Inspektor Taggart

• Velká Británie Taggart
Drama / Krimi / Mysteriózní
Velká Británie, (1983–2010), 159 h 21 min (Minutáž: 45–153 min)

Tvůrci:

Glenn Chandler

Blythe Duff, Mark McManus, Alastair Duncan, James MacPherson, John Michie, Iain Anders, Ashley Jensen, Therese Bradley, Andrew Lee Potts, Andrée Bernard (více)

Série(27) / Epizody(110)

Recenze uživatele July k tomuto seriálu (7)

S vyloučením veřejnosti (2003) (S19E06)

Téměř one-man show - Robyho zoufalství ze situace, která se mu vymkla z rukou a neovladatelně se řítí k neznámému konci, je skoro hmatatelné. Flashbacky se stylisticky podařily - vypadají i lépe než v seriálech typu CSI, Odložené případy ad. Nejsou to čisté 4*, ale mezi kriminálními TV filmy je tohle rozhodně nadprůměr. Ostrované detektivky zkrátka umějí... ()

Příliš pevná pouta (2005) (S21E03)

Napínavé, se zauzleným případem a náhledem do jednoho ze "světů pod tím naším" - detektivka, jak má být! ()

Chuť peněz (2005) (S22E02)

Tenhle krimi cyklus má trochu kolísavou tendenci a tenhle díl je spíš těsně pod průměrem. I tak ale celkem fajn. ()

Zákon (2006) (S22E08)

Antická tragédie po skotsku aneb Kam se hrabe Macbeth :-). ()

Činžák (2007) (S23E03)

Jeden z těch lepších dílů, skoro na 4*. Zápletka příjemně graduje a člověk přemýšlí: Kdo to udělal? ()

Soudný den (2008) (S24E02)

Tentokrát to bylo vážně slabší. Samotná zápletka se dala využít, ale slušelo by jí trochu jiné zpracování. ()

Statečné srdce jako seriál?

Statečné srdce jako seriál?

15.03.2012

Ano. A prý ve stylu Spartaka či Hry o trůny, tedy v dospělém, drsném, krvavém balení. Prozatím není jasné, která stanice bude seriál vysílat, ale vzejde z produkce britské STV Productions, stojící za… (více)