• Gavin87

Jednu hvězdu pro charisma pana Cupáka. Jinak je to film o ničem. Vlastně ani není co komentovat. Oslava pohraničníků a uvědomělých venkovanů, přes jejichž hranice západní agenti a rozvraceči socialistického ráje na zemi neprojdou !!!(17.7.2010)

• snaked

to je utrpení. skvělí herci v takové sračce, kde nemají co hrát...(3.10.2009)

• tuntavala

Branil se, ale zloduchem se prece stal Preucil.(28.10.2013)

Co se mne týče, film se mi líbil, přiřadil bych jej na místo vedle klasických krimifilmů té doby. Skvělí protagonisté hl.rolí vedení Cupákem, kterému snad jen ten intimní poměr s krásnou hrdinkou příběhu jsem moc nevěřil..!(3.12.2011)

• fragre

Když byli elementálové příznivě, ale opravdu obvzvláště příznivě nakloněni, tak byl tenhleten „režisér“ schopen dopracovat se dokonce i průměru (105% alibi, Kde alibi nestačí). Jinak nedostatek talentu nahrazoval angažovaností a spáchal řadu odporně prorežimních šlaků, jak se stalo i v tomto případě. Naprosto tupý a schématický scénář o hloupém zločinci, nedovtipných policajtech a natvrdlých pohraničnících. Účast několika opravdu dobrých herců, kteří zde vlastně neměli co hrát, je plýtváním talentem. Tak jediné, co je na tomto filmu pravdivé je ta téměř naprostá profízlovanost civilního obyvatelstva pohraničního pásma, které v dobách normalizace každého cizince šmírovalo a práskalo o 106, jak měl našinec možnost poznat na vlastní kůži při pár vandrech na Novohradsko a Slavonicko. Jedna * za půvabnou hlavní hrdinku.(31.12.2011)