South Park: Peklo na Zemi

South Park: Bigger, Longer & Uncut

Animovaný / Komedie / Muzikál

USA, 1999, 78 min

• Tosim

Sprosté! No...asi tak...jasně...a potom...pak...jo, satira. To je jako napsat, že Stallonův Rambo je přesnou psychologickou studií veterána vietnamské války.(11.2.2003)

Film peklo na zemi v podstatě ani není film, jen pár dílů South Parku. slepených dohromady, obohacených o pár příšerně nevkusných a sprostých písní přesně tak, jak to máme rádi... No i když "rádi"... Já preferuji raději South Park bez písní, rozhodně nemyslím, že by muzikálová čísla byla na Peklu na Zemi to nejlepší... Přesto je South Park slušná zábava, i když třeba Family Guy ukázal, že to jde vtipněji i bez vulgarit, South Park je alespoň v tomto originální a nebere si servítky... Tudíž díky za to. 7/10(17.2.2008)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Píseň - "Blame Canada"(31.3.2003)

Už samotný seriál byl do té doby pořádná prdel, ale jak se rozjeli Parker a Stone ve filmu, to nemá konkurenci. Všechno chápu, ale jak dali dohromady tak dobré písničky to ne. Typuju že zatím je sám Satan, Sadám, a možná i Usama. South Park = geniálně vulgární. Snad můj nejoblíbenější animák, bohužel...:) HOW WOULD YOU LIKE TO SUCK MY BALLS, MR. GARRISON?(12.10.2007)

Nic moc. Čekal jsem mnohem větší nářez. O dost slabší než fenomenální seriál.....(12.9.2007)

• - To, že Cartman říká postavě Krtka (původem Francouz) Brit, je odkaz na seriál, kde Eric postavě Pipa (původem Brit) říká Francouz. (Bachy)

• - Během písě Blame Canada si můžete všimnout transparentu překrývajícího název filmu Asses on Fire. Transparent oznamuje, že v kině teď poběží cenzurovaná verze filmu, která je minutu dlouhá. (Ištván87)

• - Film obsahuje nejvíce sprostých slov, dokonce byl uveden i v Guinessově knize rekordů. Konkrétně je to 399 nadávek; z toho 146× slovo fuck, 79× shit a 66× bitch. (Philoun1)