Náš známý hrdina Bastian tentokrát nebojuje s pohádkovými bytostmi,ale se skupinou mladých chuligánů na jeho nové škole. Ti si říkají "Syčáci" a zmocní se kouzelné knihy s pohádkovým Nekonečným příběhem. Když odhalí její moc, začnou zlomyslně vnášet zmatek do říše Fantazie i do našeho skutečného světa. V říši Fantazie řekne mladá císařovna Bastienovi, aby znovu získal knihu, protože jinak její země zanikne. Bastien se proto s pomocí zázračného Orinu vrací zpět domů. Nechtíc se ovšem spolu s ním dostane na svět několik obyvatel Fantazie, kteří zjištují, že svět lidí se ve značné míře liší od jejich země. (oficiální text distributora)

rsimonyi odpad!

Trojka je tragédie, hnus a filmový zločin. Nevadí mi ani tak slabý příběh, jako hrozní herci a hlavně příšerné výtvarné zpracování a tragická hudba. Všechno z původního Nekonečného příběhu ( Slonovinová věž, Orin, Kniha, Falko, Kamenožrout......), všechno je tu úplně jiné a příšerné. Prostě třetího dílu se zúčastnili absolutní packalové. A ten digitální začátek, no to je hnus. Fuj.... budu dělat, že jsem trojku nikdy neviděl a neexistuje. Třeba někdy natočí regulérní trojku s původním Kamenožroutem a Falkem. ()

lardko odpad!

První díl mi přišel asi nejlepší , druhý díl nic moc , ale dalo se na to ještě koukat , ale tohle třetí pokračování mi přišlo nejhorší a nejtrapnější vůbec mi to nepřišlo zábavný. Hned od začátku sem si říkal že to je blbost , ale myslel jsem si že po čase to bude zajímavý , ale nebylo. Celej film byl o ničem !!! ()

Lilloos odpad!

Tvůrci tohohle blivajzu jsou nejspíš zarytými odpůrci Nekonečného příběhu, jelikož takovou hovadinu dokážu pochopit jen jako pomstu. Sakra co jste to udělali s Falcem? A proč na něj řvete Falcore, což v rádoby akčních scénách zní jako Magore? Ale třešničkou na dortu je Kamenožroutí famílie, která pohřbila i mou poslední naději. Tohle je KONEC. ()

Finarfin odpad!

Chtěl jsem dát jednu hvězdičku z úcty k prvnímu dílu, ale nakonec spíše právě proto nejhorší hodnocení. V některých scénách jsem opravdu nevěděl, zda to myslí filmaři vážně. Jak někdo může vlepit tímto pokusem o film tak tvrdou facku předloze? ()

sirien odpad!

...a dotřetice si nepa- kecám, ten film je tak mizernej že si PAMATUJU že si to fakt zaslouží, protože už když sem ho kdysi viděl sem si řikal "WTF" a to sem tehdy ještě asi ani nevěděl co "wtf" vlastně je. (Jakože dvojka byla špatná, ale tohle je fakt sračka za hranou urážky) ()

SkyCaptain odpad!

Nepředstavitelná blbost a pošpinění dobrého jména prvního dílu, do hlavní role byl navíc obsazen tehdy populární Richter, který se na tuto roli vůbec nehodí, asi protože tu nejsou žádné kosatky:-) ()

Endlessly

A mne to prislo zabavne:-))) Faaakt, rozhodne zaujimavejsie ako neskutocne zla dvojka. Jack Black, ozraty Falco po diete, parik starcekov a pusinkujuce skala babatko jazdiace na motorke s tatom ruleeez. Niezeby to malo nieco spolocne s povodnym nekonecnym pribehom..povedala by som skor vydarena parodia, neviem ci to bolo zamerom (mozno aj trochu hej) ale to ma vlastne ani nezaujima.. a otrasna hudba?Podla mna celkom fajn stare vypalovacky. Asi som nejaka divna:-) ()

MickeyStuma odpad!

Třetí díl neměl nikdy vzniknout. Tento snímek by měl sloužit jako odstrašující příklad toho, jak to rozhodně nemá vypadat. Vše je tu špatně. Scénář, výprava, masky, prostě vše. Co nejvíce působí jako pěst na oko je hlavně vizuální podoba Falca. Proboha, kam se ztratila jeho roztomilost. Tady vypadá, jako by se stal obětí důchodového systému u nás v Česku. Příběh zřejmě neměl moc velký rozpočet, protože by to vysvětlovalo, proč se děj odehrává především ve světě lidí. A tak se ušetřilo hlavně na speciálních efektech. Vše, co nás tak původně tak upoutalo je pryč a jen s údivem a otevřenou pusou zíráme, co že to tvůrci vytvořili za zrůdnost. Tohle zahrabejte kilometr do země a nalijte nato silný beton. Tohle je urážka vynikajícího původního prvního snímku. ()

Sosak odpad!

Zničující podívaná, obvzláště pro fandy původního Nekonečného příběhu. Místy je to tak stupidní, až mi z toho brní zuby. Ukázkový příklad toho, jak nemá vypadat pokračování, fantasy ani rodinný film. ()