poster

South Park: Peklo na Zemi

 • USA

  South Park: Bigger, Longer & Uncut

Animovaný / Komedie / Muzikál

USA, 1999, 78 min

Režie:

Trey Parker

Hudba:

Marc Shaiman

Producenti:

Scott Rudin, Mark Roybal
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marius
  *****

  South Park : Bigger Longer and Uncut je predovšetkým vynikajúci muzikál. Samozrejme že si zachováva esenciálnu formu sarkastickej zábavy ako seriál, v niektorých okamihoch ho dokonca prekonáva. A predovšetkým je to film ktorý drží rekord v počte nadávok. P.S. ......je blonďák !!!!!!!!!!!!!!!!!!!(14.11.2004)

 • arachneuss
  ****

  Kylova máma je kráááva!(5.8.2009)

 • Djkoma
  ****

  Pro milovníky South Parku rozhodně velký nářez a pro nás ostatní zajímavě udělaná kritika dnešní společnosti, která se s ničím nepáře a nebojí se ani S(adama a s)atana:). Já se zasmál hodně, ale někdy vulgarit bylo příliš. Škoda, že většina dílů seriálu nepřekročila hranici zábavnosti, kterou určil tento snímek.(28.10.2006)

 • Arx
  *****

  South Park nemohl být lépe zfilmován. Velkou zásluhu na tom má také dokonalý soundtrack, který mě sice sám o sobě příliš neoslovil ale ve filmu je naprosto dokonalý a sedí do něj jak ušitý. Peklo na Zemi je jinak série za sebou jdoucích vtipů při který jsem se válel smíchy. Může za to právě tento film po kterém jsem na určitou dobu seriály celkem dost propadl a sledoval jeden díl za druhým. Brilantní a pro mě jeden z nejlepších animovaných filmů.(22.10.2006)

 • Eddard
  *****

  To nejlepší ze seriálu je nadupáno do zhruba čtyřnásobku délky jednoho dílu, opatřeno provizorním dějem, o který vůbec nejde a jako bonus ozvláštněno muzikálovýma vložkama, které jsou zkrátka BOŽÍÍÍÍ!!! Namátkou- What would Brian Boltano do?; Kyle´s mom is bitch; a moje nejoblíbenější La Resistance Medley... Peklo na Zemi je krystalicky dokonalým artiklem značky Parker and Stone, můžete si na něm udělat skvělou představu, čeho jsou tihle pánové schopni, jak pracují s tématy, jak prezentují své názory (a jaké názory to jsou) a především - jak dokáží pracovat se svým "toaletním" humorem a proč ho vlastně používají. Lidem, kteří v tom vidí jen bezpáteřní hrubosti, opovrženíhodné sprosťárny nemám moc co říct, asi bysme si nerozuměli. "You know... I learned something today... Me mna - you mna... Dude, that´s seriously fucked up right here... Sweet..." 100%(18.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace