Svobodomyslná Charlie na pláži zahlédne sympatického chirurga Kevina Fieldse. Vzápětí ho potká v kavárně a následně také na večírku, kde pracuje jako servírka. Cítí, že je to znamení. A opravdu, o několik měsíců později se Charlie ke Kevinovi nastěhuje, jsou šťastní a zdá se, že tvoří dokonalý pár. Jen z jediné věci má Charlie obavy - jak ji přijme Kevinova matka Viola, známá televizní moderátorka, která se před časem zhroutila, když jí sebrali pořad a nahradili ji mladou blondýnkou. Při prvním setkání se sice Viola tváří přátelsky, ale když Kevin požádá Charlie o ruku a ona řekne ano, nehodlá po práci přijít také o syna a rozhodne se Charlie zbavit. Nejdříve se ji snaží zesměšnit, a když plán nevychází, chce ji přivést k šílenství pomateným plánováním obří svatby. Charlie však její plán prohlédne a začíná hra kdo s koho. (TV Nova)

Tommassi3

"Óh, Rubby, moje nejmilejší přítelkyně !! Tak ráda tě vidím !!" - "No, koukám, že jsi ještě na práškách !!" ;) ()

MoiJe

Zenske mohli byt aspon originalnejsie, ked uz si chceli robit napriek. Kazdopadne Vartan je uzasny kus chlapceka (aj ked je stary skoro ako moj otec), skoda ze tak maly priestor na ukor ociciek a saticiek Fonda. ()

ChArLeNe

Ako komédia, dobré. Síce to nedokáže nič nové priniesť, no celkom slušne som sa bavila na vojne medzi svokrou a nevestou. Romantika nula bodov, amíci nedokážu zmiešať komédiu s romantikou - skrátka to nemajú v sebe. Toľko prevarované klišé popoluška+princ=happy-end ()

moviesfan

Příjmená komedie. Pokud se budete chtít pobavit, tak se pobavíte. Pokud budete chtít být kritičtí, tak bohužel. Hodnocení: 55% ()

Falcor odpad!

Nechť z nejzatuchlejších sklepení té nejzapadlejší podprůměrnosti neodvažují se ony dvě ženštiny z tohoto odpadu zvednout jediný prstík, by se ještě někdy takto připomněly. ()

liquido26

No od této komedie jsem ani nic lepšího nečekal. Dvakrát třikrát jsem se docela zasmál, ale to je taky asi vše. Robert DeNiro je jako šílený tchán mnohem lepší :-) ()

Kryton

Příšerná není tchýně, ale film. Neměl jsem sílu to dokoukat.Zase jedna TV BOMBA na zapatlání sobotního večera. ()

EastWicka

Jane Fonda:"Ruby, já jsem tak šťastná, že vidím svou starou přítelkyni!" Osobní asistentka: "Ty jsi ještě na práškách?!" Výborná, odlehčená, letně laděná záležitost s boží fůrií v podání Fondové. ()

nervoznideda

Konečně dostala nějaká tchýně přes držku :-)dnes tj 20.10.2014 jsem měl chuť na komedii a tak jsem se smál až jsem se za břicho popadal. Tento film bych osobně doporučil jako povinnou četbu pro mladé dívky a matky dospívajících dětí. Ženské role všechny včetně babičky jsou perfektní! a scéna se psy ještě lepší. Tvrdím toto: na každý film musíte mít náladu pak se budete dobře bavit já alespoň ano hezkou zábavu váš deda :-) skvělá komedie ,bolí mě břicho od smíchu jane fonda je přímo skvělá komediantka :-) 2.3.2020 ()

depony

Zbytečné, trapné a smutné. Jennifer sází na svou krásu, což ji neberu. Ale jinak? Takové "zkrocení zlé ženy" v kombinaci s dokola opakovaným tématem nesouhlasu rodičů se sňatkem jejich milovaného potomka s někým, kdo jejich srdci nepřirostl. Škoda. Jennifer kontra Jane = sázel jsem na Jane, ale ono vlastně během "příběhu" nebylo nač sázet. ()

mysiak odpad!

Veľmi trápne, však je tam Jennifer Lopez...ani Jane Fonda ako "diabolská" svokra nezaujme...škoda materiálu ()

Orlau32

Jane FONDOVÁ je stále nádherná ženská. A to je tak asi vše, co mě na tom filmu zaujalo. Jelikož se narodila 21.12.1937, tak měla právě tyto vánoční dny životní jubileum 70 let. A to asi byl ten pravý důvod, proč byl tento film zařazen na program Tv. ()

blackrain

Tak takouvou tchýni bych taky nechtěla. Jane Fonda byla jako tchýně skvělá. Boj dvou žen o to, která zaujme první místo v životě muže (syna a budoucího manželea). Každá matka si přeje pro svého syna tu nejlepší. Stejně se pak musí smířit s výběrem svého syna. ()

SarumanKo

Jane Fonda nesiaha Roberovi De Nirovi ani po členky. Pričom jej postava svokry je ešte nepríjemnejšia, než jeho svokor, tu ale nie je reč o herectve (i keď De Niro je predsa len 100x lepší). Ide o celkové spracovanie filmov. A tam je teda rozdiel ako medzi nebom a zemou... Svieža iskra, to je to, čo Diabolskej svokre chýba. (40%) ()

gogos

Nemohu si pomoc, ale tuhle slátaninu prostě žeru. Pokaždé, když ji zahlédnu v TV se s chutí podívám a užívám si souboj dvou znepřátelených dam i jejich limonádové finále. Upřímně nedokážu říct, jestli mám tak pokřivený vkus nebo jinak nechápu zdejší hodnocení... Za mě fajnová komedie. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky