Série(3) / Epizody(26)

Recenze uživatele BR23 k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2006) (S01)

Tak takéto dok. seriály môžem. :) Prekrásne zábery, mnoho zaujímavostí, a hudobný podmaz. priemerný človek (v mojom prípade Slovák) ani nemusí vycestovať za hranice aby sa dostal do sveta. Do sveta krásnej avšak aj krutej prírody, videl a počul mnohé, čo ani nemá šancu inak zistiť. Je síce fakt že niektoré veci som už vedel ale ako sa vraví je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť. V tomto prípade mi dalo viac to že som to videl ako to že som sa o tom len dočítal. Chválim a odporúčam. :) ()

Série 2 (2016) (S02)

Plný počet: 100 zo 100. Ak ste si mysleli že to už nemôže byť úžasnejšie, veľmi ste sa mýlili (aj ja som sa mýlil) PEII je snád ešte viac fantastickejšia než !čokoľvek! doteraz !!! Dychvyrážajúce zábery (detailné, nadhľadové, spomaovačky, aj časozberné), prekrásna príroda, pútavý dej a !neskutočný! hudobný podmaz + z denníka po každej časti, tiež sa oplatí pozrieť, koľko driny za tým všetkým stojí, divák by ani neveril. Toto by mali vysielať aj iné televízne stanice a média (kino, internet, školstvo...) nielen na BBC a kto si to kúpi alebo stiahne. ()