Plán 9

• Česko Plán 9 z vesmíru (více)

Rattlehead

Kdo dá tomuto snímku odpad, nemá v sobě lásku k filmům. Což mě u zdejších popcornových expertů vůbec nepřekvapuje. Běžte se vycpat s vaší kritikou mizerných kulis a hereckých výkonů, tohle mě na filmech vůbec nezajímá. Důležité je, jak na mě film zapůsobí, a tento na mě zapůsobil velmi solidně. Béčkové filmy pro mě prostě mají určitou přitažlivost, kterou naopak postrádají ty současné úchylárny a velkorozpočtové snímky, které působí jako hovno zabalené ve zlatém papíře. Pište si, co chcete, ale já bych pro titul "nejhorší film všech dob" našel daleko vhodnější adepty i ve zdejším žebříčku 300 nejlepších snímků. Oceňuji ono Woodovo nadšení a lásku k filmům a samozřejmě také poselství, že lidstvo je schopno zničit celý vesmír. ()

hero_bk

Pokud bysme pověsili střihače za koule do průvanu, dopadlo by to o poznání lépe :-) Nicméně, to že mě dokázal film uspat před devátou večer, to také mluví za své. ()

Jacques1 odpad!

V rámci Woodových filmů je Plán 9 asi nejslabší.Pokud se chcete opravdu pobavit mnohem lepší jou Woodovy filmy Glen nebo Glenda a obzvlášť doporučuji Bride of the Monster. ()

MrBrightside

Neskutočný zážitok... Bolo to také príšerné, až ma to svojím spôsobom bavilo. A čo ma úplne dostalo, bolo to horiace UFO na konci, to bola sila. Ak sa chcete dozvedieť viac o najhoršom režisérovi všetkých čias, pozrite si Burtonovho Eda Wooda. ()

mros odpad!

Natočit takhle špatný film není žádná sranda, takže klobouk dolů. Film postrádá jakýkoliv alespoň slušný herecký výkon, jednoznačně divný film, řekl bych jeden z nejhorších. Postrádá vlastně úplně všechno, co by měl film obsahovat, a to doslova. ()

Cortesz

Film jsem chtěl vidět čistě jen ze zvědavosti po shlédnutí geniálního Tima Burtona o režisérském břídilovi Edwardu D. Woodovi. Po shlédnutí této jeho hrdosti fakt věřím tomu, že šlo opravdu o nejhoršího režiséra všech dob. Už jen ten příběh byl na palici, dialogy nechtěně vtipné, chování postav a ty triky ? :-D on byl opravdu blázen. Více jsem se smál než bál, totiž nebál jsem se vůbec. Můj pocit je, že kdyby Tim Burton nenatočil životopisný film o tomto břídilovi, tak by si už na něj nikdy nikdo nevzpoměl, jedině ve spojení "Nejhorší režisér všech dob" a to už možná ani nebude pravda, protože mu na paty šlape Uwe Boll. ()

reygadas

Ed Wood je jednoducho klasa. Je to nezabudnuteľný filmár, ktorý si pomýlil svoje životné remeslo, ale aj tak sa nedá nezbožňovať. ()

Bigfuckman

Tohle hororové sci-fi nejde hodnotit. To bych se dostal do velké rozepře se sebou samým. Ty efekty, ty zombie, ti alieni, antilogika, solarit a nadčasové vybavení vesmírného plechodisku, který je ve finále hranatý jsou stejně tak dechberoucí jako cockpit dopravního letadla. ()

Stejšn

Woodovi trochu hráblo. Dnes to má svoji přitažlivost, tou naivitou a starobylostí, ale tenkrát to musela být fakt obrsračka. Jedna jediná upocená hvězdička za zombieho inspektora Claye, ale zbytek je fakt hnus. A nejtrapnější je ovšem Vampira a Bela Lugosi. 10 procent. ()

Melpomene

ako sci-fi, či vôbec dobre nakrútený film by to nestále ani za deravý groš... ale po tých rokoch je to skutočne skvelá komédia. aj keď nepatrím k ľuďom, ktorí sa zvyknú smiať pri filmoch, aj keď im to je smiešne, pri tomto filme som sa smiala celých 79 minút ()

hynn3k

Ale jo, zasmál jsem se u toho, i když to nebyl záměr, protože to bylo u scén, kdy z noci vběhli do osvětleného prostoru. Herci pěkně přehrávali, dialogy byly vtipný a k tomu hrál úžasný hudební motiv. ()

Metalicum

Tenhle film se dá hodnotit dvěma způsoby. 1) jako každý jiný film, to znamená jednoznačný odpad všech odpadů, který k dobrému filmu snad nikdy ani nepřičuchnul. Neuvěřitelně naivní filmařina podpořená tak strašně přehranými nebo naopak vůbec nehranými výkony. opravdu hloupé. 2) Jako parodii na film jako takový. Nebylo to tak myšleno, ale je to tak příšerné až je to krásné. některé záběry vás donutí se smát klidně i 5 minut a já jsem se u toho velmi bavil. Kulisy, herci, hudba, režie, SCÉNÁŘ, to všechno je stupidní až na půdu a vytváří "dokonalou" parodii na filmařinu. nemůžu dát 5, ale 4 hvězdy dám. Jsem si jist, že se podobné komentáře objeví i u ostatních uživatelů. (viz Lima) ()

Arcipes odpad!

Legenda, kultovní film, velká sranda etc., mj. však také svědectví o antitalentu jedné kulturní kreatury a bezpochyby smutného člověka. 0/5 ()