Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ***

  Upřímně řečeno se divím, proč má Steven Spielberg potřebu produkovat takové filmy. Nic než efektní nafouknutá bublina, která prasnke dřív, než ji vlastně z toho bublifuku vypustíte. Jediné, za co bych se přimlouval já, je Lara Flynn Boyle (jednu chvíli od pasu nahoru jen ve spodním prádle) ... a za normálně oblečenou taky.(12.6.2004)

 • Gilmour93
  **

  Uškrceni krkem druhé hlavy J.Knoxvilla budete svědky parazitní činnosti Sonnenfelda na svém vlastním komerčně úspěšném MiB 1. Po závěrečných titulcích použijte neuralizér. Na sebe..(14.12.2009)

 • Ainy
  ****

  Neumím říct proč se na tyhle filmy pokaždé tak těším. Cítím, že to není něco tak úplně extra, ale přesto tyhle vesmírné sci-fi komedie žeru a cením si té originální akční vtipnosti. Chtěla bych vyzkoušet jak vodní atrakci v deneuralizéru, podívat se za poštovní přepážku do třídičky došlých zásilek, mít mluvícího psa, zahrát si Twister s hmyzáky a vědět co mě při pohledu na vesmírnou oblohu tak přitahuje. To je ale fakt ... miluji pohled na noční nebe plné hvězd, cítím nekonečno, tíhu, tajemno a posvátnou úctu k tomu všemu. Takže bych vlastně mohla očekávat návštěvu kolegů agentů z MIB.(13.7.2014)

 • tron
  ****

  „Si tu v bezpečí... len sa snaž nezaspať.“ Napriek ohromnému množstvu veľmi zlých trikov od ILM (už v čase uvedenia do kín mi také pripadali) je to pre mňa osobne lepšie (dokonca oveľa lepšie), ako nudný originál z roku 1997. Dvojka už nemá jeho "prekvapivý" scenár, takže nás nezdržuje so „zoznamovaním s postavami" ani so „šokujúcou pointou" (že na Zemi žijú mimozešmťania). Ide rovno na vec. Tvorcovia majú podstatne viac výborných dialógov a hlášok ako minule („Zatýkam ťa za to, že si taký škaredý. A ešte si vyrábaš vlastné kópie.“). Vracajú sa obľúbené staré známe postavy (šéf Zed, kšeftár Mr. Monk), ku ktorým pribudli nové (Michael Jackson a miláčik publika - extrémne nadržaný buldog Frank s pokazeným chrupom a obrovskými semenníkmi). Plus úžasné sitkomové scénky, ktoré odsýpajú jedna radosť (zbrojný arzenál, mini pizza, národ zo skrinky) a ktoré sa do „sci-fi za 200 miliónov dolárov" tak parádne nehodia, až takmer vytvárajú nový filmový žáner (niečo, ako keby Kubrick zmutoval s Johnom Cleeseom). Obľúbené postavy dostali výraznejší priestor (nadržané Červy) a medzi K a J je AŽ TERAZ vynikajúca chémia.(12.1.2005)

 • golfista
  **

  O hodně horší jedničky jak v nápadech, tak ve vtipu. Nejvíc mi ale chyběla Linda Fiorentino :) Jak mohl takový odborník (Cinema) tuhle slátaninu hodnotit lépe než první MiB, to tedy nechápu. Já asi tenhle film nepochopil :)(16.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace