Zlé sémě se vrací

(TV film)
  • USA The Bad Seed Returns

Po otcově smrti se Emma přestěhuje ke své tetě. Když začne vzbuzovat podezření, musí se s nepřáteli vypořádat všemi prostředky. (HBO Max)

pornogrind

Až při sledování mi docvaklo(dle názvu i jména Mckenna Grace mi to mělo docvaknout dřív), že vlastně sleduju pokračování filmu The Bad Seed z roku 2018. Nutno podotknout, že The Bad Seed byl jen nudnou televizní neoriginální variací na filmy jako The Good Son(1993) apod. Za mě 1hvězda. The Bad Seed Returns jen vlastně pokračuje ve vyjetých kolejích. Je sic pravda, že už to nemá ten TV look, Emma(Mckenna Grace) je o něco starší a určitým zpestřením je i nově příchozí spolužačka, která jak se zdá zná Emminu temnou minulost. Spolužačku však tvůrci podle mě mohli zapojit a využít víc. Ve výsledku tak o5 nejde o nic světobornýho. Za mě zbytečný pokračování už tak zbytečnýho prvního dílu. Ale pokud někomu sedl první díl nechť zkusí i tohle. Za mě hodně slabý 2hvězdy. ()

figliar

Takmer rovnaké ako prvý diel. Aj herecké výkony, aj dej a žiaľ aj kvalita. Film neponúkol nič nové a prakticky sa tu opakujú rovnaké „nehody“ či „náhody“ ako minule. Teraz sa však ani hlavnej hrdinke Mckenne Grace nepodarilo ani trochu zachrániť tento nevydarený film. S prižmúreným okom veľmi slabé 2 hviezdičky. ()

Aceboris

Primitívny scenár , ktorý neprináša nič nové. Čo nám vlastne ponúkli, vyšinutú tynedžerku, ktorá zabije všetkých čo je stoja v ceste. Taký nepodarený Omen. spojený s Kingovou Podpalačkou. Ako povedala hlavná hrdinka , každá akcie vyvolá reakciu. Vo mne  vyvolal reakciu negatívnu. Neprináša v podstate vôbec nič nové dokonca aj koniec je ako podľa iných filmov. Len chuďatko prežije. Film pôsobí ako originálna vykrádačka bez kúska vlastného nápadu. Za mňa 4/10 ()

BOURQUE

Pokračovaní príbehu The Bad Seed, v ktorom sa aj naďalej miešajú prvky thrilleru a drámy (tag horor mi príde nie príliš adekvátnym). Mckenna Grace je už takmer dospelá a keď sa na ňu pozriete (predovšetkým v tých psycho scénach), tak stále na sto percent istý, že s ňou niečo nie je v poriadku. Príbeh a jeho vedenie zostáva v rozmeroch TV filmu – s lepším rozborom osobnosti hlavnej postavy a dôraznejšou postavou, ktorá by vedela čeliť proti Emme, by sa film mohol dostať na ďalšiu úroveň. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

JohnCZ

Lepší než jednička. Pořád je to hodně light thriller, ale McKenna Grace je starší a uvěřitelněji hraje. Z otravného nevěrohodného fracka je tak mladá slečna, která si své mordy více užívá, čemuž se přizpůsobuje mírně edgy nálada. Jen ti dospělí jsou pořád stejně dementní a bez jakéhokoli přirozeného pudu sebezáchovy. Navzdory lepšímu více filmovému looku kvalita scénáře žádný velký krok kupředu neudělala. ()