Mile pitomé.. :-)(11.7.2013)

• Enšpígl

Různé radikální spolky žen protestovali proti údajné diskrimanci "žen v černém" v názvu filmu. Uchlácholil je až výsledek filmu, který stál za hovno a tak mohl zůstat diskriminující název .(10.1.2007)

• Trellíno

Co se komediálního žánru týká, tak je to pro mne největší zklamání roku. Jedničku mám totiž moc rád.(16.12.2002)

Přestože byl první díl o třídu konzistentnější, nedělá mu pokračování žádnou hrozivou ostudu. Frank si připíše pár povedených hlášek, skříňka na nádraží položí do kolen a nebýt finálního pointování, bylo by MIIB ještě mnohem snesitelnější. Díky vražednému tempu ale zůstane na jazyku bez pachuti.(5.8.2006)

• Renton

Po lehce nadprůměrném prvním díle přichází těžky podprůměr a pro mnohé velké zklamání. Pro mě ne, ani jsem od toho moc nečekal..(6.2.2005)

• - Pokračování sci-fi komedie se mělo původně odehrávat také ve World Trade Center, po teroristickém útoku však musel být scénář kompletně přepracován. (blackrain)

• - Na střeše restaurace, kam vezme J (Will Smith) Lauru (Rosario Dawson) na kus koláče, je možné vidět stejný létající talíř, který měl mimozemšťan Edgar (Vincent D'Onofrio) v prvním díle. (Lajty)

• - Světlo v atomizéru bylo v prvním díle modré, v tomto je červené. (Stoka)