Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

Skillersky

Kráčející skála je podle mě užásný film akorát že trvá jen 83 minut a z toho 22 minut titulky takže vlastně trvá 61 minut ale příběh se mi líbí.Kdo by mohl kráčející skálu lépe ztvárnit než The rock :D ale je to podle mě jeden z jeho nejlepších hereckých výkonů. ()

zeromen

Prvotřídní akční nářez, Rock nemá chybu. Takového sherifa by jsme potřebovali i v tom to státě, aby to pořádně vyčistil ty sráče. ()

Vlkodlak13

Drsnej film o drsným chlapovi, který se vrátí z armády do rodného města, aby si odpočinul, jenže netušil, že celé město bude muset vyčistit od korupce a drog svým perfektním stylem na který je zákon krátký. Co víc dodat, film je inspirovaný skutečnými událostmi, tak to ještě utrvzuje jeho atmosféru. Hudba ve filmu je dobrá. Jen mě trochu nesedí to, že tu není psané i komedie, protože tam je víc vtipných/ironických scén, kterým jsem se zasmál. ----- No rozhodně je toto film, který musíte shlédnout, pokud se vám líbí filmy o pomstě a podle skutečnosti. ()

matous20063

Průměrná akční řežba, děj je velice jednoduchý postavy nemají skoro žádný origin. A vedlejší role jsou doopravdy jen vedlejší. 50% ()

Nick321

Nevím proč , ale zrovna tento film mě vždy pozvedne ze špatné nálady . Příjemný akčňák o chlapíkovi, který se vrátí z armády do rodného města , které najde až po uši v drogách a zločinu a rozhodne se, že to tak nenechá . ()

Dinoo

Tento film ma celkom prekvapil. Čakal som ,že to bude typický hlúpy akčný film,ale príjemne ma prekvapilo ,že to síce bolo hlúpe ale aj zmyselné. Rock ma skutočne niečo do seba čo nemá hociktorý "herec". :-) ()

Ušák89

Staromodně natočené béčko ve kterém velké svaly The Rocka porazili a zničili všechny padouchy z menšími svaly. ()

majklfly

"jeden za všechny. Všichni na jednoho!" Miluju brokovnice a kusy dřeva v rukou schopných lidí. Jak zaplnit 86 minut dialogama o ničem a scénama bez chuti. Připomnělo mi to neutrální hnědou omáčku ze školy. Mlask tam s ní! ()

Boban_23

Takže, námět nebyl vůbec na škodu, ale přechody scén mezi "jsem zločinec a rozbíjím co můžu" a " hájím zákon, všichni mě zvolili a bojuju za práva lidu co se dá" jsem trošku nevstřebal. Mimochodem svéráznosti tamních šerifů by v nynějším světě poruzumněl asi málokdo. ()

Oswaald

Béčková kravina postavená na přehnaný muskulatuře jednoho polovičního indiána a na zlým, perník vařícím, padouchovi. ()

johael

No servus rodino! Jeho děd musel být Divoký Západ a bába Země Zaslíbená. Jedině v tom případě se alotriím toho Kráčejícího Skály dostalo oslavného zfilmování. Kdyby byl totiž potomkem Starého Kontinentu a Kolébky Historie, skončil by po zásluze coby všeničivý psychouš doživotně na Borech a psejk by po něm nejspíš nehaf. Příběh nejenže oslavuje notného blázna, ale navíc se přitom teta nadsázka se strejdou humorem vypařili kamsi hodně daleko. Ale úplný odpad bych v tom neviděl. Zásluhou řemeslné šikovnosti filmařů a přímočarosti děje jde o poměrně nenudné a odsypávající vyprávění. Bejkoviny, pochopitelně. ()

JARDAHONDA

Film, který je podle skutečné události mě příjemně překvapil. D. Johnson se ve filmu opravdu vyšvihnul. Působivý scénář střídají skvělé adrenalinové souboje. Příběh má hezkou myšlenku, kde bojuje dobro proti zlu. Film mě osobně oslovil a tak nechápu, tak nízké hodnocení. Nic méně u mě jednoznačně 100 % ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“