Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

rytir1

To není možný, tak krásný akční snímek a oni ho tu tak zničí. Někdy už vážně mi zůstává rozum nad uživateli Csfd, kteří si hrají na všechny ty Fínčery apod. stát. Inu film asi doplatil na to tady že v něm nehraje Seagal nebo Van Damme, ale jen Tom Jane. Přitom jediné co je na filmu špatně je závěrečná hudba místo titulní úžasné skladby. Někteří mladí zde by si vážně za své úmyslné hvězdičky zasloušili toho, který trestá.. ()

Wolftalon

Dvě hodiny utekly jako voda a po celou dobu jsem se dobře bavil. Jane mi jako Punisher sedl a neměl jsem s ním problém. S nikým se nesral a ve stylu to vymlátil do posledního ulízanýho mafiána. Za normálních okolností bych dal jen tři hvězdy, ale když si uvědomím, že takovej John Wick má přes 70 procent, tak musím Kata trochu pozvednout. Jeho vendeta byla totiž dějově hutnější a o dost oprávněnější, pochopitelnější a smysluplnější. To jsem se trochu odchýlil, ale chci říct, že pokud se na film díváte s vědomím, že je to prostě tupej akčňák, tak spíš překvapí, než zklame. A to především tím, že dokáže vyvolat i nějaké ty emoce, což se u seagalovek a podobných, nebo výše zmíněného, prostě nestane. Jo, a hudba se mi líbila - i když je taková tuctová, znělka mi přesto po filmu pořád zněla v hlavě :). Naprostý souhlas s uživatelem TheMaker! ()

Reanimator

Film se až příliš páře s vysvětlováním jak se z Castla stal Punisher místo aby jako jeho předchůdce a pokračování vše vysvětlil několikavteřinovým flashbackem. Vrcholem filmu jsou setkání se zabijákem válícím na kytaru, hrajícím Frankovi k snídani a geniální souboj s rusákem doprovozený písní "La donna e mobile". Dokonce i John Travolta jako záporák značně zklamal. Jediné co mě utěšuje je Thomas Jane v hlavní roli, kterého bych si moc přál vidět v dalším celovečerním Punisherovi, kterého se ale zjevně nikdy nedočkáme. ()

Pavlosos

Ale jo, tohle mě celkem bavilo. Sice to možná nemá sebelepší akční scénu, než závěrečnou kompletní Saint-family likvidaci, ale nápad dobrý, zpracování také ušlo a kdyby Thomas Jane jenom nechlastal vodku, tak by byl film (pro mě) za 75%. Takto iba iba za nižších, ale stále hodnotných 70%. ()

bmx6

Hodně slabý akční film,který má v sobě tolik nekvalitní práce.Nevím,mám rád i akční béčka a všechno možné,ale tohle se mi ani za nic nelíbilo. ()

Tempest

Nijak zvláštní akční film, já osobně mám raději Punishera s Dolphem Lundgrenem v hlavní roli. I některé dost drsné scény nestačí nahradit plytký děj a hodně slabé herecké výkony. Stačí vidět jednou, pro opakování nemám žádný důvod. ()

veverysiak

Slušný nadpriemer, ktorý síce neohúri, ale ani nesklame, chlapi sa síce nevyhli notorickým blbostiam, ale ide o filmový prepis komiksu, a tam je dovolená akákoľvek anomália od logiky, dobre sa na to pozerá aj vďaka podarenému výberu hercov, takže 65%. ()

Sublog

Mnoho lidí to sice zklamalo, ale mě to přišlo jako nadprůměrné akční dílo, které sice příliš nepřipomíná comics, ale ve svém žánru patří k tomu lepšímu. Thomas Jane je coby akční hrdina charizmatický a jistě by se mohl v tomto ohledu uplatnit a Travolta, v jeho případě je to podle mě jeho nejlepší film od dob jeho vůbec nejlepšího Tváří v tvář. ()

kacmi

Film mal slušný začiatok, pripomínalo mi to priamočiarosť akčných filmov 80.rokov. Lenže potom to stratilo logiku - chlapíka dokáyali vystopovať v Portoriku, ale nemohli ho ani za nič nájsť v meste, ktoré ovládali, ale i tempo - chlapík v podstate nič nerobí, a čaká, kým ho postupne budú navštevovať najatí zabijaci. Najväčšie sklamanie mi však spôsobilo, ako to až príliš skĺzlo do vôd sebaparodovania, keď sa na scéne objavil ruský obor, ktorý akoby vypadol z bondovky s Rogerom Moorom. John Travolta predvádza svojho štandardného záporáka, nie horšieho, či lepšieho ako v Zlomenom šípe, či vo Swordfish. Škoda, mohol to byť nádherne temný akčný film. ()

bery77

John Travolta doufal že si snímkem The Punisher zlepší reputaci avšak opak je pravdou. Tento snímek je tak béčkoví až to není hezké. S milostí dávám dvě hvězdičky. ()

Blitzkrieg odpad!

Tak to bylo poprvý, co sem měl radost, když mě máti zavolala utírat nádobí během sledování filmu. Kravina že to svět neviděl... ()

Trescha

Musel jsem lehounce přehodnotit a přihazuji ještě hvězdu nahoru.U tohoto filmu je podstatné si uvědomit že jde hlavně o akci a zábavu,nikoliv o dějový sled či scénář.Myslim že jako odpočinkový snímeček je to průměr jak vyšitý. ()

Tomulka

Není to až tak úplně to co bych čekal, ale ze spracování tohoto komiksu je to zatím nejlepší. Hlavní role by asi lépe sedla někomu jinému. Ale konečná scéna s vybuchujícími auty je nářez. ()

merten78

Autoři se zřejmě domnívali,že stupidnost příběhu jim projde, když se budou ohánět komiksovou předlohou.A Travolta opět dokazuje, že jeho kariéra je plná vzestupů a pádů (a pádů a pádů).Jediný záchvěv zábavnosti jsem zaznamenal u scény souboje s Rusem. ()

dejvyd

Nevím co tím chtěl básník říci, dost mimo realitu pracující režisér ... texty jsou fakt k smíchu ... jen se divým Travoltovi, že v tomhle chtěl hrát :-) ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)