Moderní Popelka

Popoluškin príbeh

Moderná Popoluška

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

Chybělo docela málo a byl bych náramně spokojený. Chybělo pouze to, aby režisér, v důsledku popularity nejrůznějších komedií proslavené Jennifer Coolidge, trochu omezil rozsah její role, nebo spíš aby ji umírnil. Ne pokaždé, když se objeví ve filmu, to musí nová Stifflerova máma, tady totiž její komediální kreace působí veletrapně. A to mě hrozně mrzí, Hilary Duff se mi totiž asi poprvé v její kariéře opravdu líbila a Chadovi se v teenagerovském žánru nevyrovná snad nikdo.(21.4.2007)

• Hismael

Čtete Bravo girl? Je vám něco kolem 13 let? Máte rádi trapné americké komedie? Pokud jste na všechny 3 otázky odpověděli ano, mohlo by se vám to líbit. Já bych na to ale po druhé už nevydržel koukat.(1.3.2008)

• heyda

Vyloženě mě deptalo, že jí nepoznal. Tak když už se mi kurňa někdo líbí, tak ho snad poznám třeba už jen po hlase, ne??? Ale nebudu se tu rozčilovat, protože to by bylo na dlouho. Každopádně za Hilary Duff a pár vtípečků jsem se rozhodl dát 2 hvězdičky, ale jako celkově žádná sláva.(10.9.2009)

• - Hilary Duff se podílela i na soundtracku k filmu a nazpívala tři písně. (Dlee)

• - Na konci internetové přezdívky Hilary Duff je číslo "818. 818", což je kód oblasti San Fernando Valley, kde se film odehrává. (HappySmile)

• - Číslo "609" na konci internetové přezdívky Chada Michaela Murraye je kód Princetonu, na který je v celém filmu odkazováno. (HappySmile)