Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  **

  Pitvořící trapnost honosící se jménem Sandler je na zabití již po úvodní scéně, ale v průběhu stopáže se tvůrcům (Sandlerovi nepřekvapivě nikoli) povede i pár zdařilých fórků, takže se to dá snést. Užít asi jen těžko.(19.8.2004)

 • Shit
  ****

  vostry ztvarneni pekla a certa kterej miluje heavy metal a Ozzyho(30.1.2005)

 • Spiker01
  ****

  Miluju komedie, kdy je hlavní hrdina "odjinud" a nezná zvyky a principy našeho světa. Obvykle je to velká sranda. Což platí i u tohoto filmu. Jistě, film stojí za starou bačkoru, ale dokáže pobavit. Tedy pokud vypnete mozek, jak se říká. Film není pro každého a většina filmových kritiků o něj zřejmě ani nezavadí ani ebonitovou tyčí, ale své publikum si určitě najde. Adam Sandler sem přesně zapadá. Zachází se až do hlubin trapnosti a vy mu máte někdy chuť vlepit pěstí, ovšem to k filmu patří a když o tom nebudete přemýšlet, budete se smát...80%(23.12.2012)

 • xxmartinxx
  **

  Dobré momenty, vtipné Ozzyho cameo, ale o dost víc tupé a trapné vaty. Funkční sotva na jedno zhlédnutí.(9.12.2009)

 • Hellboy
  ***

  Adam Sandler s EMO účesem, už jen z toho umírám smíchy:) A celkově to není vůbec tak špatné, ačkoliv je to samozřejmě hrozně jednoduchá zábava, ale nad průměr to vytahují herci jako Rhys Ifans a Harvey Keitel a v malých rolích Quentin Tarantino a Ozzy. Byla to kravina, ale zábavná.(24.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace