poster

Moderní Popelka

 • USA

  Cinderella Story, A

 • Slovensko

  Popoluškin príbeh

 • Slovensko

  Moderná Popoluška

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JJ.Gibson
  **

  Ne úplně vydařený remake klasiky. Sice spojení Popelky s přítomností se více méně povedlo, ale všechno je to zabalené v šíleně sladkém pozlátku. Strašně moc velký slaďák, né že by neměl být, ale tohodle už bylo opravdu přes příliš. Vytratilo se kouzlo klasického příběhu a to film uvrhuje do podprůměrného love story...(1.4.2006)

 • Indiana
  ***

  Není to nejhorší, naopak jsem myslel, že to bude mnohem větší blbost. Hillary Duff sice neumí moc hrát, ale je pěkná a Chad Michael Murray hraje docela příjemně. Prostě docela nečekaně dobrá (spíše průměrná) variace na popelku ze současnosti.(19.3.2006)

 • Shit
  ***

  No ehm, blbost no, ale koukatelný to je, hlavně teda zásluhou pěkný Hilary Duff, jinak se ale jedná jen o variaci na popelku jak už sám nazev napovídá, ale hodně zmodernizovanou, kdy například místo střevíčku ztratí mobil, ale co, nijak extra mě to nepohoršovalo.(1.3.2008)

 • Ilicka
  ****

  Moderní je Hillary Duff a její filmy odsoudit, ta holka je možná podceňovaná Popelka mezi herečkami, která se zatím neukázala být princeznou.Tento film je souborem všech klišé z pohádky O Popelce, částečně je i paroduje a inovuje - záporné postavy výborně hláškují. Slabší je druhá třetina, kdy se film rázně odkloní od pohádkové předlohy a čtyřicet minut se zaplní celkem zbytečnou vatou, to asi proto, aby to mohli producenti vydávat za celovečerák. Závěr je pak naprosto v pořádku - přecukrovaný. Hillary hraje svůj standard, ale její "Princ Charming" Chad Michael Murray je velmi sympatický a dokonce oproti většině teen-idolům vypadá normálně. Dvě trapné sestry by se klidně mohly stáhnout do jedné osoby, a kdyby se víc přitlačilo na parodickou rovinu a cukr nahradila trocha chilli, byla by to naprosto dokonalá guilty pleasure. I tak s přibývajícím časem doceňuji intertextové vtípky a odkazy, hlášky (Mum's at home, baking. / People go to school to get smarter so they get a job. You already have a job, so it's like a skippikng a step.) které v českém dabingu bohužel zapadnou. Když nad tím tak přemýšlím, tak je čas zvednout hodnocení na čtyři - i na památku jedné dávné kolektivní projekce.(4.5.2008)

 • kingik
  ***

  Co takhle zasadit známý pohádkový příběh do současné komedie pro teen publikum? Do základního rámce příběhu se přidá přiměřené množství moderních motivů. Zůstane zlá macecha a její dvě protivné dcerušky, na pohádkové motivy místo nezbyde a sympatický mládenec nesmí chybět. Hlavní představitelka je v tomto případě hvězdička Hillary Duff, která střídá pěveckou kariéru s hereckou. Nění to úplné dřevo a do podobného filmu se hodí. Horší je tuhle komedii odlišit od desítky podobně vyprodukovaných filmečků a tady se nic extra z hlediska zajímavých nápadů nenajde. Ve své oddechové poloze se filmík drží po celou dobu. Několik vtipů bylo perfektních a dokonce je vidět, že není natočen za pár hadrů. Z hlediska své nenáročnosti, ale také snahy bavit, jde o dobrou volbu. Jen za tím nehledejte kouzlo skutečné a nevýrazné Popelky. Hillary Duff prostě ošklivá a nesympatická není. Mé hodnocení: 60%(3.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace