Snímek prostého, ale docela vtipného, názvu RRRrrrr!!! se mi jevil jako nápady našlehaný dobrodružný film. Brzy jsem ale zjistil, že o žádné dobrodružství z pravěku se tolik nejedná a hraje se především na vtip. Tím se děj uzavírá. Skoro bych se nebál říci, že požírá, jako had zakousnutý do svého ocasu. Smyčka nad humorem se stahuje a stahuje. Problém je totiž v tom, že když film nemůže nabídnout nic než humor, nemá žádného záchytného bodu, o který se divák může opřít, když mu specifický (a zde velmi - tak trochu montypythonovsky, ale po americku - ano, po americku) humor nesedne. Zrovna tak jako mně. Šavlozubá zvířena pobavila, stejně jako mnoho dalších gagů, čím originálnějších, tím lepších, ale celkově mi oči od slz smíchu docela vysychaly. Úplné mlácení hlavou o zeď v záchvatech smíchu asi mít nikdo nebude. Ale to se dá oželet. Říkejme tomu od teď netradiční usměvný fantasy film. Trochu člověk zapláče, pokud bude čekat na takový ten humor, který je vlastní klasickým francouzským komediím, ten známý francouzský humor. A Depardieu jako Obelix z Namibie to zrovna dvakrát nezachránil.(5.10.2012)

• forsberg

Nikdy jsem neviděla žádnou z Troškových komedií, ale takhle nějak si je představuji. Hodinu a půl jsem si říkala, že jestli se zasměju alespoň jednou, tak odpad nedám, ale bohužel, nezadařilo se. A pohled na Jeana Rocheforta v takovéhle slátanině je stejné utrpení, jako vidět Jana Kačera v Rodinných poutech.(25.4.2009)

To je mega koňomutina! :D:D:D Ok, beru to, že né každý to pochopí, není na to správně naladěn, ale dávat tomu odpad? Vždyť ty hlášky jsou legendární a pokud se někdo začne bavit na téma komedii, kdykoliv si každej vzpomene na dRRRrrrsnou koňomutinu :D Je to kultovní, je to zábavný a ty hlášky jsou prostě luxusní. Káááámen! :D Já se dokonale bavil.(16.9.2008)

:::::::::::::::::::::: Moje nejoblíbenější komedie !!! Takže komu se to nelíbí, ať mi prdel políbí !!! Geniální dílo !!!! Nechápu nízké hodnocení !!!! Jste divní, namyšlenci jedni ,-) !!!!! ....... :::::::::::::::::::::::(23.11.2007)

• Boss321

Naprostý odpad... dokoukal jsem to jenom proto, že jsem se na to díval s kamarády a nechtěl jsem to vypnout uprostřed. Jedno z největších filmových utrpení jaké jsem protrpěl........(14.10.2007)