poster

South Park: Peklo na Zemi

 • USA

  South Park: Bigger, Longer & Uncut

Animovaný / Komedie / Muzikál

USA, 1999, 78 min

Režie:

Trey Parker

Hudba:

Marc Shaiman

Producenti:

Scott Rudin, Mark Roybal
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  *

  Sprosté! No...asi tak...jasně...a potom...pak...jo, satira. To je jako napsat, že Stallonův Rambo je přesnou psychologickou studií veterána vietnamské války.(11.2.2003)

 • Matty
  *****

  Kennyho rodiče jsou tak chudí, že si musí vzít už druhou hypotéku na papundeklové krabice“. V osmdesáti minutách zažijete ledacos: transplantaci brambory místo srdce, rasistického generála, který postaví všechny černé vojáky do první linie, německé pornostránky i klitoris v nadživotní velikosti. Jó, kdo by nechtěl žít v tom úžasném městečku, městečku South Park. „Kouří se nám od pusy, přeskakujem vágusy“. 90% Zajímavé komentáře: Dadel, Shit, HoneyBunny, Radek99, Honza dAve, TotalFilm(18.3.2005)

 • genetique
  ****

  Z pohľadu filmových kritikov opovrhovaný a priam zatracovaný film, no z pohľadu bežného konzumenta zbožňovaný a geniálny. Skvelé gagy a hlášky, ktoré síce hlavne kvôli dĺžke neudržia nastavenú latku, ktorú priniesol seriál, no aj tak stojí za to. Priam nezabudnuteľný Kenny a celá partička okolo je nenapodobiteľne cool aj po desiatich rokoch a mániovskom vytriezvení. 80%.(23.5.2006)

 • Gemini
  *****

  Nejlepší filmová role Billa Gatese v dějinách kinematografie :). A jen tak mimochodem - nesnáším Barbru Streissandovou :). Chcípni, ty kanadská svině, áááno. I'm Leaving To Search For The Clitoris.(16.2.2003)

 • paascha
  *****

  kdybych měl dítě, nechtěl bych, aby si bralo příklad ze South Parku:-))) Jinak je Peklo na Zemi jediný velký film k animovanému seriálu, který se opravdu povedl(29.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace