Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ***

  V porovnani s jednotkou mierne sklamanie.(22.7.2007)

 • Renton
  **

  Po lehce nadprůměrném prvním díle přichází těžky podprůměr a pro mnohé velké zklamání. Pro mě ne, ani jsem od toho moc nečekal..(6.2.2005)

 • Shakers
  ***

  Dvojka je trošku slabšia, ale stále je to film kde sa dá zabaviť. Nápady rovnako ako v predošlom diely nezostali len na papieri a s vyšším rozpočtom prišlo aj viac akcii. Rovnako zaujímavý je aj príbeh. Tommy Lee Jones už tu nie je taký frajer ako v prvom diely za to postava Willa Smitha je zaujímavejšia a ešte o niečo lepšia. Dvojka sa riadi heslom všetkého viac aj keď minút ma menej, za to tempo filmu skoro nikde nedrhne. 65% - 3*(22.10.2012)

 • kOCOUR
  ***

  Heavymetalové tempo, s jakým vás ústřední dvojice (rozuměj Smith – pes Frank) chrlí ultravtipné hlášky bohužel nezakryjí obrovské scénářové díry a hlavně tu největší – totiž že se u MIIB v tom zmatku a honičce za nejkomičtější situací jaksi pozapomnělo na děj. 3 hvězdičky jsou hlavně za naplněný motiv Michaela Jacksona a Frankovy zkažené zuby. MIIB je klasický případ do nebes hypované záležitosti, u které jsou nejdůležitější zákulisní informace, kdo za kolik a tak dále a na filmu jako takovém už tolik nezáleží. Velmi odfláknutý sequel(24.7.2002)

 • Ainy
  ****

  Neumím říct proč se na tyhle filmy pokaždé tak těším. Cítím, že to není něco tak úplně extra, ale přesto tyhle vesmírné sci-fi komedie žeru a cením si té originální akční vtipnosti. Chtěla bych vyzkoušet jak vodní atrakci v deneuralizéru, podívat se za poštovní přepážku do třídičky došlých zásilek, mít mluvícího psa, zahrát si Twister s hmyzáky a vědět co mě při pohledu na vesmírnou oblohu tak přitahuje. To je ale fakt ... miluji pohled na noční nebe plné hvězd, cítím nekonečno, tíhu, tajemno a posvátnou úctu k tomu všemu. Takže bych vlastně mohla očekávat návštěvu kolegů agentů z MIB.(13.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace