Reuben Feffera (Ben Stiller), je učiněný smolař: jeho čerstvá novomanželka ho přímo na líbánkách podvede se svalnatým potápěčem, a vyhodí tak všechny jeho milostné i životní plány do povětří. Náhoda ho svede dohromady s dobrodružně založenou Polly (Jennifer Aniston), jeho dávnou kamarádkou z dětství, čímž se jeho život dostane do divoké změti extrémních sportů, kořeněného jídla, fretek a rytmů salsy... s neuvěřitelnými následky. Může se putičkář Reuben, jež chce mít vše neustále pod kontrolou, změnit a začít žít přítomností? (Magic Box)

Lasombra

Ta latinskoamerická příchuť s etno prvky Jennifer velice slušela! Ben Stiller jí to spíš kazil a tak nějak překážel. ()

Jaxx84

Jak už napsal golfista níže, upřímně nikdy nepochopím tento trend (který se datuje od American Pie), kdy se do USA komedií musí prostě narvat co nejvíc odporných rádoby scén. Zde jich sice nebylo zas až tolik, o to víc ale bily do očí v rozporu s tématem filmu. K tomu navíc ta Aniston... ani jednu minutu jsem ji neuvěřil tu roli totálně fríí, nic neřešící světoběžnice s fretkou. A na Stilera v rádoby romantických komedií už začínám být taky alergický. 3/10. ()

Chip89

Nevím od kdy fretky pískají, protože takový zvuk rozhodně nevydávají..... I tak jsem se ale docela dobře bavila a užila si příjemný relax u romantické komedie se vším všudy.... ()

Brinkley

Risk sice bývá někdy zisk, ale nikoli v případě přátelské Pollyodní Jennifer. Ani na nezávazný, ničehož neočekávající druhý pokus jsem se z nudy nevyhrabala. ()

bono22vox

Romantická komedie o tom, jak se (ne)zamilovat do někoho, s kým nemáte vůbec nic společného. Reuben to s Polly risknul, a obrátilo mu to život naruby. Když sem to s nimi risknul já, obrátily se mi oči v sloup... ()

Oonika

Vcelku zábavná a neotřelá romantika...Hodně to teda zachraňuje Jennifer, ale výjimečně mi ani Ben nepřipadal tak hrozně debilní, takže paráda :-) ()

ZnalecH

Ach jo, jak jen to ta holka dělá, že mě vždycky dostane. Já tu Jennifer zbožňuju... No pokud bych to měl hodnotit objektivně, tak to po parádním výkonu Bena Stillera byla průměrná komedie s velice dobrou myšlenkou. Život se nedá naplánovat a nejlepší je užívat si a nechat se unášet na vlnách života a nesnažit se plavat proti nim. Nakonec to tak stejně dopadne tak jak má i přes pár chybných svateb. Budu spontánní a risku to na 90%. ()

Karajda

Asi holt ulítávám na romantických komediích, ale tahle mě na dost dlouhou dobu dostala.. Rozhodně sem se bavila víc než u Vybíjený, Starsky a Hutch nebo Baba na zabití.. Nejlepší je scéna s Hankem Azariou na pláži, slepou fredkou z blešího trhu nebo taky komodských drakem v hotelovém pokoji:-) Ben Stiller a Jennifer Aniston to prostě ukočírovali uplně skvěle.. ()

sigi2

Ále čo, je pravda, že takýchto romantických komédií je celá kopa, ale nehrajú v nich Ben Stiller a Jennifer Aniston. A v podstate som sa ani na chvíľu nenudil. 70% ()

KdG

Celkem povedená komedie, některé scény fakt stojí za to a romantiky tam je tak akorát takže film nenudí a poměrně odsejpá. ()

odvedle

môže vyjsť vzťah dvom úplne odlišným osobnostiam? potešilo ma, že áno, pretože keď môže v americkom filme :)) ... prvoplánové, účelové vtípky, typický šablonovitý americký film, ale páčilo sa mi to, možno keď by som to nepozeral v príjemne spoločnosti, ale takto som si ho, sme si ho užili ...a niektoré ženské sú riadne mrchy, a ešte sa čudujú, pche :) ()

Uesbe

ten film je taký nie veľmi príjemný, otravný, nasilu niečo alebo aj nie.......ja chápem, že mnohé ženy to asi pobaví či poteší.....ja sa mu v budúcnosti vyhnem ()

ANTYCHRYST

Příjemná komedie s jako vždy.. skvělou a sexy Jennifer :) Stiller jako partner.. Nezůstává pozadu.. spousty vtipných okamžiků.. Jak přijde po libankach nahý potápěč.. :) :) Top.. 70% ()

schunjo

Priemerna romanticka komedia. Par krat som sa zasmial ale scenar je dost slaby a niektore vtipy az trapne. Na zabitie casu je to ale celkom dobre... ()

RAFEKT

Romantické komedie mám rád. Když vidím jak ti dva bez sebe nemohou žít a nic je nezastaví být spolu. Zde jsem to ovšem postrádal. Ústřední dvojice mě přišla spíše sourozenecká než milenecká. Vzal jsem to jak to je a díval jsem se tedy už jen na komedii. Docela dobré na odreagování a pokud nic lepšího nemáte. Ovšem slepý pes byl úžasný. A nejen proto že mám jednoho takového doma. Kolikrát ten náš pejsek takhle do něčeho narazil:-) ()

Arccos

Pro mě dost zklanání, ty tři hvězdičky jsou ještě s odřenýma ušima. Nepříliš povedený scénář a převážně střevní (doslova) vtipy, které k formátu této komedie vůbec nesedí. ()

PjotrN

Fajn jsem se u této komedie odreagoval. Celý film je téměř jasné jak všedopadne, ale Stillerovské vtípky mě baví a na Jennifer je radost koukat ;). ()