• mandes

rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $58,292,295(13.12.2006)

Sandlera bytostne nesnasim (hlavne za Vodonose) ale tohle vazne nebylo spatny - misty i skvely(30.5.2002)

Stupidní komedie :) Asi jsem taky stupidní, protože mě se to líbí.(29.10.2004)

Starší komedie se Sandlerem prostě nemají chybu, pokud tedy tomuto jeho humoru přijdete na chuť. Malý Nicky je navíc svým námětem v lecčems výjimečný film, páč Sandlera jako Satana (byť mírně retardovanýho) bych si představit asi nikdy nedokázal. Je to prostě vodvaz, kterému navíc zdatně pomáhají různé cameo roličky v čele se samotným Ozzyjášem nebo slepým Tarantinem zvěstujícím apokalypsu (jak to ten Adam dělá, že do svých filmů dokáže pokaždé natahat tolik slavných lidiček i třebas jen na desetisekundovou pasáž. No jen jestli to nebude tím, že ty jeho komedie prostě maj něco do sebe). A když vám na poličce trůní vychytaná figurka Little Nickyho i s tím jeho tlustým buldokem, tak není co řešit :-) Jen škoda, že se ve filmu nakonec neobjevil původně zamýšlený a tehdy na vrcholu své kariéry se nacházející Marilyn Manson- to už by byla pro mě taková malá kultovka :-))(8.7.2012)

Dříve se mi to moc nelíbilo, ale po letech jsem se u toho fajn pobavil. Sandler je pako, ale já ho mám prostě rád. Umí si ze sebe udělat prdel a na retardovanýho ďábla se docela hodí :)(26.5.2006)

• - Tento film byl pětkrát nominován na 21st Golden Raspberry Awards a získal dvě zlaté maliny: Nejhorší herec (Adam Sandler) a Nejhorší film. (MovieFan55)

• - Když se Nicky (Adam Sandler) dostane do nebe, seznámí ho matka (Reese Witherspoon) s učitelem samby Chupsem (Carl Weathers). Zmíní se, že kdysi pracoval jako učitel golfu, čímž odkazuje na dřívejší film Rivalové (1996), ve kterém si oba herci zahráli. Z tohoto filmu pochází i věta: "Je to v bocích," kterou Chups použije i zde. (SirTraged)

• - Natáčelo se v kalifornské Long Beach, v Los Angeles a New Yorku. (rafix)