Oceňované herecké hvězdy Johnny Depp, Kate Winsletová, Dustin Hoffman a Julie Christieová excelují v tomhle kouzelném příběhu o jednom z největších vypravěčů všech dob a o lidech, kteří ho inspirovali k vytvoření jeho mistrovského příběhu o Peteru Panovi! Kariéra slavného dramatika jménem James M. Barrie (Depp) se ocitne na křižovatce, když se z jeho nejnovější hry stane propadák a skeptici začnou zpochybňovat jeho budoucnost. Pak se ale náhodou seznámí s vdovou (Winsletová) a jejími čtyřmi dobrodružnými chlapci. Zrodí se mezi nimi přátelství, které podnítí představivost potřebnou k vytvoření Barrieho největšího díla! Snímek Hledání Země Nezemě s hvězdným hereckým obsazením skýtá okouzlující zážitek! (HBO GO)

Mr.KarlAdler

Emocionálně velice silný příběh, co víc k tomu moc dodávat? Je to slzopudné až hanba, ale bohužel doslova. Což se řadí mezi těžko zapomenutelné zážitky :) ()

šerminator

Nádhera! Majstrštyk! Takovéto filmy mě vždy nabijí pozitivní energií a donutí se zamyslet o životě. Krásné malebné prostředí anglie z počátku století, svět fantazie a skvělý Depp. Dost dlouho to vypadalo na obyčejné 4*, ale pravda je že na konci jsem měl slzy na krajíčku. jen škoda, že Hoffman má zas jen takovou pidiroličku. ()

Autogram

Johnny Depp je typický tým, že hraje zvláštne postavy vo zvláštnych filmoch vyžadujúcich zúčastneného diváka. Mne sa nepodarilo na túto vlnu naladiť asi nikde okrem Nožnicovorukého Edwarda. Okrem jednej krásnosmutnej scény odchodu do Nekrajiny som sa po celý čas cítil nezúčastnene, takže mi to nestačilo. ()

Ludivitto

Sentimentální, kýčovitě sladké, slzopudné. Ale co, jednou za čas je potřeba vidět podobný film. Je to ten druh filmu, kdy každý ví, že to TAKTO dopadne, ale nebrání se tomu a naplno si to užije. Vynikající J.Depp, který se vzhledem ke své neměnné vizáži (vypadá stejně snad 12 let) narodil pro roli J.M.Barrieho - spisovatele a tvůrce her, který snad sám nechtěl nikdy vyrůst. Nesmím zapomenout na D.Hoffmana, který si tady střihl skvělou vedlejší roli - hodného "hláškovitého" vlastníka divadla. Jen ten největší cynik se u Finding Neverland alespoň trochu "nedojme":) ()

Nepi

Jednoduché komorní drama o spisovateli J.M.Barriem,který píše divadelní hry a k jeho poslední nejúspěšnější hře mu jsou inspirací děti jedné rodiny,se kterou se v průběhu příběhu seznámí.Jednoduchý film režiséra Marca Fostera (Ples příšer) dojímá skvělými hereckými výkony v čele s Johnnym Deppem a vycházející hvězdičkou Freddiem Highmorem (Karlík a továrna na čokoládu) a také působivými scénami země nezemě... ()

Wbcko

Nádherný příběh i jeho zpracování. Po dlouhé době film s poměrně smutným dějem, ale natočený takovým způsobem, že ve výsledku je z toho neuvěřitelně milé a pozitivní dílo. Herci v čele s fantastickým Johnny Deppem hrají senzačně a tomu špuntovi Highmorovi bych dal z fleku oskara, minimálně nějakýho z čokolády. Takový výkon ve dvanácti letech... Smekám. Tolik pozitivních emocí ve mne naposledy vyvolala Velká ryba Tima Burtona. ()

tommmy89

Mladučký Johnny Depp si tentokrát zahral rolu, v ktorej som ho ešte nevidel - milujúceho, starostlivého a chápavého "otca" a zároveň priateľa "ne"známej rodine, ktorá sa neskôr stane jeho "vlastnou". Príbeh má veľké čaro, rozpráva o tom, ako sa dá stať navždy mladým a naučiť sa dúfať i v nemožné. Kate Winslet si zahrá milujúcu matku, ktorú ku koncu zmohne neznáma zákerná choroba, čo je vlastne v celom filme tá najdojímavejšia časť. Pôsobivý rodinný príbeh, ktorý si určite nenechajte ujsť. Pekný zážitok, i keď miestami som sa celkom nesústredil na film... Hodnotím 4* ()

DeathTheKid

Šel jsem do toho s tím, že nevím o čem to bude, a když jsem slyšel, čím je příběh inspirován, trochu se ve mě hnulo dítě. No a další, velmi nepopiratelné lákadlo, je Depp a Winslet. Herci si tady odtočili své na maximum a sledovat je, byla nádhera, na každém záběru na mě dýchala ta atmosféra a s radostí jsem si s Petrem a spol. představoval Zemi - Nezemi. A když k tomu připočtu vyumělkované dialogy a ten "Burtonovksy pohádkový nádech" dostanu další příjemný snímek, o kterém s radostí, (stejnou jako zažili děcka na představení) mohu tvrdit, že je přínosem minimálně mé soukromé kinematografii (doufám že ne jen pro mě). PS: Chci poděkovat uživatelce SKINNY, že mi neúmyslně vyzradila svým komentářem děj :D Dělám si prdel, i tak sem si to užil. ()

Smileface

Nádherný film plný představivosti, radosti i smutku. Skvěle natočený s příjemnou dobovou atmosférou. Prolínání světů je provedeno s velkou citlivostí. Věřím, že my všichni někdy najdeme tu svou Zemi Nezemi. 90% ()

Anticque

Řekl bych, že je to velice romanticky založený filmeček, kde o ubrečené situace zavadíte každou chvílí, adaptace Petra Pana, kde musím opětovně pochválit herecké provedení Johnnyho Deppa. I když nemusím zrovna tyto druhy filmů, tento si u mě našel své místo, akorát ten konec nemusel bejt takovej doják. ()

sedm.1

Je to možná hloupé mluvit o filmu jako o krásném,ale Hledání Země Nezemě film krásný je!Finding Neverland je filmem spíš klubovým,než klasickým "maistrštikem".Jde o velmi poklidný styl vyprávění z jednoho úseku života autora Petera Pana,film dojemný,neskutečně lidský,příjemně odvyprávěný,doprovázen krásnou hudbou a hlavně skvostně zahraný(Johnny Depp a Dustin Hoffman jsou záruka sama).Hledání Země Nezemě na mě zapůsobilo jako to nejkrásnější pohlazení. ()

made1

Přenádherný poetický příběh. Přesně namíchaný kontejl smíchu i slz s úžasným Johnny Deppem a krásnou Kate Winslet, které doplňuje čtyřka malých herců, "zlý kapitán Hook v sukních" a pes. ()

nightevan

Po zhlédnutí žánrově podobné Miss Potter jsem kouknul i na Finding Neverland, který, jak jsem se dočetl v komentářích, měl být ještě lepší. Očekával jsem od něj hodně, a proto jsem byl po závěrečných titulcích zklamán. Né že by to nebyl hezký film (jak už to tak bývá, závěr byl velice povedený, především představení v domě Daviesových), doufal jsem v 5 hvězdiček a chtěl bych je dát, ale první polovina filmu mě vůbec nezaujala. A malý vzkaz: Kate, tentokrát jsi Deppa převálcovala na celé čáře! Zklamané 4*. ()

Michelle8

J. M. Barrie, Petr Pan, Kate Winslet a Johnny Depp. Už když jsem se na film chystala do kina, tušila jsem, že bude bezkonkurenční. Petra Pana prostě miluju a nápad na film, který bude o spisovateli a jeho hře mě nadchl. Příjemné, dojemné, pohádkové, opravdové.... Jeden z mých oblíbených. ()

Karlík a továrna na mrtvoly

Karlík a továrna na mrtvoly