Malý Nicky - Satan Junior

• USA Little Nicky (více)

Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odvhod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek! (oficiální text distributora)

tranquill

"Tak co řešit, pojďme hřešit!" Satanistická paráda s výbornou muzikou. A Ozzy tomu dal korunu! "Nerad ruším, ale je čas trestat Hitlera!" ()

MilesTeg

Typický Sandlerův film, ale asi nejlepší z jeho přitroublých komedií. Jeho huhňání je nepřekonatelné, skvělé cameo Quentina Tarantina a hlavně Ozzy Osbourne v bílé říze jako zbraň nebes :-) ()

haWranka odpad!

Boha jeho! Co to bylo?! No já nemám slov! Jestli TOHLE měla bejt KOMEDIE, tak jsem asi viděla jinej film. Až ná pár absolutně přiblbých "vtípků" a Sandlerova věčnýho držkování jsem na tomhle nic neobjevila. Možná jsem to nepochopila, ale lituju času, kterej jsem u tohohle "skvostu" strávila...Ee... ()

AntiasKing

Vlez si do lahve! :D ....to mě vždycky dostane. U tohohle filmu se vždycky fast nasměju. Všichni tam jsou skvělí, až na souseda Todda a toho čokla. Ti mi tam vadily. Ale řikam, jinak se vůbec nenudíte, nejsou tam skoro žádné zdlouhavé nudné mislostné scény. Prostě dobrá sranda, když nevíte co dělat. 70% ()

Claude Speed

Větší hloupost jsem už dlouho neviděl. Trapná pohádka o zaretardovaném čertovi, který se svojí blbostí náhodou dostane na povrch a zamiluje se. To, že se toto považuje za komedii je trochu přehnané, spíš by to měla být trapárna s fakt ubohým humorem. Jako jediné plus vidím Sandlera v hlavní roli a Tarantina jako posedlého kněze. 10%. ()

kukkik

Zajímavá komedie, která se ale začne rozjíždět až při úplném závěru.. škoda, že jako poslední čtvrtina nebyl i zbytek filmu, byla by to jasná kultovka. 3/5 ()

gemi

Naprostá pytlovina s televizním lookem a příšerným CGI. Ale palec hore za Hitlera (au!), Tarantina a Ozzyho! ()

DjMetal

Neviem preco,ale nepaci sa mi ked robi zo seba takeho idiota:D....najlepsi je ked si zahra komediu s vlastnym ksichtom. ()

hero_bk

Perfektní komedie, jak má být! Čekal jsem totální nevtipnou slátaninu a místo toho jsem se smál prakticky od začátku do konce. Ananas do Hitlerovy prdele byl fakt za moc, stejně jako jiný perfektní scény, např. Ozzy. Tenhle film fakt každýmu doporučím, protože je to jedna z mála opravdu špičkových komedií. ()

Suzie1

Neuvěřitelná blbost, ale musim tomu dát 3*, protože chvílema jsem vážně umírala smíchy, hlavně vždy, když jsem spatřila kozohlava. :D ()

LudkovaLevaRuka

"Citlivě natočené rodinné drama o vztahu otce a syna. Aby syn získal otcovu lásku a úctu (metafora rozpadajícího se těla), musí vyzrát v dospělého a odpovědného démona („dát průchod zlu”). Rodney Dangerfield hraje Lucifera s nebývalým citem pro tragiku postavy. Škoda nezvládnutého závěru s nebem, plného hollywoodských klišé a faktických nepřesností." Štěpán Kopřiva-Encyklopedie světového filmu (upravené vydání) ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers