Náš známý hrdina Bastian tentokrát nebojuje s pohádkovými bytostmi,ale se skupinou mladých chuligánů na jeho nové škole. Ti si říkají "Syčáci" a zmocní se kouzelné knihy s pohádkovým Nekonečným příběhem. Když odhalí její moc, začnou zlomyslně vnášet zmatek do říše Fantazie i do našeho skutečného světa. V říši Fantazie řekne mladá císařovna Bastienovi, aby znovu získal knihu, protože jinak její země zanikne. Bastien se proto s pomocí zázračného Orinu vrací zpět domů. Nechtíc se ovšem spolu s ním dostane na svět několik obyvatel Fantazie, kteří zjištují, že svět lidí se ve značné míře liší od jejich země. (oficiální text distributora)

benny159

Odpad si to rozhodne nezaslúži, ale na druhej strane, žiadna sláva. Na prvé 2 diely sa to nechytá. Aj tak dávam 2 hviezdičky. Ani sám neviem prečo. Asi z nostalgie. ()

Roucky

Osobně myslím, že lepší než dvojka. Jako malé se mi to celkem líbilo, možná bych teď hodnotila hůře. Každopádně vím, že raději vidím v hlavní roli J.J. Richtera než pro mě nesympatického Jonathana Brandise... ()

zzzzzjjjjj odpad!

Taková slátanina,co Jack Black a spol sehráli,už jsem snad neviděl,ani nepamatuju.Chce se mi doslovně zvracet.Jack Black je skvělý herec,avšak tady se mu to opravdu nepovedlo.Kdo tam alespoň vydržel celé 3 díly tak byl létající pes Falco.U mě řazené,jako 2. nejhorší film,co jsem kdy viděl.8%. ()

ESNYR odpad!

Ani dceru to nebavilo a to je v podstatě ještě dítě. Na koksu závislí producenti musely zalepit tunelování studiových peněz, tak natočily třetí díl nekonečné story která měla zkončit hned špatnou dvojkou. Když se po tomto debaklu začalo spekulovat nad restartem, přiznám se že se mi chtělo brečet. Jack Black byl už tehdy otravný a nepříjemný člověk bez hereckého talentu. ()

Skeevee

No, kazdopadne je to lepsi nez dvojka, ktera mi prisla naprosto strasna. Tohle sem svyho casu byla schopna i videt. Ale hlavni hrdina byl naprosto strasnej... btw chudak drakopes =/ ()

Nebe007 odpad!

Naprosto otřesné, viděl jsem to včera a už si ani nepamatuji jak to skončilo. Nepěkné masky, podivný příběh a velmi špatná výprava. ()

MorraEddie odpad!

Nekonečný příběh dostál svému názvu a opravdu se zdál jako nekonečný. Je docela k nevíře jaký strmý pád kvality následoval od prvního dílu ()