Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lateef
  odpad!

  "RRRrrrrrrRR.." "rrrrRRRRRRRR???" "Rr" "RrrrRRrrrr??" "RRRrrrrRR...rrrrrrR" "RRRRRR!!" "rrrrR??" "RrrrRRRrr...rRRrrRRRR" "rrr.." "RRRRrRRrr" "Rrrrrozumím"....promiňte úchyláci z dob oprýskaných kamenů, já tomu nerozumím, naprosto otřesný scénář... tohle je ta nejpříšernější komedie, co jsem kdy viděl, to nemohl dát do kupy člověk!!...šel jsem jednou v nějakým supermarketu kolem dětskýho koutku, nad kterým visela obrazovka a právě pouštěli dětem tuhle sračku...asi aby ty děti zabavily... pět malinkých dětiček na to koukalo, jak ty dva kmeny soupeří o šampón.............(promiňte musel jsem si odskočit se vyzvracet, protože vystavět film na soupeření o šampón...ty vole, zabijte mě radši!!!)...no tak na to ty děcka koukaly a pak jedno asi tříletý poprvé v životě promluvilo a povídá:"To si dělaj kozy, ne??"(3.6.2006)

 • Tuxedo
  **

  Začátek je opravdu vrchol zhovadilosti, ale postupně film nabírá na kvalitě a objevují se opravdu dobré fóry. Vážně se to brát nedá, přeci jen je to od Chabata.(25.5.2005)

 • novoten
  ***

  Když pustíte z řetězu Alaina Chabata, režiséra Mise Kleopatra, je jasné, že se budou dít věci. Jenže zatímco ve svém předchozím filmu vkládal nebývale originální vtípky do scénáře pevně svázaného předlohou, tady už vlastně jenom vkládá vtípky. Tím pádem se často prakticky nic neděje a nebo se děje něco velmi trapného. Na druhou stranu jsou některé scény díky svému osobitému humoru natolik originální, že mi téměř praskala bránice.(6.9.2007)

 • Tom Riddle
  *****

  Ále, jděte všichni s tou kritikou někam do Mensy (parchanti jedni, neprojít o dva body... vždyť dva body přece nejsou tak moc... to to nemůžou přehlídnout?...). Já se málem udusil smíchy ("Tak tam fakt měla být díra." :o))) nebo "Když mi do večera nedáte ten recept, tak se zabiju." Bože můj, F-ing hilarious!). RRRrrrr!!! ke konci docela ztrácí tempo, to je fakt, ale to se dá úplně jednoduše napravit tak, že ho zapnete zase pěkně od začátku. Je prakticky stoprocentní, že při opakování uvidíte scénu nebo hlášku, které jste si prve (a podruhé a potřetí) nevšimli.(3.8.2008)

 • niethustra
  *****

  Ten film je tak vtipný, chytrý a žánrově vynalézavý, že se jeho zdejšímu hodnocení skutečně nedivím.(30.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace