poster

Moderní Popelka

 • USA

  A Cinderella Story

 • Slovensko

  Popoluškin príbeh

 • Slovensko

  Moderná Popoluška

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ištván87
  odpad!

  Nooo, málokdy se vidí humus takovéhoto ražení, jen co je pravda. Tahle Popelka je možná moderní, ale rozhodně se taky jedná o to nejdebilnější (a nejméně vtipné) zpracování, jaké jsem kdy viděl. Kam se hrabe Věčný příběh a jeho karikatura na Leonarda da Vinci.(2.2.2010)

 • kingik
  ***

  Co takhle zasadit známý pohádkový příběh do současné komedie pro teen publikum? Do základního rámce příběhu se přidá přiměřené množství moderních motivů. Zůstane zlá macecha a její dvě protivné dcerušky, na pohádkové motivy místo nezbyde a sympatický mládenec nesmí chybět. Hlavní představitelka je v tomto případě hvězdička Hillary Duff, která střídá pěveckou kariéru s hereckou. Nění to úplné dřevo a do podobného filmu se hodí. Horší je tuhle komedii odlišit od desítky podobně vyprodukovaných filmečků a tady se nic extra z hlediska zajímavých nápadů nenajde. Ve své oddechové poloze se filmík drží po celou dobu. Několik vtipů bylo perfektních a dokonce je vidět, že není natočen za pár hadrů. Z hlediska své nenáročnosti, ale také snahy bavit, jde o dobrou volbu. Jen za tím nehledejte kouzlo skutečné a nevýrazné Popelky. Hillary Duff prostě ošklivá a nesympatická není. Mé hodnocení: 60%(3.5.2013)

 • Allien.9
  *

  Tenhle film by se mi líbil: a) kdyby mi bylo dvanáct (mně ani tak ne), b) kdybych si přála být typická americká teen-blondýna, c) kdybych se rozplývala nad klukama jako je Chad Michael Murray (nic proti němu). Nemůžu si pomoct, ale v rámci tohoto žánru můžu snad jen "Mezi námi děvčaty", "Deník princezny" (pouze první díl) a "Co ta holka chce".(25.12.2013)

 • depony
  **

  Nevím, jak se s tím vypořádat. Místama vtipné, hlavní představitelé půvabní a "charismatičtí", padouši škaredí a hloupí ... u romantických komedií s dobrým koncem brečím ani ne tak na tím šťastným koncem, ale nad tím vykonstruovaným a pokaždé stejným závěrem. Sam coby Popelka si nechal doslova s*át na hlavu, střední školu, kde studenti servírku považují za póvl bych nechal od základu opakovat základní školu. A naprosto chápu to horko :) to tady dělá s lidma divy:))(28.7.2006)

 • Shit
  ***

  No ehm, blbost no, ale koukatelný to je, hlavně teda zásluhou pěkný Hilary Duff, jinak se ale jedná jen o variaci na popelku jak už sám nazev napovídá, ale hodně zmodernizovanou, kdy například místo střevíčku ztratí mobil, ale co, nijak extra mě to nepohoršovalo.(1.3.2008)

 • - Kvůli přípravě na řidičskou zkoušku Hilary Duff jezdila sama z jedné natáčecí lokality do druhé. (HappySmile)

 • - Trailer obsahuje hudbu od Jamese Newtona Howarda z filmu Dave. (HappySmile)

 • - Na konci internetové přezdívky Hilary Duff je číslo "818. 818", což je kód oblasti San Fernando Valley, kde se film odehrává. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace