Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hirnlego
  ***

  chrápající pes = psycho(20.4.2007)

 • Maemi
  ***

  Na podobné filmy se běžně nedívám, takže mě to nijak nelákalo, ale reakce členů Linkin Park (jejichž píseň je obsažena v soundtracku) při zmínce Little Nicky, usoudila jsem, že by to mohla být zábava a riskla jsem to. Ujetost filmu někomu může připadat jako přehnaná, ale mně v té chvíli naprosto sedla a mnohokrát jsem se nahlas zasmála. Podle mě se tvůrci vyřádili a využili veškerou svou fantazii a hravost a vzešel z toho bláznivý snímek, který se nemůže brát moc vážně. Jisté je to, že když někde uslyším zmínku o Little Nicky, budu se muset usmát. // Na druhé zhlédnutí po pouhém jednom roce už mi to tak vtipné nepřišlo, namísto toho jsem si všímala spíše trapnosti. Bez několika nepatřičných vtipů by byl snímek mnohem lepší, protože nápaditost se mu upřít nedá. Zřejmě opravdu bude záležet na rozpoložení diváka.(29.9.2012)

 • Javert
  ***

  Je to docela sranda, ale neskutečně mě štvala hlavní postava. Emo Sandler s jeho vadou řeči mě vytáčel už pěkných pár minut od prvního záběru. Ale jinak to je dobré - viz. dva metloši, pes, scénka s Ozzym.(18.7.2008)

 • Superpero
  ***

  Dříve se mi to moc nelíbilo, ale po letech jsem se u toho fajn pobavil. Sandler je pako, ale já ho mám prostě rád. Umí si ze sebe udělat prdel a na retardovanýho ďábla se docela hodí :)(26.5.2006)

 • Malarkey
  ****

  Tady se zase odborníkům a všelijakejm honimírům nehodí jméno do party. Chudák Adam Sandler to odsral a předtím, než odborníkovi ukázal, že umí SKUTEČNĚ hrát, jsme my, smrtelníci, žrali jeho bláznivý komedie, který nestárnou. Malý Nicky - Satan Junior je komedie, ke který se rád vrátím a pokaždý se budu smát. Divím se teda, že si Adam nevykloubil hubu z pantů, když ten film točil, ale to odborníka nenapadlo. Odborník celkově má dost nepochopitelný vlastnosti sundat v zásadě dost dobrej film a čsfd na tyhle hejna neskutečně trpí. Přiženou se bez opatření a nekontrolovatelně filmu způsobí ujmu. Pokud se ale neodborník, skutečný divák a člověk, co se chce skutečně pobavit, pustí tenhle film, určitě pochopí, že mu nějakej odborník může sednout maximálně na hrb, ti otrlejší je nakopou do prdele, protože tenhle film je přesně jeden z těch filmů, kde to svrchovaně posrali. Je to totiž legrace, a pro co jinýho se na komedii dívat...(16.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace