Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dragoni
  ****

  Nápaditá komedie u které se tvůrci nebáli použít fantazii, 4 * za Ozzyho, Hlášky a Heavy metal.(21.5.2010)

 • Handle
  ****

  Pokud mám použít slovo ÚLET, pak to přiřadím k tomuhle filmu. Protože tohle byl fakt HODNĚ VELKÝ úlet! :) Typická Sandlerovka, opět role ''debila'', ale pro mě prostě nesmírně vtipná podívaná. Tohle fakt můžu...(1.1.2010)

 • Hellboy
  ***

  Adam Sandler s EMO účesem, už jen z toho umírám smíchy:) A celkově to není vůbec tak špatné, ačkoliv je to samozřejmě hrozně jednoduchá zábava, ale nad průměr to vytahují herci jako Rhys Ifans a Harvey Keitel a v malých rolích Quentin Tarantino a Ozzy. Byla to kravina, ale zábavná.(24.4.2009)

 • Gilmour93
  **

  Pekelně retardovaná fraštička, jejíž pětihvězdičkové hodnocení od verbala budiž doporučením a zároveň i mementem.. Kdybych si snad chvíli o Sandlerovi myslel, že se u něj neobjevují příznaky primitivity, vzpomenu si na jeho výraz v obličeji, v kterém se zrcadlila podstata filmu, chrápajícího psa, cecky na hlavě a ananas v říšské čokoládě a jsem zase v obraze. Ozzy by měl pospíchat k mama a ne žužlat digitální netopejry..(15.12.2014)

 • AngelAngie
  **

  Šílená šílenost s občasnými povedenými vtípky.(28.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace