Epizody(11)

Země je planetou extrémů od pólu k pólu. Tento seriál detailně zkoumá extrémní prostředí od věčné temnoty antarktické zimy po nejvyšší stromy a nejhlubší jeskyně na Zemi, jejichž obyvatelé nikdy neuvidí denní světlo. Tento program, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala natočit BBC. (oficiální text distributora)

J. K. Lister

David Attenborough patří mezi jední z nejlepších přírodovědců, kterou jsem na obrazovce viděl. Vím, že začínal již v roce 1959 v BBC a díky sledovanosti diváků se stal jedním z nejůspěšnějších narratorů, kteří umí prodat své přírodovědecké znalosti, shlédnout unikátní snímky některých živočichů, které je velmi těžko vidět. ()

blare

Slova správně popisující jak nekonečně úžasné jsou záběry tohoto seriálu najít nelze. Ať hluboko v oceánech, tak vysoko v horách, vždy je vše tak jak má být, přirozené, divoké a čisté. Pokud tento dokument v někom vzbuzuje něco jiného než nejhlubší úctu a respekt k přírodě, Zemi, doporučuji řídit se heslem: Save the Planet, kill yourself! 11/10 ()

busa

Nejvíce mě těší, že je to tady na databázi nejlepší seriál (12/2012), což svědčí o tom, že se tady nacházím v dobré společnosti ;-) Hodnocení seriálu netreba komentovat- 100%... ()

injoy

Nad některými záběry se doslova tají dech... Nad některými fakty zůstává rozum stát... Klobouk dolu co se tvůrcům podařilo natočit. ()

Bogrant

Nevyčísliteľná krása, rozmanitosť a podmanivosť. David Attenborough je najväčším pánom dokumentárnych seriálov, klaniam sa pred ním. Bezkonkurenčne najlepší. Ďalšie superlatívy sú zbytočné, to sa musí vidieť, znova a znova. ()

Jovansee

Miluju Attenborougha a všechny jeho dokumenty. Mimo to, že má konejšivě krásný hlas, on sám je také záruka kvalitní a profesionální práce. Skutečně úchvatné záběry, dechberoucí zážitek. ()

Infernor

Tento dokumentární seriál se vymyká běžné produkci a servíruje nám bohatou porci jediněčných záběrů ze všech koutů planety Země.. Oficiální komentář nelže - při sledování některých snímků se mi opravdu někdy zatajoval dech.. je to vskutku nádherná podívaná.. ()

Danoid

To snad není pravda. I přes množství dokumentů co jsem v životě viděl, nevycházím z údivu. Dokument té nejvyšší technické úrovně a umělecké kvality. Nad tou formou zpracování se tají dech a občas slzy derou ven. ()

Jiesaj

Úžasný dokument snad o všech možných oblastech naší planety natočený tak úchvatně, že marně přemýšlím, jestli se mu ještě nějaký vyrovná. Dechberoucí záběry, při kterých si nejednou říkám: "Jak tohle mohli natočit." Zkrátka kdo neuvidí, nepochopí. Jednoznačně 5*. ()

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

18.03.2018

Po senzačním úspěchu programu Zázračná planeta - Live in Concert se na jaře 2018 představí pokračování koncertního provedení dokumentárních přírodopisných filmů BBC - Zázračná planeta II. Na programu… (více)