Upřímně řečeno se divím, proč má Steven Spielberg potřebu produkovat takové filmy. Nic než efektní nafouknutá bublina, která prasnke dřív, než ji vlastně z toho bublifuku vypustíte. Jediné, za co bych se přimlouval já, je Lara Flynn Boyle (jednu chvíli od pasu nahoru jen ve spodním prádle) ... a za normálně oblečenou taky.(12.6.2004)

• Gilmour93

Uškrceni krkem druhé hlavy J.Knoxvilla budete svědky parazitní činnosti Sonnenfelda na svém vlastním komerčně úspěšném MiB 1. Po závěrečných titulcích použijte neuralizér. Na sebe..(14.12.2009)

Neumím říct proč se na tyhle filmy pokaždé tak těším. Cítím, že to není něco tak úplně extra, ale přesto tyhle vesmírné sci-fi komedie žeru a cením si té originální akční vtipnosti. Chtěla bych vyzkoušet jak vodní atrakci v deneuralizéru, podívat se za poštovní přepážku do třídičky došlých zásilek, mít mluvícího psa, zahrát si Twister s hmyzáky a vědět co mě při pohledu na vesmírnou oblohu tak přitahuje. To je ale fakt ... miluji pohled na noční nebe plné hvězd, cítím nekonečno, tíhu, tajemno a posvátnou úctu k tomu všemu. Takže bych vlastně mohla očekávat návštěvu kolegů agentů z MIB.(13.7.2014)

„Si tu v bezpečí... len sa snaž nezaspať.“ Napriek ohromnému množstvu veľmi zlých trikov od ILM (už v čase uvedenia do kín mi také pripadali) je to pre mňa osobne lepšie (dokonca oveľa lepšie), ako nudný originál z roku 1997. Dvojka už nemá jeho "prekvapivý" scenár, takže nás nezdržuje so „zoznamovaním s postavami" ani so „šokujúcou pointou" (že na Zemi žijú mimozešmťania). Ide rovno na vec. Tvorcovia majú podstatne viac výborných dialógov a hlášok ako minule („Zatýkam ťa za to, že si taký škaredý. A ešte si vyrábaš vlastné kópie.“). Vracajú sa obľúbené staré známe postavy (šéf Zed, kšeftár Mr. Monk), ku ktorým pribudli nové (Michael Jackson a miláčik publika - extrémne nadržaný buldog Frank s pokazeným chrupom a obrovskými semenníkmi). Plus úžasné sitkomové scénky, ktoré odsýpajú jedna radosť (zbrojný arzenál, mini pizza, národ zo skrinky) a ktoré sa do „sci-fi za 200 miliónov dolárov" tak parádne nehodia, až takmer vytvárajú nový filmový žáner (niečo, ako keby Kubrick zmutoval s Johnom Cleeseom). Obľúbené postavy dostali výraznejší priestor (nadržané Červy) a medzi K a J je AŽ TERAZ vynikajúca chémia.(12.1.2005)

• golfista

O hodně horší jedničky jak v nápadech, tak ve vtipu. Nejvíc mi ale chyběla Linda Fiorentino :) Jak mohl takový odborník (Cinema) tuhle slátaninu hodnotit lépe než první MiB, to tedy nechápu. Já asi tenhle film nepochopil :)(16.4.2003)