Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

Mustaffa odpad!

Tak to je hoodně špatný akční film. Nevím jak byl vysoký rozpočet nebo spíš nízký, ale je to natočené v naprosto béčkovém stylu. Počínaje zápletkou a dějem samotným přes scénář herce a režii končeje. A že by Travolta hrál za nějakou almužnu, tak to se mi teda nezdá, tak nechápu proč to takto podělali a natočili paskvil numero uno. V tomto filmu je všechno tak hrozně špatné až se tomu nechce věřit. ()

jirijo

Nepovedený mix samoúčelné brutality, hloupých dialogů a tupých "hereckých" výkonů, dá-li se o něčem takovém v souvislosti s tímto dílkem vůbec mluvit. Thomas Jane vypadá jako mladší kopie Christophera Lamberta a jeho charisma je menší než nulové. John Travolta je v podprůměrné padoušské formě a většinou působí, jako by se těžce nudil. Což je ostatně i stav, ve kterém jsem byl většinu filmu. Pár scén je možno vypíchnout, třeba efektní rvačku s ruským zabijákem nebo etudu s "kytaristou", ale jinak se jedná o veskrze podprůměrnou záležitost. S comicsem jsem neměl tu čest, ale Jonathan Hensleigh měl raději zůstat pouze u psaní scénářů (Smrtonosná past 3, Armageddon), které mu jdou viditelně lépe než jeho režijní pokusy... ()

maxnot

Kam se tento blábol hrabe na film THE PUNISHER (Mstitel) s Lundgrenem. Minulý film je ryzí Béčko, ale tohle je fakt hnus. :-( Ani záporák Johna Travolty to nijak netahne... Mimochodem, s komixem to nemá nic společného! ()

Odpocivadlo

Nekompromisný pomstiteľ ktorý berie životy bez strachu, výčitiek a svedomia. Premyslený plán pomsty ma zaujal a v každej scéne som čakal niejaké prekvapenie. Thomas Jane bol premňa až kym som neuhliadol tento film neznami. No škoda že okrem Dirty Laundry nenatočil toho o Katovy viacej. ()

Forum.

Surový film, který mě zaujal víc než všechny filmy Stevena Seagela dohromady. Atmosfericky velice dobře udělaná dějová linka, která na vás zanechá tíhu celého příběhu. 75% ()

chrchel

Punisher patří mezi mé oblíbené komiksové postavy už od prvního setkání v animovaném Spider-Manovi. A ač tu sbírá většinou dost nechvalná hodnocení, mě tento film opravdu, ale opravdu baví. Thomas Jane je jako Kat skvělá volba, Travolta je ten správnej hajzl a brutality se tu najde tak akorát. (Ne, beru zpět, víc by jí neuškodilo.) A mučení nanukem je prostě skvělá scéna. ()

Turby

Můj oblíbený akční film. Libuje si hlavně v příběhu, který je na akčňase celkem vytříbený. Prostě srdcovka. ()

Mograine

Film nebyl vůbec špatný, ba naopak, byl dokonce dobrý. Nevěřil jsem, ale nakonec jsem se dokopal ke shlédnutí. Za mě je Thomas Jane totální řízek s charismatem Stevena Seagala a John Travolta je stále v mých očích čurák. Kdyby film nerežíroval debil, kdyby scénáristi nebyly fašisti a kdyby se přidalo trošku víc akce tak se jedná a brutální masakr. Ano jen samé kdyby. No nevim, ale mám takovej dojem, že kdyby se o Punisherovi udělal seriál......to by bylo docela punk a hustý. ()

Neronius

Sice je to klasickej béčkovej film a většina ho hodnotí né-li kladně ale co už.. Film kterej prostě je pro mně úžasněj tím dějem, akcí atd. Hl. postava, tejpek kterýmu zabijou prakticky celou rodinu na oslavě a tak se pomstí a už jen tímhle směrem jak to šlo mě to neskutečně bavilo.. a Travolta jako mafiánský záporák ? ještě víc epic :3 jako děcko jsem ten film miloval a miluju ho do teď :3 ()

sabo5

Thomas Jane zahrál The Punisher excelentně až si troufám říct že se pro tuhle roli narodil Nenudil jsem se ani na malý moment The Punisher byl napínavý od samého začátku až do konce tenhle film je jeden z mých nejoblíbenějších filmů od Marvelu ()

BaronMartin

Druhý Punisherovský film, tentokrát český název Kat, je pro mě asi stejně kvalitní jako první Mstitel z roku 1989. Příběh je takový dost osobní, přízemní, čistě honba za pomstou, což k postavě Franka Castla skvěle sedí. Navíc, konečně tu máme origin tohoto anti-hrdiny, což mi ve Mstitelovi docela chybělo. Thomas Jane je dost dobrý Punisher, mám ho radši než Lundgrena. Záporák, kterého hraje John Travolta, je super charismatický a krásně se hodí do celkového příběhu filmu. Akční scény jsou dost fajn, hlavně scéna s Rusákem, která je sice totálně mimo celý žánr toho filmu, ale je aspoň vtipná :D A celkově soundtrack filmu je velice dobrý. The Punisher je jednoduše dost povedený akční film, který si můžete jen tak pustit večer, když nemáte na co koukat a zabaví vás. The Punisher je poctivý akčňák s dost fajn příběhem. Hodnocení: 70% ()

PaTeXx

Průměr všech průměrů. Klasická honba za pomstou s klasickou zápletkou a klasickým vyvrcholením. Hloupoučký scénář, všechny postavy nezáživné, nudná režie. Přestože zde bylo několik dobrých pasáží, film se celkově strašně táhl. Vůbec se nedivím nízkým tržbám, i Marvel by se bez této zbytečnosti obešel. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)