:::::::::::::::::::::: Moje nejoblíbenější komedie !!! Takže komu se to nelíbí, ať mi prdel políbí !!! Geniální dílo !!!! Nechápu nízké hodnocení !!!! Jste divní, namyšlenci jedni ,-) !!!!! ....... :::::::::::::::::::::::(23.11.2007)

Nevěděla jsem nic o tomhle filmu. Čekala jsem něco na způsob Leslieho Nielsena v kombinaci s nudnou francouzkou komedií. Pak přišel pohled do doby kamenné kde se všichni jmenují Kámen (nešlo o flashback) a já se strašně smála šavlomravencům, šavlohusám, šavlohadům a dalším šavlozvířatům. Ostaní bylo ale jen úsměvné(1.1.2011)

• viperblade

Tak nevím. Začínal jsem na 4 *. Poté, asi rok tomu, jsem si to pustil znovu a "kouzlo" se někam vytratilo. Prostě jsem se téměř nesmál. Takže jen za pár fakt výborných hlášek a Gérarda dávám 2.(28.6.2007)

• AngelAngie

Tak tohle je přešlap a hodně velikej ..(30.9.2008)

• salahadin

Oceňuji odvahu režiséra, že se nechal uvést v titulcích a nepoužil nicneříkající pseudonym. Já bych se pod TOHLE nepodepsal. Pro sledování tohoto filmu doporučuji skupinové kouření marihuany....No comment... pravěky primitivní vtípky? Kdepak, tohle by natočil i Homo habilis - člověk zručný, který je na rozdíl od Chabata............ zručný. Účast novopečeného ruského občana jménem Gérard Gerardovič Depardiev dokazuje, že má asi tolik mozkových buněk jako Putin, tedy standardně asi tolik, kolik je poctivých politiků v Kremlu, někdy i více. Sledovat film o samotě, to způsobí jen: "Grrrrrrrrrr!!" (citoslovce chrápání, nebo vzteku, vyberte si prosím).(25.5.2006)