Ať jste japonská školačka, australský pastýř ovcí, ruský kosmonaut nebo ná-čelník afrického kmene, v úvodu se ukáže, že všichni znají SPICE GIRLS. Ale ví někdo z nás, jaké opravdu jsou? Film nabízí šanci poznat skutečnou osobnost děvčat. Film zachycuje rušný týden v životě superhvězd před jejich velkým koncertem, jemuž chybí "koření" neboli "šťáva". Po úspěchu alba na celém světe jsou děvčata pod silným tlakem a pozornost médií je obrovská. Film začíná úspěšným vystoupením skupiny v programu Top of the Pop a následuje non-stop cirkus-fotografování, natáčení videoklipu, interviews, zkoušky, chaos v zákulisí koncertů, a všichni se snaží odhalit, v čem je příčina tak obrovského úspěchu. Děvčata stihnou dát všem svým fanouškům to, co opravdu chtějí - pohled na skutečnou lidskou tvář jejich idolů, jejich upřimná vyznání o mezilidských vztazích, lásce, penězích a o vysoké ceně slávy... (Intersonic)

rionka

Veselá barevná kravinka a parodie na kdeco. Před těmi... ehm, třinácti lety mě tyhle holky fakt braly! Extra hvězdička je za několik dobrých písniček a scénku, kde s autobusem "přeskakují" zvedající se most, to je super ptákovina :) Nostalgie jako prase, ale pustím si to zase. -- EDIT (komentář ovlivněn vlastnictvím originálního dvd): jakkoli je tento film infantilní, rozhodně si nezaslouží zařazení v "nejhorších filmech", to teda sorry. UNguilty pleasure! ()

Adam's odpad!

Tohle absolutně nemá nic společného s filmem. Nelze to ani podřadit pod jakýkoliv myslitelný žánr, protože to neobsahuje vtip, zápletku ani nejde o film hudební. Vlastně je tam něco s bombou, takže asi film o teroristech s hvězdným obsazením vedlejších rolí. Film, který vzniknout musel, protože takovéhle filmy o celebritách je prostě čas od času točit třeba. Koukat na ně ale rozhodně netřeba. ()

migsee

Spajsky jsem milovala jako děcko, proto je pro mě ten film jaksi nostalgickej. Je příšernej, co si budeme povídat. Člověk se směje, ale spíš tragicky než pobaveně... ()

Ilus odpad!

Jako malá jsem měla "spajsky" ráda a šla na film do kina. Vzhledem k tomu, že už tehdy mi bylo trapně při pohledu na to zvěrstvo odehrávající se na plátně, bude film asi opravdu něco. Řeči o pohledu na skutečnou lidskou tvář jsou k smíchu a celé tohle dílo k pláči. ()

dudel3333

Film pre nas fanušikov,my sme na tom fičali a nepotrebovali sme dej a ani zmysel to nemuselo mať.Hlavne že tam boli................cele to bolo iba o tom aby potešili fanušikov a aj potešili ()

Tomulka

No je pravda, že nápad to byl slušnej, ale to provedení no holky škoda, že jste se raději nebvěnovali více hudbě. ()

Pepa21

Moje starší sestra na tom ujížděla na konci devadesátých let, koukala se na to tak dlouho, dokavad se ta VHS nerozpadla! Hvězdičku dávám za to, že jsem mezitím mohl nerušeně trávit čas v jejím pokoji, zatímco ona tam nebyla....jinak blivajz, fujtajkskl a já nevím co na stupiditu tohoto filmu! ()

BlueFalcon77

Všechny CDčka poctivě koupená, film shlédnutý v původní premiéře v kině, na jehož místě dnes stojí OBI... snad se tomu ani nedá říkat film, ale jako dávný fanoušek Spice Girls, kterýho Emma Bunton zahnala k učebnici angličtiny prostě NEMŮŽU dát míň jak tři hvězdy :-) ()

Bojinda

Tyhle filmy momentálně frčících kapel... Jako nostalgie zajímavé, ale u tohohle jsem už tehdy vydržel pár chvil a dneska bych to nedal taky. ()