poster

Moderní Popelka

 • USA

  A Cinderella Story

 • Slovensko

  Popoluškin príbeh

 • Slovensko

  Moderná Popoluška

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ****

  Nenáročná, předvídatelná romantická teen komedie, která nepředvede nic nového ani úžasného, na druhou stranu neurazí a v rámci své kategorie je docela v pohodě. Zejména díky několika povedeným vtípkům a sympatické Hilary Duff coby novodobé Popelky..(8.3.2008)

 • Handle
  **

  Přeslazená, ale koukatelná pohádka pro holky co milují Hilay Duff a strááášně se jim líbí překrááásný Chad Michael Murray... :) Největším přínosem bylo asi motto ''Nikdy nedovol, aby Tě strach z prohry vyřadil ze hry''...(21.7.2009)

 • Aluska88
  **

  Jeden z hitů mých mladistvých let. Sladká a dobrotivá Hilary Duff a nádherný Chad Michael Murray coby galantní "princ." Je škoda, že tento sympatický krasavec postupem času upadl v zapomnění. Myslím, že kdyby se opět dostal do podvědomí, všichni ti Lautnerové a podobní by se mohli jít zahrabat. Ano, je to typicky americký, dokonale vypadající herec, ideální do komedií. Ale na rozdíl od spousty jiných, se nesnaží působit dojmem šamponovského, plakátového blbečka s rádoby svůdným pohledem typu "já jsem ten nejvíc sexy." Je příjemné se na něj dívat a vypadá, že si ani nehraje na krásného, ač by jistě mohl, a právem.(2.1.2006)

 • Pethushka
  ****

  Originální pojetí známé pohádky v čele s krásnou Hilary Duff, která je pro tento typ filmu jako dělaná. Romantický film, který musí snad každá mladá dívka milovat. Krásný a naivní děj, romantika v plném nasazení a roztomilé tvářičky...a o tom to je.(9.2.2011)

 • salahadin
  odpad!

  Chvilku po úvodních titulcích jsem odešel.:-) Napodruhé jsem to s vypětím všech sil dokoukal, ale teď je na mě hodně naštvaná aorta, pravá hemisféra, asi trilion axiomů a rohovka. Myslel jsem, že Jacksonova Weta Digital udělala hologram Libušky Šafránkové a jala se natočit i s reinkarnovaným robotickým Pavlem Trávníčkem remake naší Popelky v současnosti. Ale holt se tak nestalo...(25.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace