Šest přátel si jede užít víkend do zájezdního hostince v ospalém městečku Lovelock. Po uplynulé naleznou majitele hostince a šéfkuchaře mrtvé a ocitají se tak v podezření z ohavného činu. To je však pouze začátek, celé městečko je jakoby náhle ovládáno zlými silami ... uzavřou kamarády v hostinci, nikdo z nich netuší jaká hrůza se za jeho zdmi skrývá... (oficiální text distributora)

Morholt

Ale jo. Docela povedená taškařice z vidlákova, kde se tak trochu přemnoží posedlé mrtvoly a týmově útočí na barák, kde se schovávají poslední zbytky odporu. Pokud se tedy zrovna nenatřásají v rytmu country. Ten kytarista mě zprvu tedy vyloženě s*al, ale pak si to docela sedlo. A nakonec se dal přehlédnout i fakt, že to celé občas balancuje na hraně trapnosti. Herci snaživí, potěší i dvě známější tváře, stejně jako typické béčkové gore, které k podobným záležitostem neodmyslitelně patří. Pobavil jsem se. 65% ()

bouncer

Povedená, nekomerční zombie komedie, která si bere vzor z různých osvědčených "trháků" v žánru a slušně pobaví. ()

corpsy

Vtipná, ale občas dosť nudná zombie komédia. Tvorcovia by si asi mali ešte raz pozrieť Jacksonov BRAINDEAD, aby vedeli o čom to vlastne všetko je. ()

ledzepfan

Je to sice pěkné-docela směšné a má to zajímavé obsazení ale určitě bych to ještě tak minimálně o 15minut zkrátil...takhle to občas ztrácí tempo a když se tempo ztratí u takové blbiny,tak to je najednou pěkně hnusná nuda...:) ()

fcreading

Druhý najlepší horor po Súmraku mrtvych. Zombíci sú tu strašne vela poháňané nejakým chlápkom. Celkovo sa jedná o hororfest s hmotnou dávkou krvi. ()

Ridick

mile prekvapenie v biznise...par kamosov sa poskladalo po dvoch centoch a natocili nezavisly horor-komediu, kt. vyhodou je, ze sa na nic nehra a lem plynie, postav (dost bizarne) ubuda az ku koncu...dost originalne su tam vsuvky so spevakom a kresbickami... ()

Desperado

No pravdu povediac, mne sa to páčilo viac ako Shaun, nezíval som pri tom a bavil som sa nielen ja, ale aj moji prísediaci. Veľká koncentrácia skvelých hlášok, krvi a čierného, veľmi čierneho humoru. ()

Martin741

Ked som vy pol mozog, tak film to bol prinajlepsom priemerny. Horsie ale je, ze sa za narocneho divaka povazujem, a preto tento "horor" mozem hodnotit jedine ako rezisersky, scenaristicky a herecky vykal. Co je vykal, to myslim, netreba blizsie rozpisovat. 1 % ()

Jimmi

Z mojho pohladu su to take necele 4*.Hlavne v druhej polke filmu je vela dobrych forov a nejake tie 'walking dead".Shoun of the dead sa mi pacil o trosku viac ale kto ma rad hororove komedie urcite sklamany nebude. ()

cariada

Další z ujetých hororových ala zombi komedií. Parta lidí jede na svatbu a přenocuje v zapadlém městečku, v noci najdou mtrvého kuchaře a tak zavolají poldy. Díky tomu musí zůstat na místě a nesmí ject na svatbu. Jenže se tu začíná dít něco divného a pěkně se vraždí a mrtvý zpátky vstávají a řádí. Do toho všeho zní country a i "mrtvý" si střihnou taneční číslo. Dobrá zábava. ()

Nach odpad!

Pořídil jsem si to na DVD a po jednom shlédnutí si již od té doby nepamatuji, že tento snímek ve své sbírce mám. Hudba je k tomuto žánru příšerná, postavy nudné, ploché a vedení filmu skoro až amatérské. Nevidím nic, co by mě mělo motivovat k tomu si ho znovu pustit. 10% ()

Alfréda

Možná je můj pohled na tento film ovlivněn tím, že jsem čirou náhodou v tentýž den zkoukla Nájemníka od Polanskiho. Nebe a dudy :) ()

Doudis19

Hodně mi to připomínalo My name is Bruce, jenomže Bruce je skvělej komediant a udělal celej film. Tady není nikdo kdo by se chopil komediálních otěží, rejža, scénarista, toporný herci a tak se jen kopíruje od slavnějších žanrovek, někdy povedeně jindy zas vůbec. Snaha o kultovnost se hrozivě nepovedla a vznikla groteska se sice hektolitry krve ,ale bez atmosféry a potřebné lehkosti vyzní do prázdna.. ()

TO

žádná sláva, mírně přitroublá zombie komedie, příběh nic moc, provedení nic moc, nijak zvlášť vtipné spíše i nudné, ve druhé půlce je pár povedených krvavých scének, ale to mě nestačí. slabší než Soumrak mrtvých, slabší než Briandead - Živí mrtví, slabší než.....výsledný dojem nic moc. Portia de Rossi tam hraje asi tak 1 minutu. ()

sedm.1

Ještě hodně dlouho po shlédnutí této nepopsatelné blaznivosti jsem kroutil hlavou a vlastně ještě teď nevím,jestli jsem viděl ten největší odpad,nebo naprostý skvost zábavy.Ale vím,ale vím,odpad jsem chtěl dát jen chvíli po dokoukání,,jenže pak jsem si vzpoměl na tu pasáž,za chvíli na onu a hned nato zas na jinou scénku a zjistil jsem,že už jsem se tak dlouho nepobavil.Parodii na splattery jsem nevěřil ani trochu,navíc,kdyby jste dali po prvních pár minutách na imbecilní výrazy,činy i výkony většiny zúčastněných herců,po chvíli by jste to vzdali.Až ke konci mi došlo,že to tam všechno vlastně i patřilo,herci si užívají a hlásí o sto šest,kvalitních splatter efektů parádní množství,že to nemá ani většina vážně se beroucích krváren,prostě doporučuji každému trochu bizardněji založenému divákovi! ()

MareT.

Vtipná zombie movie, kde si žánr dělá srandu sám ze sebe. A už tahle věta mi připadá jako pořadné klišé! ()

Adramelech odpad!

Film se vyznačuje nápadně vysokou koncentrací antipatických postav a mimořádně stupidním dějem. Má-li i nějaká pozitiva či umělecké hodnoty, tak mi unikly. ()

Haymar

První půlka - vynikající... druhá půlka - tragická. Dokázat diváka šokovat ale zároveň ho usadit smíchy na prdel, k tomu je třeba velká dávka talentu (Peter Jackson a Braindead je prostě jen jeden) ()