poster

South Park: Peklo na Zemi

 • USA

  South Park: Bigger, Longer & Uncut

Animovaný / Komedie / Muzikál

USA, 1999, 78 min

Režie:

Trey Parker

Hudba:

Marc Shaiman

Producenti:

Scott Rudin, Mark Roybal
(další profese)
 • Dadel
  *****

  O mnoho lepší než seriál. Velice chytře napsaný scénář o údajném špatném vlivu médií na "mravní výchovu mládeže", který skvěle reflektuje situaci, která po uvedení tohoto filmu v amerických kinech skutečně nastala. Z tohoto filmu určitě neměli radost členové všech těch "Organizací důchodkyň a domovnic za ochranu mravní čistoty našich dětí", protože skvěle ukazuje nesmyslnost jejich teorií. Ale i ten největší mravokárce musí uznat, že ten příběh je lépe napsaný než u leckterých disneyovek.(5.11.2003)

 • B!shop
  *****

  Tak tohle je naprostej masakr, kterej se rozhodne vyrovna serialu a misty ho imho v sprostosti i prekonava. Navic pribeh neni nijak debilni a tvurci netezily jen z uspechu serialu. Je dobre, ze tu je vse jak v serialu - animace, stejny hlasy postav, sprostarny, hodne forku a mrtvej Kenny a navic tu jsou naprosto dokonaly pisnicky. Jen skoda, ze film neni trosku delsi, ale na druhou stranu, diky sve delce se tu nenajdou zadna hlucha mista a je to jizda od zacatku do konce. Jen nechapu proc je na Oscara nominovana zrovna Blame Canada, urcite jsou tu lepsi pisnicky jako napriklad Uncle Fucka, Kyle's Mom's a Bitch a What Would Brian Boitano Do?, ale ty uz byli na akademiky asi moc drsny.(14.3.2006)

 • Tom Riddle
  ****

  South Park ve své nejkrystaličtější podobě chrlí jeden vtip za druhým, a řádně to koření sprosťárničkami. A mimochodem, viděli jste, co umí Winona Ryder s pingpongáčema?(20.5.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Studio žádalo Treye Parkera a Matta Stonea, aby film natočili v ratingu PG-13. Na to samozřejmě ani jeden nepřistoupil. (Dr Lizal)

 • - Během písě Blame Canada si můžete všimnout transparentu překrývajícího název filmu Asses on Fire. Transparent oznamuje, že v kině teď poběží cenzurovaná verze filmu, která je minutu dlouhá. (Ištván87)

 • - James Hetfield (Metallica) nazpíval vokály ke skladbě "Hell Is Not Good". (Bachy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace