South Park: Peklo na Zemi

Trey Parker

Marc Shaiman

Scott Rudin, Mark Roybal
  • Tosim

Sprosté! No...asi tak...jasně...a potom...pak...jo, satira. To je jako napsat, že Stallonův Rambo je přesnou psychologickou studií veterána vietnamské války.(11.2.2003)

Kennyho rodiče jsou tak chudí, že si musí vzít už druhou hypotéku na papundeklové krabice“. V osmdesáti minutách zažijete ledacos: transplantaci brambory místo srdce, rasistického generála, který postaví všechny černé vojáky do první linie, německé pornostránky i klitoris v nadživotní velikosti. Jó, kdo by nechtěl žít v tom úžasném městečku, městečku South Park. „Kouří se nám od pusy, přeskakujem vágusy“. 90% Zajímavé komentáře: Dadel, Shit, HoneyBunny, Radek99, Honza dAve, TotalFilm(18.3.2005)

Z pohľadu filmových kritikov opovrhovaný a priam zatracovaný film, no z pohľadu bežného konzumenta zbožňovaný a geniálny. Skvelé gagy a hlášky, ktoré síce hlavne kvôli dĺžke neudržia nastavenú latku, ktorú priniesol seriál, no aj tak stojí za to. Priam nezabudnuteľný Kenny a celá partička okolo je nenapodobiteľne cool aj po desiatich rokoch a mániovskom vytriezvení. 80%.(23.5.2006)

Nejlepší filmová role Billa Gatese v dějinách kinematografie :). A jen tak mimochodem - nesnáším Barbru Streissandovou :). Chcípni, ty kanadská svině, áááno. I'm Leaving To Search For The Clitoris.(16.2.2003)

kdybych měl dítě, nechtěl bych, aby si bralo příklad ze South Parku:-))) Jinak je Peklo na Zemi jediný velký film k animovanému seriálu, který se opravdu povedl(29.4.2008)