The Amazing Spider-Man (TV film)

Rodinný / Akční / Krimi

USA, 1977, 92 min

Pilot k rovnomennému seriálu, ktorý je rovnako amatérsky a trápny. Tu je hodnotenie silno ovplivnené nostalgiou.(16.1.2011)

• blackJag

Materiál pro filmové archeology. Zmršený původ hlavní postavy, maškarádnost kostýmu, nezajímavá zápletka a trapný padouch, který s komiksem nemá nic společného. Nebudu filmu vyčítat úsměvnost triků, na to kdy je film natočen jsou ty nápady ještě celkem solidní... Ve filmu je jediná zábavná figurka - policejní kapitán Barbera - podle položení do role (a s přihlédnutím k nemizícímu zbytku doutníku v koutku úst) by se ale představitel této postavy (Michael Pataki) hodil spíš na postavu J. J. Jamesona (toho hraje starý šedivý zakulacený páprda a je to vyložený omyl celého castingu). 30%(27.8.2014)

• blondboss

Typický film zo 70-tych rokov, ktorý vtedy zrejme priniesol niečo nové do sveta kinematografie, avšak dnes to už kvôli tým efektom a atmosfére príde divákovi trošku vtipné a miestami aj dosť trápne. Každopádne na tú dobu to bolo vcelku podarené. 45 %(5.1.2015)

Cele moje hodnotenie je hlavne z nostalgie . Ako malemu chlacovi sa mi to pacilo , no ako som to videl nedavno vhs rip , tak to bolo viac k smiechu . Ale nostalgia je nostalgia(1.11.2011)

• TaanStari

Tohle není béčko, ale D jako debilní.(21.4.2012)