Moderní Popelka

Moderná Popoluška

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

• Kothy

No jo, dneska už natočit Popelku není žádná sranda. Tahle americká variace je toho dobrým příkladem. Aspoň že ji hraje Hilary Duff. :)(29.6.2015)

• Tony.cs

Bez nápadu, bez života. Celkem nuda(23.6.2009)

• viperblade

Přesně ten typ filmu, který kdyby se nenatočil, ani bychom o nic nepřišli.. tedy alespoň já.(23.7.2007)

• ajuska

Ale jo, nakonec to nebylo zas až tak špatné. Jen je třeba brát v potaz, že je to zkráka modernizovaná pohádka, takže některé situace jsou přehnané, postavy taky nejednají vždycky úplně logicky a závěr se utápí v cukru. Pokud k tomu však budete takto přistupovat, můžete se v rámci možností i slušně bavit.(11.7.2007)

• depony

Nevím, jak se s tím vypořádat. Místama vtipné, hlavní představitelé půvabní a "charismatičtí", padouši škaredí a hloupí ... u romantických komedií s dobrým koncem brečím ani ne tak na tím šťastným koncem, ale nad tím vykonstruovaným a pokaždé stejným závěrem. Sam coby Popelka si nechal doslova s*át na hlavu, střední školu, kde studenti servírku považují za póvl bych nechal od základu opakovat základní školu. A naprosto chápu to horko :) to tady dělá s lidma divy:))(28.7.2006)