Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sarkas21
  ****

  Lidodemnti........podle mě celkem dobře trapná komedie(13.11.2011)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::: Moje nejoblíbenější komedie !!! Takže komu se to nelíbí, ať mi prdel políbí !!! Geniální dílo !!!! Nechápu nízké hodnocení !!!! Jste divní, namyšlenci jedni ,-) !!!!! ....... :::::::::::::::::::::::(23.11.2007)

 • Pilda17
  ****

  Drž hubu.. 7/10 = 75%(21.6.2009)

 • Ainy
  odpad!

  Nene ... jen silou vůle jsem to dodívala. Příšerně nudný film, u kterého jsem usínala. Dabing se skoro nedal poslouchat a absolutně nevtipné hlášky, které mými koutky úst ani neškubly. Opravdu suchý humor, sušší než Kalahari ... chacha, chichi, chocho ... I amatéři by dokázali natočit zábavnější komedii. Chabat by se měl chytnou za svůj šavlozubý chobot a stvořit pro příště lepší scénář a ještě líp to odrežírovat.(18.5.2014)

 • Beckett51
  *****

  " Já navrhuji... To je dobrý nápad. - Nic jste neřekl, šéfe. -Ajo, no tak to pardon." Pro mě jedna z nejkultovnějších komedií všech dob. Hlášky z filmu jsou denní rutina. Absolutě nestravitelné pro dnešní kritiky, protože je to taková hovadina, jakou svět snad ještě neviděl.... ale smíchy jsem brečel jen u pěti filmů. Tento byl jeden z nich. "Máme ovoce? - Jo, dáš si? - Ne." (11.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace