Legenda o vášni

Legends of the Fall

Legenda o vášni

Drama / Romantický / Western / Válečný

USA, 1994, 127 min

zboznujem dojimave a zaroven velmi silne filmy.tento je vsak uz na hranici akejkolvek unostnosti. o dve hodiny hrame hokej s ceskom. po tomto filme mi je jedno, ako to dopadne.(5.5.2007)

Strhující, úchvatná sága v čele s až divošsky přitažlivým Bradem Pittem.(13.1.2008)

KAŽDÝ BOJOVNÍK DOUFÁ, ŽE SI HO NAJDE DOBRÁ SMRT. ALE TRISTAN NEDOKÁZAL ČEKAT. VYHLEDÁVAL JI..... /// Stejně jako bratři Grimmové dokázali pohádky psát, tak E. Zwick je dokáže točit. D O K O N A L Á filmařina, příběh silný v dramatických scénách a v hereckých výkonech, s nádechem vášně a dobrodružství – tedy okamžiků, který dělají filmovýho diváka šťastným. ŠTĚSTÍ JE OŠIDNÁ VĚC. Šťastná? S Tristanem? A přitom taková kravina – o jedný ženský, která ,,koluje“ mezi třema bráchama, aby nakonec zjistila, že ....(tak schválně!...). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, proč nemám nechávat bratra objímat snoubenku (SVOJI!). 2.) Zjistím, proč měl mrtvej děda vyříznutý srdce (pokud samozřejmě policie vyloučila brutální vraždu). 3.) Nevím, jak to dopadá, když je široko daleko jediná ženská. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ **(3.7.2011)

Nevinnosť končí, legenda začína... .(4.6.2005)

Ale viděl jsem to s tím děsným dabingem, kterej mi úplně zkazil zážitek.(21.11.2006)

• - Přesun filmování z Montany do Kanady ušetřil produkci celkem 2 miliony amerických dolarů. (PußyMagnet)

• - Samantha Mathis i Gwyneth Paltrow byly zvažovány do role Susannah. (PußyMagnet)

• - Prvním promítacím víkendem film vydělal 14 milionů dolarů, celkově pak 66 milionů dolarů. (PußyMagnet)