Je to stejně zábavné jako jednička....(11.9.2005)

O něco málo slabší než první díl, ale pořád skvěle zábvný. . Dvojka Will Smith Tommy Lee Jones znovu perfektní a k nim zábavně pasující mluvící pes, ale tak trošku mi vadila Lara Flynn Boyle, podle mě se na záporáka moc nehodila, i když se po většinu filmu moc příjemě netvářila, ale stejně by to chtělo něco nadupanějšího. Znova slabší 4*(8.8.2006)

• KevSpa

Poměrně velké zklamání, od pokračování úspěšného filmu bych čekala nabušenější děj a víc než 89 minut, při kterých se ani nestihnete rozkoukat a už sledujete závěrečné titulky. Jasně, že je to hloupost na entou, ale i ta mohla být méně strohá a mnohem vtipnější.(12.7.2002)

• gudaulin

Muži v černém měli nápad a švih. Dvojka se snaží jet v podobném stylu, ale to, co v ní funguje, je pouhým vykrádáním či kopírováním jedničky. "Vtípků" je sice přehršel, ale řada z nich vůbec nefunguje a jiné jsou příliš laciné. Film nedrží pohromadě a v paměti zůstane jen několik podařených scén. Celkový dojem 40 %.(5.8.2006)

Vždyť to téměř nemá děj. Nebýt legračních scén, vynikající dvojce Jones & Smith, Franka a červounů stálo by to za starou belu. Po trikové stránce jsou samozřejmě MIIB perfektní (na to už Spielberg dohlédl), ale děravý scénář žádné triky nemůžou zachránit. Přitom po perfektním prvním díle měli MiB takový potenciál. Jsem zklamaný. Tak trochu doufám, že někdo vymyslí geniální scénář a všechno napraví v MIIIB. Jenže to by někdo nějákou trojku musel chtít.(5.8.2006)