektní, ať se Peklu na zemi vyhne velikým obloukem. Pro ostatní se jedná o sprostou, zatraceně vtipnou jízdu. ()

IMPAIRED

Ultimátní ukázka humoru v nejdokonalejší formě, nikdo neovládá sílu slova jako Parker a Stone. Píseň Blame Canada má tak dokonalý text že i podesáté se u toho člověk může podělat smíchy. ()

Jello Biafra

Primitívna animácia, nechutné gagy a predsa len je to originálny animák plný geniálných narážok a alegorických muzikálových čísel. Film rozhodne nezostal seriálu vôbec nič dlžný a dokonalým spôsobom si tu tvorcovia vytierajú zadnicu s politickou korektnosťou. Mimochodom tento film patrí medzi úplne prvé DVD, ktoré som si (v Decembri 2005) kúpil. ()

venca163

Konečně jsem se na to podíval bez zkreslení dabingem a jsem nadšenej. Jako velkej fanda seriálu jsem na to koukal kritickym okem, ale musim říct, že je to perfektní zakončení "první éry" South Parku. Muzikály zrovna nemusim, ale tady jsem se nenudil ani trochu. Hned někdy na začátku mi přišla parádní "It's easy, mmmkay", pak samozřejmě "Blame Canada" a při "Kyle's Mom's a bitch" jsem si se všema už tleskal do rytmu =). Taky mě bavilo sledovat zpětně jak se South Park vyvíjel. Už tady ve filmu je vidět pár námětů, který se rozebírají až o několik sérií později. Zkrátka pro milovníky seriálu je to lahůdka. (90%) ()

Maynard.

No, musím přiznat, že jsem South Park dlouho neviděl, možná proto jsem se chtěl mrknout na celý film. Zklamán nejsem, ale že bych z toho byl nějak na větvi, to se taky říci nedá. Celý film je doplněn písněmi, které mi přišli až zbytečně moc časté (asi už tvůrci neměli dost sprostých slov, tak to museli proložit hudbou). Občas jsme se upřímně zasmál, ale už né tolik jako před deseti lety. Rozhodně se nejedná o "chytrý" humor, je to prostě jen a pouze hromada sprostých slov a pár dobrých záseků zabalených do celevečerního obalu... ()

adamulefa

Ak porovnáme South Park: Peklo na Zemi s podobnými celovečernými kúskami ako napríkad Simpsons Movie, Family Guy: Stewie Griffin - The Untold Story, Drawn Together Movie a všetkými štyrmi Futurama filmami víťaz je jasný! South Park všetky poráža. V tomto filme je niečo poetické čo nemôžem popísať... a okrem toho je to strašná prča. Aj myšlienka je celkovo hlboká ako sa na tradičný South Park patrí. ()

Devilian

Už jsem o něm hodně slyšela, však zkouknout jsem ho zkoukla teprve nedávno. Lidi - zvěsti nelhaly. Je to prdel k popukání a některý hlášky se vám do paměti vryjou jako nic. //Po třech letech edit: Viděla jsem znovu, spousta toho již byla pozapomenuta a hvězda byla ubrána. Chápu své předešlé nadšení - tehdy jsem viděla jen díly do zhruba 6. série. Teď mi to nedá nesrovnávat s humorem a "vyspělostí" nových sérií, které jasně zvítězily nad starými (a to včetně tohoto filmu). ()

kenkaku

Opět zabijí Kennyho (parchanti) a to se počítá. Spoustě seriálům totiž "big screen" nesluší ať už kvůli nastavené délce kterou dějově neutáhnou, nebo tím že co je fajn po lžičkách už se hůř vstřebává dávkované kýblem. U South Parku nevadí ani jedno. Kdo má rád seriál, bude mít i film (a naopak). End of story. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi