Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

MaxQ69

__Filmové chyby:__ |×××| Když jde po plese Fiona do bistra zkontrolovat Sam, už není nalíčená jako na plese. Odlíčit by se nestihla, obzvláště když si ani nestihla sundat šaty. |×××| Když si Sam dopisuje s Austinem přes e-mail a jsou oba doma, u Austina se na pozadí v knihovně střídají dvě knížky. |×××| Carter na plese nastavuje Samin mobil, aby jí o půlnoci zazvonil. Telefonu ale nesvítí vnější displej ani boční tlačítka, což u véčkového telefonu znamená, že je vypnutý. |×××| Shelby říká Carterovi, že se spolu budou bavit jen tehdy, když bude potřebovat opsat matiku. Briana a Gabriel skočí dolů z můstku a postříkají Cartera. Ve skutečnosti sátl ale Carter možná i 10 metrů od můstku a navíc stojí na opačné straně než v předchozím záběru. ()

KeiGe

Už jen název "Moderní Popelka" na mě řval, že je na světě další puberťácká kravina, ale když už v té televizi nic jiného nejelo...Nevím čím to, ale mně se to líbilo. Nevím jestli to bylo nápadem nebo herci... Každopádně ty její sestry a matka mě držely nohama na zemi. Právě takové výstupy co tam předváděly mi na všech těch puberťáckých filmech strašně vadí. Možná je to jen vyjímka, která se mi prostě líbí anebo se to opravdu povedlo. ()

Phlame

Strašně nudná trapárna, bez humoru, bez sympatických herců, bez jakékoliv romantiky, beze smyslu či myšlenky. Další z mnoha Amerických braků, děkuji nechci. //20% - a ani nevím za co, snad mi toho filmu bylo líto.// ()

nikinikiniki

Já si fakt nemůžu pomoct, ale mě se tenhle romanťák fakt líbí! :) Pokaždé, když jde v telce (a že chodí dost často :D) se na něj dívám :) Možná je to tak naivní až je to roztomilý. A dokonalý všemi obdivovaný sympaťák Chad Michael Murray coby Austin Ames nesmí chybět :)) ()

Kozlowski8

Mladá, krásná dívka, její zlá, sobecká macecha, záhadný mladík z chatu, z něhož se vyklube školní idol, noční útěk z plesu a při něm ztracený mobil...Všechny typicky "popelkovské"prvky jsou zde zastoupeny a zabaleny do teenagerovské romantické komedie. Nejedná se o nic mimořádného, ale to jsem od filmu ani nečekal. Dostalo se mi však slušné porce zábavy a snímek jsem si docela užil, byť teenagerovská léta mám hodně dávno za sebou. 60%. ()

wdc

Hlavně romatnické, celkem dost zábavné, místy vtipné i trochu smutné, samozřejmě téma je ohrané. Pro mě je to ale příjemné pokoukání. Tento film i Moderní Popelka - Byla jednou jedna píseň (2011) jsou super. ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

Ghozies

Poměrně dobrá romantická komedie pro teenagery. Hudba skvělá, Jennifer Coolidge opět nezklamala a Hilary Duff je fakt kočka :-) Joshua Jackson tam nehraje!!! ()

Fill16

Tomuhle se říká prostě dobrá oddechovka. Viděl jsem to už několikrát a stále se mi to líbí, takže hodnocení tomu odpovídá .Vím že takových filmů je strašné množství a mnohdy to jsou ultra-mega-speciál slátaniny, ale tento mě strašně baví! ()

Elissabet

Když věříte v takové to hledání šťastného konce je tohle něco pro vás. Mě to teda příšil neoslovilo a pamatuju si z toho možná tak obsazení. Jednou zkouknete, sem tam se zasmějete, dokoukáte šťastný konec a s úsměvem jdete vypnout televizi... ()

Tweetak

Možná že bych tomuhle filmu dal i víc hvězdiček, ale prostě nejvíc mi vadilo, že přesně vim jak kde co pojede. Bylo napínavé čekat jak budou jednotlivé části pohádky převedeny do současnosti, prostě asi klasika, zajímavě natočená. ()

Lukkyn

Výborný materiál pro slečny 12 - 17 let (někdy i starší) pro nás ostatní nic působivého, přesto si myslím , že tahle měla něco navíc oproti tisícům jím podobným, kterými nás Amerika zásobuje!!! ()

crola odpad!

Tenhle film bych nikomu nikdy nedoporučila. Beru ho jako neskutečně vyhozené peníze za nic, herecké výkony nulové, zábava žádná... Typická americká romantická rádoby komedie. ()

StanGoodspeed

No co říct. Chválit se moc nedá co, ale vydržel sem na to koukat jeden nudný nedělní večer u telky když v ní nic nebylo a vydržel jsem to celkem v pohodě, ani utíkat se mi nechtělo. Krásná Hilary Duff (ikdyž jí celý film vykládají jak je škaredá) a na školního kápa i nezvykle sympatický Austin k sobě docela ladí. Otřepaný příběh a žádné překvapení, původně jsem chtěl dát 3 hvězdičky za to že jsem to zkoukl a nic se mi nestalo, ale vzhledem k (pro mě malému) 5ti hvězdičkovému hodnocení musím dát jen 2 protože v porovnání s jinými snímky by to nebylo fér. ()