Malý Nicky - Satan Junior

• USA Little Nicky (více)

Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odvhod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek! (oficiální text distributora)

MiaMoonlight

Adame Adame, kam ty na ty role chodíš! Skvělá komedie, hlavně v originálním znění. Zase něco nového a orginálního. Ozzy nemá chybu. ()

Jello Biafra

Tradičná "Sandlerovská" komédia o synovi samotného satana, ktorý musí podniknúť výpravu na zem, aby dolapil svojich bratov, ktorí útekom z pekla spôsobili zamrznutie pekelnej brány. Filmu prospieva niekoľko atribútov vrátane hereckého obsadenia a početných cameo úloh (Ozzy Osbourne, Tarantino, Reese Witherspoon atď.) či metalového soundtracku. Problémom sú však mnohé trapnosti či Sandlerovo prehrávanie. Ale raz za čas si túto komédiu rád pripomeniem a z chuti sa zasmejem pri scéne, ako Harvey Keitel cpe Hitlerovi do riti ananas. ()

Smileface

Tak tenhle film je opravdu pohodovej. Adam Sandler sice po celou dobu chodí a mluví jak dement, ale po chvíli jsem si na to zvykl. Žádné záchvaty smíchu nečekejte, ale určitě se dobře pobavíte. ()

Rousse

Na tenhle film jsem zírala s otevřenou hubou ze 3 důvodů: 1. jak je možné, že vznikla taková ptákovina 2. jak je možné že mě ta ptákovina bavila a místy jsem se fakt neskutečně pobavila a 3. jak je možné, že v takové ptákovině hrají takové hvězdy, jako H. Keitel, R. Witherspoon, Q. Tarantino s ostatni? Ani na jednu otázku odpověď nemám doteď, ale můžu říct, že tohle je hodně jednoduchá a nenáročná komedie do nepohody. ()

darwin

Adam Sandler znovu boduje. Kvalita Little Nickyho je však tentokrát dána hlavně vedlejšími postavami. Nezdá se to, ale Adam je v jejich stínu. Allen Covert, Peter Dante, pejsek i Carl Weathers (znalci Happyho GIlmora vědí) mají zásluhu na tom, že Little Nicky je překvapivě dobrý. ()

Cruise

Malý Nicky, ten zná triky...připravte si jízdenky, protože tahle horská dráha smíchu bude opravdu dlouhá a prudká. ()

brooklyn73

Pekelna brana je porusena a nefunkcni.Peklo nemuze prijimat duse, hrozi vznik nerovnovahy mezi dobrem a zlem.Jediny ,ktery muze spravny chod pekla zachranit je treti Satanuv syn , maly Nicky.Adam Sandler opet jednickovy.Jenom bych vytknul muziku, ja osobne bych pro navozeni spravne atmosfery zaradil poradny svedsky punk neco jako Raserbajs, Hans&Great ci Charta77. Otazka: neni uz zminena nerovnovaha na svete nastolena? ()

rozbris

Byla to teda pěkná blbost. Nebýt sem tam nějakého dobrého humoru Adama Sandlera, tak po 5 minutách bych to vypnul a DVDčko rozbil a milión kousíčků. ()

NICOX

Asi nejhorší Sandlerovka, co jsem viděla. Neřikám, že sem se nesmála, ale ne zrovna často a Sandler je tady na mě až moc velkej retard. A co tu dělali Arquette, Witherspoon, Tarantino nebo Weathers mi je záhadou. 40 % ()

Prcek008

Zezačátku mi přišlo že film je celkem stupidní a moc mě nebavil ale druhá polovina je zábávna až bolí břicho. Hudba je taky skvěle vybraná a tak se u mě řadí malý nicky mezi skvělé komedie. ()

Hopper

Ťažko úchylný film, kde človek nestíha a sleduje len s otvorenou tlamou, čo všetko je možné natočiť. Niektoré momenty sú skvelé, to beriem, ale ako celok... Ten kto nemá rád Sandlera, asi nezmení svoj názor ani po tomto filme. ()

Tydlidáš

Průměrná komedie s krapátko vylízanym příběhem a docela dobře dementě zahranym Nickym v podání Adama Sandlera. Jo a ještě to drobek postrčí Tarantino coby slepý duchovní...=) ()

wosho

Po většinou je to zlehka mizerná komedie s pár solidímy fóry. Ale cameo Quentina Tarantina mě potěšilo a trefné (a hlavně geniálně využité) obsazení Ozzyho mě dostalo. Díky těm dvěma pošukům přidávám *navíc. ()

Mauric

Jediná překážka u tohoto filmu je Adam Sandler a jeho křivej xicht. Pokud cvičíte jógu či meditujete,před filmem doporučuji,jelikož ne každý nechá obrazovku zapnutou při pohledu na Adama s jeho fešáckým zjevem.Takže pokud překousnete Adama,tak se dívejte dál.Jako u většiny komedií i tady se nám prolínají scény trapné a momenty při kterých jsem se od srdce zasmál.. Za shlédnutí stojí už jen bohem seslaný Ozzy,také Quentin a další. Můj dojem možná ještě umocnili mí metaloví kamarádi,ale i bez nich by to dostalo ode mě nejhůř ***.Takže 666,ruce v pěst!! ()

Wishkah

No chápu že tahle komedie nebude zapsána do zlatého fondu kinmatografie ale královsky sem se bavil. Možná dílem i proto že patřím mezi fandy pekelného žánru hudby. Hodně vtipů byla sice spíš trapná než vtipná, spousta jich ale bylo přímo skvělých. Na pobavení skvělý kousek. Na přemýšlení hledejte raději něco jiného - píšu málé bezvýznamné plus za geniální umístění Ozzyho:-) ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers