• Radek99

Flintstonemuti.(7.12.2012)

• xxmartinxx

I přes pár zajímavých a vtipných nápadů je tohle jen další stupidní komedie. Je opravdu vidět, že režíroval ten samý člověk, co u Mise Kleopatra, ale právě ta si ještě udržela jistou laťku vkusu, kterou tenhle film zdaleka překročil. 90% je pro mě naprostý odpad a těch pár kladů to nedokáže zastínit.(12.12.2009)

• Tuxedo

Začátek je opravdu vrchol zhovadilosti, ale postupně film nabírá na kvalitě a objevují se opravdu dobré fóry. Vážně se to brát nedá, přeci jen je to od Chabata.(25.5.2005)

Tahle komedie na mě působí, jako kdyby parta vtipnejch týpků nakoupila pytel hulení, vydala se někam do přírody a tam začali sobě pro srandu točit film. I přestože je to skutečná pakárna, nelze filmu upřít to, že je někdy tak blbý, až je vtipný. Asi bych „to“ už nikdy nepotřeboval vidět znovu, ale pár usměvů jsem při sledování vypustil.(6.2.2012)

• BadoXXII

RRRrrrr???BRRrrrr!!!(19.3.2008)

• - Všechna zvířata ve filmu mají kly, s výjimkou opic. (Milan25)

• - Intro na začátku filmu uvádí příběh 101. výsadkové divize z války ve Vietnamu, kdy se Američtí vojáci snaží dobýt kótu 937. Tato událost je skutečná a je o ní natočený film s názvem Hamburger Hill (1987). (Cheeker)

• - Scéna, kdy šéf (Maurice Barthélém) pobíhá po supermarketu, odkazuje na film Requiem za sen (2000). (Cheeker)