Epizody(11)

Země je planetou extrémů od pólu k pólu. Tento seriál detailně zkoumá extrémní prostředí od věčné temnoty antarktické zimy po nejvyšší stromy a nejhlubší jeskyně na Zemi, jejichž obyvatelé nikdy neuvidí denní světlo. Tento program, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala natočit BBC. (oficiální text distributora)

Tribe

Kdyby se náhodou někdy posílala nová sonda Voyager, tak by měla obsahovat nové poselství vzdáleným světům - tento seriál. Nic víc, nic míň. Víte proč? Protože je dokonalý. Proč je dokonalý? Protože je bez lidí. A čemu by to pomohlo? O hodně by se zvýšila pravděpodobnost, že by nás ze vzdálených světu přiletěli navštívit :))) ()

vandamator

Ta největší poklona Davidu Attenborough, největší velikán přírodopisných dokumentů v historii. Záběry které berou dech. ()

galil

Konečně jsem pochopil, k čemu je dobré HD. Jediné co se dá vytknout je nepřítomnost děje (rozuměj sjednocení a ucelení obsahu). Ale i tak 100% ()

Jarosh66

Něco tak krásného jsem snad ještě neviděl. Opravdu dokonalý, dokonalý dokumentární cyklus. Krásné záběry dělají z tohoto opravdu nezapomenutelný zážitek. Velice vřele doporučuji. ()

Fordik

Viděno v HD - Naprosto nejlepší dokument, skvělá kamera, výborný komentář a ten obraz, hmmm...! Attenborough a dalších X lidí, kteří tvořili tento seriál by si zasloužili metál. Opravdu nádhera. ()

PavHer

Nejlepší dokument o přírodě s dechberoucímy záběry, které hlavně v HD kvalitě prostě nemají chybu! 100% ()

Rafa

Bez pochyby najlepší z dokumentárnych seriálov vôbec. Krásne snímky, výborne a miestami veľmi vtipné rozprávanie. Toto dielo si zaslúži najvyššie hodnotenie, veru áno. No položme si otázku – zaslúži si Planéta Zem prvé miesto medzi všetkými seriálmi? Podľa môjho názoru nie, nemá čo robiť dokonca ani v prvej desiatke. Nedá sa porovnávať s klenotmi humoru ako Simpsonovci alebo Futurama, nikdy nedorastie do veľkosti Dextera, How I met your Mother či Priateľov. Preto považujem hodnotenie Planéty Zem za prehnané. ()

Chlo0opek

Tomuto počinu snad ani jiné hodnocení než plné nelze dát. Nádherné záběry (zvláště ve vysokém rozlišení), mnoho zajímavých informací o přírodě, skvěle zpracované. ()

sidthekid

Nejdokonalejší dokument, který jsem viděl. I přes ne příliš vřelý vztah k dokumentům musím smeknout klobouk. Nejúžasnější podívaná. Chtělo by to 3D... ()

akneleH

Jedním slovem úžasné. Hodně celkovému dojmu také pomahájí různé způsoby natáčení, zrychlování, makro a tak. Takže i obyčejný růst nějaké malé houbičky v mechu může být úchvatnou podívanou. A nejlepší na tom je, že jde o náš reálný svět, o naši planetu, která je v podstatě zahrnutá krásou a životem - v mořích, na horách, na pláních, všude. :-) Jen mě malinko někdy vadilo, že jsem se nadchla pro nějaké zvíře, o kterém se chvilku mluvilo, a chtěla jsem o něm vědět daleko víc a najednou jsem byla na opačné straně světa a jelo se dál... ale jinak to udělat asi nešlo. ()

Rigo

Přijdou vám dokumentární filmy nudné a nezáživné?Jste na správném místě, aby jste se přesvědčili o opaku. Tento dokumentární seriál je tou nejvyšší laťkou jaké dokumenty mohou dosáhnout. Nestává se mi příliš často, abych měl pocit, jako bych tam byl a to i v případě dílu "Od pólu k pólu". Pro plný zážitek doporučuji sledovat v HD kvalitě. Nechte se vtáhnout přírodou a poznejte pocit bezvýznamnosti, když srovnáte dokonalou tvůrčí činnosti přírody a člověka. David Attenborough mám můj respekt. ()

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

18.03.2018

Po senzačním úspěchu programu Zázračná planeta - Live in Concert se na jaře 2018 představí pokračování koncertního provedení dokumentárních přírodopisných filmů BBC - Zázračná planeta II. Na programu… (více)