Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

Critic

Nejlepší béčkovej film všech dob. Chápu ty nízká hodnocení, ale aktuálních 59% si rozhodně nezaslouží. Celé to stojí pouze na výkonu Thomase Jane, který chápu, že není pro každého. Ale já si dlouho takhle debilně nevyprázdnil hlavu. ()

Razzor_82

"Odplata není hodnotný motiv, jen emocionální reakce." Komiksovka jejíž potenciál nebyl naplno využit. Pomsta člověka, který nemá v životě už co ztratit. Trochu mě tady zklamal průměrný Travolta. 6/10 ()

Zombo

Je celkem úsměvné, když si zde přítomní stěžují na směšné dialogy, trapné hlášky a slabý děj, a přitom milují jiné adaptace, které jsou mnohdy kýčovité až hanba. Punishera to ovšem neomlouvá za řadu prohřešků, ať už režijních nebo logických, kdy má hlavní hrdina obdivuhodnou výdrž a bez jakékoli zázračné síly (žádnou vránu jsem v příběhu nezaznamenal) prežije několikanásobné zastřelení, vykrvácení a pořádnou ruskou nakládačku. Navzdory tomuto detailu jsem se při jeho sledování nenudil, což splnilo ten nejjednodušší účel akčního filmu. A Thomas Jane je sice "velkej drsňák", ale neřadil bych ho k namakánkům, jaké jsme zvyklí vídat v půjčovnových akčňárnách. 50% ()

samoto

Pro všechny fanoušky žánru akce.Takže i pro mě dobrej film,ikdyž trvá trochu než se to celé rozjede,ale i přesto musím dat 4*. ()

Saimon

Při sledování tohoto filmu jsem si při akčních scénách s nostalgií vybavil filmy jako Komando,Americký Ninja a jiné staré béčka. A proto kdyby si to nakonec Mr. Punisher nechal "projít hlavou",jak upřímně slíbil po smrti své rodiny /A JÁ MU VĚŘIL/,tak bych šel s hodnocením ještě o hvězdičku výš. Leč bohužel Punisher je pěknej lhář... ()

sefino

Jediné, co mi brání dát tomuto filmu jednu hvězdičku, je John Travolta, i když se nabízí otázka, co ho přimělo hrát v tomhle filmu. Dalo se očekávat, že půjde o film, kde jsou všichni i po deseti zásazích z pistole a čtyř bodných ranách o.k. a připraveni zabíjet všechny ostatní, ale přiznám se, že jsem neočekávala klišé typu: "Ivan ze Sovětského svazu v pruhovaném tričku, který nezná bolest a zuby má ze zlata". A závěr (nemůžu si pomoci) připomínal rozhodující westernové scény, kdy oba hbitě tasí a hlavní padouch se stihne ještě po smrtelné kulce otočit o 180°. Proto, když začala při závěru svítit lebka, natolik charakteristická pro Kata, nezbývalo už nic jiného než povzdechnutí a zároveň radost nad tím, že pokračování (doufám a pevně v to věřím) nebude. ()

simplejack

Chudak rusak, měl si obstarat střelnou zbraň, dopadl by líp a film by dřív skončil a neotravoval by mi dal život....a doufám, že se Travolta za tohle hodně stydí ()

kwaicheng odpad!

Tenhle film by směle mohl soutěžit o titul "Největší ptákovina všech dob". Naprostá blbárna plus spoustu sadistickejch akčních scén a humusáckejch detailů na odstřelování lidí. Nejsem čajíček, když někoho ve filmu odstřelí tak se nerozpláču, ale ten odstřel by měl být alespoň smysluplnej. Tady se v tom autoři vyžívaj a to je nechutný. ()

waska

Mno, dívat se na to dalo, skvělá scéna - souboj s "nafukovacím" Rusákem za doprovodu opérní árie, ale jinak je to hodně slušně nepovedený béčko. ()

ifes

Nuda, nuda. Nejslabší "komiksák"...ten se ani k cecku nedostane, jak je slabý již od začátku. Jane mne docela baví, viz. Pavučina snů, Mlha, ale tady? Nepřesvědčivé! A ta scéna s nanukem? ()

zberatel

Ja viem ze 4 hviezdy si nezasluzi, ale svojou miestami brutalnou stupiditou a extra sympatickym JANEom som sa dobre bavil. ()

renoarko

Moje guilty pleasure sú práve takéto prachsprosté akčné blbôstky, musím poznamenať, že som sa bavila celú stopáž filmu a navyše som vzhliadla niekoľko krát odhalenú hruď Thomasa Janea, čo viac si môžem želať? :)Táto béčková akcia má rozhodne dačo do seba, takže nemienim sa tu hrať na ostrého kritika, pre mňa to je akčná oddychovka ako sa patrí. Okrem iného chválim výber hercov. Tento film má svoju charizmu :) ()

Armin82

Podle mě slušnej film,slušnej scénář i slušní herci.Hlavní hrdina je v tak nebývalé formě,že dokáže se třemi střelnými ranami a s rozmláceným xichtem doplavat cca 300 metrů na břeh a John Travolta je zde ve formě nemilosrdného záporáka,kterej zabije všechny co se mu jen trošku nezdají:)Krásná sousedka,potrhlí sousedi a najatí zabijáci ať už borec s kytarou nebo rusák s bloňdatým melírem co dostal polévkovou pleťovou masku, mě fakt pobavili:))Filmy s pomstychtivým příběhem se mi vždycky líbily a tohle je zábavný,určitě ne napínavý,ale zábavný a nenudil jsem se :)Dávám 80% ()

Lovec prasat

Za prvé, jde o úplně špatnou adaptaci komiksu. Za druhé, jde o úplně špatný a nevýrazný film. Nudný hlavní hrdina Jane, akční scény o ničem, nebrutální bezzubost, blbé Travoltovy kecy. Takhle prostě ne... Celý článek zde. ()

Kingjiri

Komix, kterej byl předlouhou sice neznám, ale i tak můžu s klidem říct, že Kat moh a měl být víc rozjetou podivanou, ve který by se zabíjelo/bojovalo o stošest. Akce je navíc jenom průměrná bez většího nápadu. Příběhu chybí rychlejší tempo vyprávění a víc dobře napsanejch postav. Castle a jeho spolubydlící byly fajn postavy a převážně jsem jejich chování věřil. To už se ale nedá říct o záporácích, ze kterejch nedotane žádnej dostatek prostoru a jsou takový bez života a hlavně charismatu (nejvíc mě zamrzel nevýraznej Travolta). Hodně slabá Marvelovka, ale vcelku slušný béčko. Když přivřu obě oči, tak můžu dát za Rusáka a kytaristu třetí silnější hvězdu. ()

Zikus

"V jistých výjimečných situacích je právo neúčinné. Proto je třeba jednat mimo zákonný rámec, aby bylo dosaženo přirozené spravedlnosti. To není pomsta. Odplata není hodnotný motiv, jen emocionální reakce. Ne. Pomsta ne. Trest." ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)