• DaViD´82

Pitvořící trapnost honosící se jménem Sandler je na zabití již po úvodní scéně, ale v průběhu stopáže se tvůrcům (Sandlerovi nepřekvapivě nikoli) povede i pár zdařilých fórků, takže se to dá snést. Užít asi jen těžko.(19.8.2004)

• Tuxedo

Je to hrozná blbost. Jedna * pouze za Ozzyho Osbournea (nebo to nebyl on?).(13.11.2004)

Sandlera moc nemusím, ale toto je jeho najlepší film.(24.1.2010)

Skvělá taškařice!!! Dobré Dobré Dobré... Tři hvězdičky se třemi vykřičníky!!! Sakryš, úplně mám s odstupem chuť jednu přidat... Ale to by mě inti poslali do pekel a tam chci dojít dobrovolně sám za všechna svá upřimná hodnocení a skutky... :-))) Nakonec jsem podlehl. Stačilo se mrknout znovu...(24.10.2005)

• mandes

rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $58,292,295(13.12.2006)

• - Skladba, ktorú hrá Nicky na gitare, je od slávnych Van Halen - Runnin` With The Devil. (Cappuccino)

• - Quentin Tarantino si zde zahrál roli slepého náboženského fanatika na ulici. (-Bomba-)

• - Dana Carvey (rozhodčí) si zlomila kotník během točení scény se zápasem Harlem - Globetrotters a musela ji dotočit s berlemi. (SHI-SHA)