Ať jste japonská školačka, australský pastýř ovcí, ruský kosmonaut nebo ná-čelník afrického kmene, v úvodu se ukáže, že všichni znají SPICE GIRLS. Ale ví někdo z nás, jaké opravdu jsou? Film nabízí šanci poznat skutečnou osobnost děvčat. Film zachycuje rušný týden v životě superhvězd před jejich velkým koncertem, jemuž chybí "koření" neboli "šťáva". Po úspěchu alba na celém světe jsou děvčata pod silným tlakem a pozornost médií je obrovská. Film začíná úspěšným vystoupením skupiny v programu Top of the Pop a následuje non-stop cirkus-fotografování, natáčení videoklipu, interviews, zkoušky, chaos v zákulisí koncertů, a všichni se snaží odhalit, v čem je příčina tak obrovského úspěchu. Děvčata stihnou dát všem svým fanouškům to, co opravdu chtějí - pohled na skutečnou lidskou tvář jejich idolů, jejich upřimná vyznání o mezilidských vztazích, lásce, penězích a o vysoké ceně slávy... (Intersonic)

Heroine odpad!

Příšerný, že mají tyhle karikatury i vlastní film. Nechápu jak tam dostali takové množství britských ksichtů (Fry, Laurie, Grant, Hoskins, Geldof, Flemyng, Cumming, atd.), ale jako film je to tedy odpad. ()

HenryIvan

Pekný exemplár filmu, ktorý je cielený pre úplne malú ( v tom čase však veľkú ) skupinu. No však aj tá skupina ľudí musí uznať, že je to jednoducho hlúpe a naivné. Myslím si však, že im to ale vôbec nevadí. Nevadí to divákom, ktorí majú radi Spice Girls a nevadí to ani samotnej spomínanej päťke. Ale aby som nehľadal len vady, sebareflexia dievčat bola veľmi podarená. Každá z nich sa od začiatku až po úplný koniec držala charakteru, ktorý im bol pridelený fanúšikmi pri ich začiatku. Scary, Baby, Ginger, Sporty a Posh sa držali striktne svojich rol, aj keď v skutočnosti také byť vôbec nemusia. Musím uznať, že ma zaskočilo koľko relatívne známych hercov som tam zbadal. Každý uzná, že toto je na hrane pojmu film, lebo to je samé o sebe dosť zlé, no ja som neriešil ani tak film, ako skôr interakciu medzi dievčatami. Sledoval som ich spoločnú komunikáciu a dokonca ( keďže som to videl v originálne ) som sledoval aj ich hlas. Piesne boli super, o tom netreba hovoriť. Veľa krát sa mi síce zastavoval rozum, ale bola to zaujímavá paródia. ()

Psycho.R

Při sledování filmu jsem začal mít skutečně rád Spice girl a postupem času se mi líbila jedna holka za druhou. Srdcovka. ()

Acrobat odpad!

Ano, sestra tancovala na pesnicku Wannabe?? hrala tu cernosku. Pre mna vsak Spice neboli az take stiplave a zhave. boli chladne a umelecky nulove. ()

Likan7

Svýho času jsem Spice World neskutečně žral. Dodnes si díky tomu pamatuju snad každou repliku a scénu. Miloval jsem jejich energii, eleganci, krásu a styl. Film stojí ale za příšernou starou belu. Bez scénáře, bez vtipu, humoru, jen plno písniček a trapnosti, což na celovečerák prostě není. I když mám pro holky slabost dodnes, tohle je jeden z nejhorších filmů vůbec. Jednu * za parádní závěrečný vystoupení. ()

Emafera

Jako film to stojí za prd, ale je to moje srdcovka z dětství. Výjimečně hodnotím čistě subjektivně a dávám ***. ()

Marrianna

Už si to nepamatuju, ale vím, že se mi tato slátanina docela líbila - teď bych se zřejmě na to nekoukla - ale v tý době - ježiš bylo mi třináct. Ale jednu věc si pamatuji " panebože já rodím co mám dělat? - Dej si nohy k sobě - na to už je pozdě, to měla udělat před devíti měsíci" Tehdá mě to hrozně pobavilo. ()

Lucius odpad!

Kde se dá sehnat tolik peněz, aby se natočil takový film? Myslím, že slovo "odpad!" to velmi dobře ocení. Musím se ale přiznat, že jsem chtěl jednu chvíli dát dokonce jednu hvězdičku za to, jak mistrně dokázali tvůrci filmu jedno velké nic natáhnout na 93 minut... ()

mangui odpad!

Tak tohle je asi skutečně nejhorší film, který jsem kdy viděl. Bylo tak špatný, že jsem možná až urazil některé filmy, kterým jsem dal stejné hodnocení jako zde. A to mi Spice Girls ani až tak nevadily. ()