Moderní Popelka

Moderná Popoluška

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

• Hismael

Čtete Bravo girl? Je vám něco kolem 13 let? Máte rádi trapné americké komedie? Pokud jste na všechny 3 otázky odpověděli ano, mohlo by se vám to líbit. Já bych na to ale po druhé už nevydržel koukat.(1.3.2008)

• Allien.9

Tenhle film by se mi líbil: a) kdyby mi bylo dvanáct (mně ani tak ne), b) kdybych si přála být typická americká teen-blondýna, c) kdybych se rozplývala nad klukama jako je Chad Michael Murray (nic proti němu). Nemůžu si pomoct, ale v rámci tohoto žánru můžu snad jen "Mezi námi děvčaty", "Deník princezny" (pouze první díl) a "Co ta holka chce".(25.12.2013)

• viperblade

Přesně ten typ filmu, který kdyby se nenatočil, ani bychom o nic nepřišli.. tedy alespoň já.(23.7.2007)

Rozpočet $19miliónovTržby USA $51,438,175Tržby Celosvetovo $70,067,909 ║ pekná vyvarená umelina /15%/(12.1.2009)

• Ištván87

Nooo, málokdy se vidí humus takovéhoto ražení, jen co je pravda. Tahle Popelka je možná moderní, ale rozhodně se taky jedná o to nejdebilnější (a nejméně vtipné) zpracování, jaké jsem kdy viděl. Kam se hrabe Věčný příběh a jeho karikatura na Leonarda da Vinci.(2.2.2010)