Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ***

  Vždyť to téměř nemá děj. Nebýt legračních scén, vynikající dvojce Jones & Smith, Franka a červounů stálo by to za starou belu. Po trikové stránce jsou samozřejmě MIIB perfektní (na to už Spielberg dohlédl), ale děravý scénář žádné triky nemůžou zachránit. Přitom po perfektním prvním díle měli MiB takový potenciál. Jsem zklamaný. Tak trochu doufám, že někdo vymyslí geniální scénář a všechno napraví v MIIIB. Jenže to by někdo nějákou trojku musel chtít.(5.8.2006)

 • paascha
  ***

  o poznání slabší, než jednička, ale pořád lepší než ostatní hollywoodské perličky, zvláště teens komedie:-((25.1.2007)

 • Hal_Moore
  ****

  Je to stejně zábavné jako jednička....(11.9.2005)

 • Fr
  ***

  ......a tak zase jednou byli pozemšťané zachráněni tajnou organizací ochránců, říkající si MUŽI V ČERNÉM! zatímco ,,J" kromě dohlížení na mimozemšťany neustále neuralizuje parťáky, ,,K" pracuje na poště. a protože je planeta v ohrožení, je třeba jej opět povolat do akce. nakonec i za pomoci Džefa zvítězí. nenáročná zábava hlavně pro ty menší, jen si musí dát pozor na Nýdla!!(6.3.2006)

 • Skejpr
  *****

  Imho úžasně zábavná taškařice, která by klidně snesla o půl hodiny delší stopáž. Co do humoru mnohem vyrovnanější než první díl, u kterého mi až nepříjemně často tvrdnul úsměv na tváři. P.S.: Po letech musím zvednout hodnocení na plný počet. Muži v černém 2 jsou brilantně pointovaní, plní vizuálních nápadů a skrz na skrz prolezlí parádním 80's feelingem. Věk jim na zábavnosti nijak neubírá a naopak se pomaličku stávají nadčasovou trvalkou. Hi... Kevin? It's funny, you don't look like.. Kevin..(12.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace