Soundtrack Teddy Castellucci: 1. School of Hard Knocks ,2. Pardon Me ,3. Change (in the House of Flies) ,4. (Rock) Superstar - Cypress Hill ,5. Natural High ,6. Points of Authority - Linkin Park ,7. Stupify (Fu's Forbidden Little Nicky Remix) - Disturbed ,8. Nothing - ünloco ,9. When Worlds Collide ,10. Cave ,11. Take A Picture - Filter ,12. Be Quiet and Drive (Far Away} [Acoustic] ,(12.5.2011)

chrápající pes = psycho(20.4.2007)

• DaViD´82

Pitvořící trapnost honosící se jménem Sandler je na zabití již po úvodní scéně, ale v průběhu stopáže se tvůrcům (Sandlerovi nepřekvapivě nikoli) povede i pár zdařilých fórků, takže se to dá snést. Užít asi jen těžko.(19.8.2004)

Parádní žánrová směsice, která je místy skutečně děsivá (tedy její autoři věděli, co točí), aniž by to přestávala být nehorázná psina... Keitel a Ifans jsou lahůdkoví...(24.10.2013)

• ChArLeNe

Ani dobrý sountrack, Tommy Lister, Quentin, Reese, Kevin Nealon, Ozzy to nezachránili pred odpadom. Rádoby "komédia", kde mi buď prišlo zle alebo som sa chytala za hlavu, než aby som sa smiala.(4.5.2014)