Oggy a škodíci

• Česko Oggy a švábi (více)

Série(8) / Epizody(579)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. (oficiální text distributora)

Zrsch3

Byly časy, kdy škodíci patřili k neodmyslitelnému rituálnu ranního vstávání a přípravy na cestu do školy. Tom & Jerry a Happy Tree Friends nemohou překonat mé nadšení právě pro Oggyho a jeho nechtěnné spolubydlící. Originální disproporčně geometrické pojetí domu a stupidita gagů mě nikdy nenechaly zapochybovat, že svůj čas u obrazovky netrávím neužitečně :-P ()

gu-staff

Spolu s Renem a Stimpym dvě geniálně animované psychárny, které si vždy vychutnám, obzvlášť po vdechnutí nějakých těch bylinných zplodin :) ()

mamutt

Nemůžu si pomoct, ale to jak to těm švábům pořád vychází a oggyho hloupost mě natolik vytáčí, že si gagy nedokáu vychutnat. ()

WUTEN

Já na to koukám doteď, začal jsem na to koukat asi v 9 letech a neomrzelo mě to, občas si něco pustim z youtubu, ty zvuky,smích a demence všech mě vždy rozesměje, některé díly jsou tak sjetý že mi prijde ze zabozrouti se někde nalajnovali , jinak nedokazu pochopit xD a ne neni mi 13 :) ()

TheMe

Název Oggy a švábi se mi nelíbí. Oggy a škodíci je mnohem lepší. Naprosto skvělá oddechovka, u které se většinou nejde nesmát. Sem tam je to až šílené, ale mě to opravdu moc baví! ()

unclejack

Príbehy Oggyho a škodíkov majú už niečo aj v tom , že sú nové a originálne , nejde len o lacnú napodobeninu Toma a Jerryho , ale o plnohodnotnú , trochu zavlasypritiahnutú zábavu. To je však na Oggym to najlepšie , seriál to posúva vpred a drží diváka pred televíziou , ten čaká , čo iné bude musieť Oggy prežiť. Animácia je číro skvostná. ()

Etherium

Po boku Toma a Jerryho je to moja najobľúbenejšia seriálová rozprávka, na ktorú som sa vždy tešil. Najviac ma nadchlo 3D prostrede, ktoré bolo síce len v minimum scénkach, ale dodalo to taký šmrnc. Postavičky som mal strašne rád, Aj Oggyho aj toho zeleného, aaaaaale, najlepší bol Pes a keď ho Oggy nasral, tak to ma vždy dostalo :D. Najlepší diel je, keď si Oggy kýchol na lyžovačke a padla lavína :D. ()

czema

Je mi to trapný,ale je mi 18 a pořád se u toho trhám smíchy. Samozřejmě né všechno je vtipné,ale některé scénky mě vždy seřežou až pod stůl. ()

Tsuki003

Tak já vážně nevím, nejspíš jsem z jiné planety, ale Oggy a švábi mi připadají jako nehorázná blbost a nemám ani na to, abych to sledovala. S naprostým nepochopením a úžasem sleduji svoje osmileté já, jak se tímhle baví. Tehdy mi to připadalo průměrné, teď to vidím jako stupidní. Jiným se to může líbit, mě se taky líbí to, co ostatní považují za blbinu, ale já fakt nemůžu. ()

TonoM

Jeden z několika výborných animáku od JETIXU. Všech 270 jsem jich neviděl,ono jeto pak vlastně to samý do kola, ale skvěle Oggy:) 90% ()

JindraLne

Jó, první stupeň základky, vstávání brzo ráno a... Oggy a škodíci se surrealistickými fyzikálními měřítky, sadistickým přístupem k postavám a příšernou znělkou, kterou sestra z hlavy dodnes nevytěsnila. Tohle si už jen z nostalgie míň než pět prostě nezaslouží. ()

kolly13

Kupa dobrých nápadů a zajímavá animace je bohužel prošpikována nudnějšími pasážemi (z pohledu dospělého). Nechytlo to mě ani 8-letou dceru, ale třeba ta 6-letá byla spokojená. Takže asi tak. ()

SpicyNugget

Moje dětství. Tehdy to ješte byli škodíci, dnes už jsou to švábi. A já to ani nikomu nezazlívám, je to doslovný překlad a “růže, byť zvána jinak, bude stále vonět po růži ”. I nové díly mě baví stejně jako staré kousky a nejvíc sympatické mi je, že ač se v tomto seriálu nemluví, vždycky jsou postavy naanimované tak, že vím, co přesně chtějí říct. Gestikulace, výrazy - super. Povedený kousek, který se drží dodnes. ()

KukulienkaHO

Na rozdiel od Toma a Jerryho (ktorým sa to chce bezpochyby podobať), tu chýba priateľstvo medzi dvoma tábormi. Oggy a švábi sú len škodoradostná zábava pre deti, ktorá sa aj mne dakedy páčila. Teraz v tom však nevidím žiadnu pointu, len "bum, tresk" hlava nehlava. ()

JesterKruger

To mi chcete říct, že Jack je Oggyho bratranec, a chodí s jeho sestrou, a dokonce mají spolu dítě? Jednu hvězdu strhávám za to, že to není mistrovské dílo, a tu druhou hvězdu strhávám za ten incest, který je tu vnímán jako něco úplně normálního. ()