• KevSpa

Neuvěřitelně nevtipná úchylnost!(27.7.2004)

Já proti tomuhle filmu nemám vůbec nic, protože dle mého názoru obsahuje hlášky a scény na které nikdy v životě nezapomenu. Sice je to neskutečně praštěné a pitomé, ale na druhou stranu mě fascinuje, jak moc lidí mu tady dává odpad, protože si to vůbec nezaslouží. Je to magořina, to určitě, ale neřikejte mi, že jste se tomu Carefouru nezasmáli, minimálně. Účel filmu je být praštěný a vůbec se tím netají. Alain Chabat točí praštěné filmy. On má sice jen dva (praštěné), tento a Asterixe s Obelixem, ale popravdě se na oba znovu a rád podívám, vypnu a jednoduše se budu bavit. Vždyť u jeho filmů to ani jinak nejde, a proč nad tím vůbec přemýšlet, když cíl je hlavně se pobavit?(22.4.2009)

Buď 5* nebo odpad. Vyberte si :-D(21.2.2016)

• Brouk

No to je vrchol..... Proč já jsem vlastně na to koukal... Aha už vím... Původně jsem nechtěl tenhle hnus ani okomentovat, ale z druhé strany po shlédnutí tohohle paskvilu jsem neuvěřitelně (v rámci duševního vzpamatování) rychle prošel pro mě obtížné 3 levely DOOM 3, za což musím tvůrcům tohoto filmu poděkovat... A všem doporučuji pokud se chcete na tenhle film opravdu podívat a jak trapný je G.Depardieu nainstalujte si na PC nějakou RPG hru... Fakt to zabere... Ještě, že jsem na to nešel do kina, pak bych musel navštívit místo střelby nějakou nálevnu.... :-((29.9.2004)

Drž hubu.. 7/10 = 75%(21.6.2009)

• - Ve scéně, kdy kudrnáč (Pef Martin-Laval) poprvé spatří Ghi, opírající se o strom, lze si všimnout, že má vzhledem k době nelogicky vyholené podpaží. (chleba24)

• - Intro na začátku filmu uvádí příběh 101. výsadkové divize z války ve Vietnamu, kdy se Američtí vojáci snaží dobýt kótu 937. Tato událost je skutečná a je o ní natočený film s názvem Hamburger Hill (1987). (Cheeker)

• - Scéna, kdy šéf (Maurice Barthélém) pobíhá po supermarketu, odkazuje na film Requiem za sen (2000). (Cheeker)