• snaked

to je utrpení. skvělí herci v takové sračce, kde nemají co hrát...(3.10.2009)

• tuntavala

Branil se, ale zloduchem se prece stal Preucil.(28.10.2013)

• Tommassi3

"Stává se to zřídka, ale stává.."(20.12.2014)

Není to tak strašné, jak by se mohlo zdát z ostatních komentářů, Cupákovo charisma bylo schopné utáhnout celý film bez potíží. Když film pojmete jako příběh člověka hledajícího nový život a v něm kousek lásky a pochopení, který je doplněn kriminální zápletkou, bude to minimálně průměr.(17.5.2012)

• WANDRWALL

Film, který diváka při prvním shlédnutí přilepí do sedačky. Já to jako divák zažil, a vychutnával si herecké výkony, repliky, pro dnešek nevšední "pohádkovou krimi", kde přes veškeré potíže, které mezi postavami nastávají, tak nakonec všechno dobře dopadá. Policie pracovala skvěle, zločinci uznali, v čem spáchali protispolečenské přestupky, lásky je ve filmu málo, ale zachází se s ní opatrně a s úctou.(4.8.2010)

• - Scéna poplachu jednotky pohraniční stráže byla natočena v kasárnách výcvikového praporu v Tisové. Poplach provedla 1. rota, účastníci filmového poplachu jsou pak skuteční vojáci z místního útvaru. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Filmovalo se v Kostelní Bříze. (M.B)