poster

South Park: Peklo na Zemi

 • USA

  South Park: Bigger, Longer & Uncut

Animovaný / Komedie / Muzikál

USA, 1999, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lebowski
  *****

  Jasných 100%, skvělá hudba, skvělé dialogy, i když sprosté. Je to skvělý protiválečný film a spousta lidí ho nechápe, no co,jejich věc. Jedna z mála věcí (seriál), co stál za vidění na Nově(5.3.2003)

 • Tosim
  *

  Sprosté! No...asi tak...jasně...a potom...pak...jo, satira. To je jako napsat, že Stallonův Rambo je přesnou psychologickou studií veterána vietnamské války.(11.2.2003)

 • Galadriel
  *****

  Sprosté to nepochybně je, dokonce hodně sprosté. Ale vtipné ještě víc. Musíte umět překousnout všechny nadávky a vulgarismy a jenom se královsky bavit. Plné narážek na vše možné s inteligentním humorem, nakreslené sice velmi osobitým stylem, který ale k obsahu (a mluvě :-)) naprosto sedí. Navíc písně, které doprovázejí film (muzikálovou formou), jsou na velmi vysoké úrovni (o čemž svědčí nominace na Oscara). Pokud jste ale nějaké citlivky na sprosťárny, ruce pryč!!!(5.1.2004)

 • Boss321
  ***

  Nic moc. Čekal jsem mnohem větší nářez. O dost slabší než fenomenální seriál.....(12.9.2007)

 • B!shop
  *****

  Tak tohle je naprostej masakr, kterej se rozhodne vyrovna serialu a misty ho imho v sprostosti i prekonava. Navic pribeh neni nijak debilni a tvurci netezily jen z uspechu serialu. Je dobre, ze tu je vse jak v serialu - animace, stejny hlasy postav, sprostarny, hodne forku a mrtvej Kenny a navic tu jsou naprosto dokonaly pisnicky. Jen skoda, ze film neni trosku delsi, ale na druhou stranu, diky sve delce se tu nenajdou zadna hlucha mista a je to jizda od zacatku do konce. Jen nechapu proc je na Oscara nominovana zrovna Blame Canada, urcite jsou tu lepsi pisnicky jako napriklad Uncle Fucka, Kyle's Mom's a Bitch a What Would Brian Boitano Do?, ale ty uz byli na akademiky asi moc drsny.(14.3.2006)

 • - To, že Cartman říká postavě Krtka (původem Francouz) Brit, je odkaz na seriál, kde Eric postavě Pipa (původem Brit) říká Francouz. (Bachy)

 • - Jeden z vojáků, kteří pochodují okolo Kyleova domu, je Ježíš. Je to jediný moment, kdy se tato postava ve filmu objeví. (Bachy)

 • - V titulkách je uvedeno, že Saddama Husseina a Satana hrají Saddam Hussein a Satan. (Dr Lizal)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace