No řekl bych ojedinělé a geniálně tupé....hodnotím velice pozitivně za tu roztomilou blbůstku..:-)))(22.8.2008)

• 3DD!3

Šílenost. Nikdy bych neřekl, že něco takového vůbec může projít do širší distribuce. :D(2.11.2011)

• forsberg

Nikdy jsem neviděla žádnou z Troškových komedií, ale takhle nějak si je představuji. Hodinu a půl jsem si říkala, že jestli se zasměju alespoň jednou, tak odpad nedám, ale bohužel, nezadařilo se. A pohled na Jeana Rocheforta v takovéhle slátanině je stejné utrpení, jako vidět Jana Kačera v Rodinných poutech.(25.4.2009)

• Boss321

Naprostý odpad... dokoukal jsem to jenom proto, že jsem se na to díval s kamarády a nechtěl jsem to vypnout uprostřed. Jedno z největších filmových utrpení jaké jsem protrpěl........(14.10.2007)

No ne, tolik hlášek v jednom filmu? Hustý. Tohle je vážně obrovská šílenost. A těch postav. Např. Kámen, náčelníkova žena, švadlena kytaristka, kámen, náčelník, kámen, blonďák, kámen, kámen a kámen. Atd.:-) „Můžete se flákat navždy.“ „Neberem.“ „Tak se můžete flákat navždy plus týden k tomu.“ „Tak dobře.“(24.2.2011)