75%(26.2.2009)

Nejvíc hodně moc nejlepčejčí film! Moc hodně móc. A protože tomu jakási komise, složená ze zasloužilých velmistrů suchoprdství, najebala nominace na pět zlatých malin, pravím jediné - kreténi bez vkusu, soudnosti, nadhledu a smyslu pro houmra nemají co pindat do kultůry. Nechť se laskavě věnují nějaké černé práci, při které jejich sociopatství nebude na obtíž. Kupříkladu účetnictví.(13.2.2013)

Skvělá taškařice!!! Dobré Dobré Dobré... Tři hvězdičky se třemi vykřičníky!!! Sakryš, úplně mám s odstupem chuť jednu přidat... Ale to by mě inti poslali do pekel a tam chci dojít dobrovolně sám za všechna svá upřimná hodnocení a skutky... :-))) Nakonec jsem podlehl. Stačilo se mrknout znovu...(24.10.2005)

Adam Sandler s EMO účesem, už jen z toho umírám smíchy:) A celkově to není vůbec tak špatné, ačkoliv je to samozřejmě hrozně jednoduchá zábava, ale nad průměr to vytahují herci jako Rhys Ifans a Harvey Keitel a v malých rolích Quentin Tarantino a Ozzy. Byla to kravina, ale zábavná.(24.4.2009)

Sandlera bytostne nesnasim (hlavne za Vodonose) ale tohle vazne nebylo spatny - misty i skvely(30.5.2002)

• - Natáčelo se v kalifornské Long Beach, v Los Angeles a New Yorku. (rafix)

• - Původně měl ve filmu hrát i Marilyn Manson. (SHI-SHA)

• - Dana Carvey (rozhodčí) si zlomila kotník během točení scény se zápasem Harlem - Globetrotters a musela ji dotočit s berlemi. (SHI-SHA)