Náš známý hrdina Bastian tentokrát nebojuje s pohádkovými bytostmi,ale se skupinou mladých chuligánů na jeho nové škole. Ti si říkají "Syčáci" a zmocní se kouzelné knihy s pohádkovým Nekonečným příběhem. Když odhalí její moc, začnou zlomyslně vnášet zmatek do říše Fantazie i do našeho skutečného světa. V říši Fantazie řekne mladá císařovna Bastienovi, aby znovu získal knihu, protože jinak její země zanikne. Bastien se proto s pomocí zázračného Orinu vrací zpět domů. Nechtíc se ovšem spolu s ním dostane na svět několik obyvatel Fantazie, kteří zjištují, že svět lidí se ve značné míře liší od jejich země. (oficiální text distributora)

Udet odpad!

...ufff, ještě že to skončilo.. ..dám si ohromný pozor abych už tenhle skvost náhodou nikdy nezhlédl.. ..klasický americký odpad v tom nejčistším provedení.. ()

Cecko odpad!

Jestli jsem u druhého dílu napsal, že tam hráli otravní a nesympatičtí herci, tak tady je nad tím třetí mocnina. Do toho Falko vypadá jako osvobozený vězen z Bergen-Belsenu a ten naprosto retardovaný děj. Neměl jsem sílu to dokoukat a to bylo v neděli po obědě... ()

matej888999 odpad!

Nezapometulná blbost. Svět sexuálních hrádek a skládek.Mladý klučina touží už po 3 dobrodružství , ve kterém je obří drak s velkým chlupatým pohlavím. ()

Salsecnew

Vtipný, akčně-pohádkový, závěrečný moment trilogie. Zápletka je celkem dobrá, ale provedení je docela dětinské, možná šlo o pokus návratu z akčnosti do pohádky, takže trojka působí mnoha dětinskými prvky. Může naštvat opětovná změna obsazení postav. Jason James Richter (Zachraňte Willyho 1-3) zazářil, možná Vám bude povědomý ještě Kevin McNulty (občas seriál Hvězdná brána a krátce film Znásilnění), a Julie Cox se mi líbila jako představitelka své postavy více než její představitelka ve dvojce. Jako shrnutí asi takto: PODOBNÝ STYL JAKO U STRÁŽCŮ VESMÍRU, to je také taková pubertální, dětinská paralela, ale též svižná a taktéž určitě ne nudná. ()

MartinNJ

Po zhlédnutí této hrůzy jsem měl noční děsy a ze spaní jsem volal Atreje z "jedničky", aby mě zachránil. Ne, tohle se opravdu nevyvedlo a za mě jeden z nejhorších filmů všech dob. ()

OnasisuHovne

Pokus o zkurvení našeho dětství a dojebání Bastiana. Naštěstí jednička je tak mocná, že se to tomuhle týmu zla nepovedlo. Hnusné od od hlavy až k patě! ()